3394 Sny od vládce Země Nikolaj Arťuchov

[ Ezoterika ] 2022-11-08

Lord El Morya
Zdálo se mi, že jsem v obrovské červené hmotě a bylo tam malé množství červených esencí. Toto je sedmý řád Učitelů Isosféry (Ďáblova hierarchie). Komunikovali jsme s Esencemi telepaticky a diskutovali o dalším evolučním vývoji lidstva.
Druhý sen: Zdálo se mi, že sedím na zlatém trůnu a kolem mě bylo mnoho lidí, kteří mě uctívali jako nejvyšší Božstvo poslané na Zemi z Dálného vesmíru.

Nostradamovo čtyřverší:
Svět bude v čele s vůdcem, velkým Hirenem,
bude lidmi milován více než kdokoli jiný,
Jeho sláva se zvedne do nebe
a dají mu titul Vítěz.

Korunovace lorda Imbariona (směrovaná meditace s vyššími silami)
Q: Rád bych se vás zeptal na otázky týkající se mé duchovní korunovace. Popis duchovní události: Včera v noci jsem viděl svou duchovní korunovaci během své noční meditační cesty. Byl tam obrovský zlatý sál, ve kterém bylo mnoho Vyšších hierarchů.
Nejprve ke mně přišla Helena Roerich a položila mi na hlavu oslnivě zářivou zlatou korunu s tím, že od této chvíle je mé vesmírné jméno Lord Imbarion. Pak ke mně přišla Alice Bailey a dala mi fialovou tyč s tím, že mi dá sílu jít vpřed k Božským realizacím. Pak ke mně přistoupily různé duchovní osobnosti a vložily mi do zlaté koruny vzácné diamanty různých barev a odstínů. Například prorok Muhammad mi dal jasný smaragdový krystal. Pak se objevil Sri Aurobindo a daroval mi nádhernou modře zbarvenou róbu světla, která jako plášť zakrývala můj zlatý trůn. Mirra Alfassa mi dala bílou měkkou přikrývku, která mě zahřála a přinesla duchovní teplo a pohodlí. Pak přišel Sathya Sai Baba a přinesl pro mě oranžový vůz. Pak jsem viděl všechny Vyšší hierarchy a sebe ne jako fyzická těla, ale jako vyšší energetické substance různých tvarů, odstínů a velikostí.
Helena Roerich má nebesky modrou barvu, Alice Bailey - fialová barva, Sathya Sai Baba - oranžová barva, Sri Aurobindo - jasně modrá barva, jak se na Blue Minds patří, Mirra Alfassa - křišťálově bílá barva, Prorok Muhammad - zeleno-smaragdová barva. Co to bylo?

Helena Roerich: Milý Nikolasi, Páni Vyšších sfér ti dali příležitost vidět se jako skutečně Vyšší Ohnivá Substance, která v sobě skrývá nejmocnější neodhalený potenciál Božského Poznání. Vaše vesmírné jméno není dáno běžným lidem, protože má velkou hloubku a božský význam. Vaše vesmírné jméno má nejmocnější energeticko-informační kód, jehož čtení může jednoduše spálit nejen váš energetický systém, ale i prostor kolem vás. Lord Imbarion je odvozen z vašeho skutečného kosmického kódového jména, které však nelze odhalit běžným lidem. Také Urusvati není mé celé kosmické jméno, ale pouze v malé míře odráží nesmírnou Ohnivou velikost mé duše. Proto se nazýváme pozemskými jmény Pánů, abychom mohli
Já, Paní Ohně, nyní interaguji s vaší energetickou strukturou duše na úrovni Nejvyšších Hierarchických energií. To znamená, že naše Božské energetické substance produkují neustálou výměnu energie na úrovni vyšších pojmů a představ o jemnohmotných Ohnivých světech.

Proto byla vaše vize pravdivá, protože jste byli schopni vstoupit do duchovního a energetického kontaktu nejen s našimi Vyššími esenciálními formacemi, ale také jste viděl projekci našich Vyšších energetických sfér Božského Světla na jemnou fyzickou úroveň planety Země. Na jemné fyzické rovině jsme k vám přišli ve formě té fyzické formy Nejvyšších Učitelů, kterou jsme měli během našeho hmotného života na Zemi. Ve vyšších sférách ohnivých světů nás vidíte jako vyšší energetické substance určitých barev, tvarů a objemů energie.
Pokračujte proto ve svém poslání a předávejte od Nás, Nejvyšších Hierarchů Božských světů, Ohnivá poselství pro lidi na Zemi. S láskou k vám, lidé Země, Božská Paní Nostradamova, Helena Roerich!!!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14002

Zpět