3392 Hekaté - Zaměření vědomí a velikonoční vajíčka Lija Lemberg

[ Ezoterika ] 2022-11-08

Q: Milá Hekaté a architekti-Demiurgové, opět mám několik otázek.
A: Vždy je rádi zodpovíme. Chcete slyšet, jaké to u nás je? Je to stejný pocit, jako když vidíte dárky pod vánočním stromečkem. Obsah těchto lesklých krabiček samozřejmě známe. Ale přesto jsme velmi rádi, když formulujete své otázky. Vzhledem k tomu, FORMULA jsou již částečně odpovědi. Toto jsou kroky na žebříčku vašich znalostí.

Q: Jak mohu lépe porozumět vztahu Hekaté k Demiurgům (tvůrčím aspektům Absolutna)

A: Skvělá otázka! Zvu vás na malou cestu se mnou. Představte si obrovský sál s kazatelnou v samém středu a nesčetnými řadami židlí, amfiteátr stoupající nahoru - přednáškový sál v budově Univerzální univerzity. Sál je až po vrchol zaplněn posluchači. Duch velkého poznání je ve vzduchu a studenti ztuhli úžasem. Už slyší blížící se kroky Profesora, který se chystá zaujmout místo u kazatelny a pozvednout závoj, který ukrývá Tajemství vesmíru. Sálem prochází vzrušená chvějící se vlna - mnozí poznají jeho tvář. Profesor - jeden z velkých architektů vesmíru - Demiurg.
Jste poprvé v této místnosti, drahé dítě. Ale pořád jsi teprve žák třetí třídy. Už jste se naučili číst a počítat v pozemské škole a vaše nadání - vaše žízeň po vědění a kreativitě nezůstala bez povšimnutí! Vedení univerzity ví, jak hledat talentované a pilné studenty. Nastal tento slavnostní den i pro vás. Sedíte v jedné ze studentských židlí na tribunách amfiteátru. Je mi velkou ctí být tady. Měkké, tmavě fialové sametové čalounění je pohodlné a lichotivé pro vaše malé tělo. Vedle tebe na úplně stejné židli sedí tvoje starší sestra. Je žákyní desáté třídy. Její přítomnost a její klidná, laskavá tvář vám dodává sebevědomí. Jmenuje se Hekaté. Profesor pozdraví publikum. Vzrušené hlasy mlčí. A kouzlo začíná. Úžasné obrazy, vzory čistého Světla, vzory a vzorce se odvíjejí v prostoru před vašima očima. Ožívají, pohybují se. A ty... vůbec ničemu nerozumíš. Protože je to všechno neuvěřitelně...složité. Vaše starší sestra vám vysvětlí, co říká profesor, a přeloží informace do jednoduchého jazyka, kterému jako žák třetí třídy rozumíte. Informací je mnoho, ale Profesor a publikum trpělivě čekají. Nemají kam spěchat - ovládají Čas.

Q: To je velmi krásné místo! Jsou v sále nějací další třeťáci?

A: Ach jo! Oni jsou. Ale není jich mnoho. A vedle každého z nich sedí středoškolák. Mnozí sedí ve skupinách - studenti různých úrovní. Starší vždy pomáhají mladším. Musíte také ještě poznat svou skupinu.

Q: To je nádherná vize, děkuji, drahá sestro, Duch zachycuje, jako bych skutečně dýchal vzduch této síně.

A: Připravte se, že tu budete častěji. Je to radostná událost pro celou univerzitu, přijmout nového studenta!

Q: Z celého srdce vám děkuji za čest, kterou mi prokazujete. Ani nevím, jestli to zvládnu, ale pokusím se.

A: Pomoc od nás vždy přijde.

Q: Chtěl jsem se ještě na něco zeptat. Poslední dobou se tu dějí věci, které si nedokážu vysvětlit. Například náhle se zapnul elektrospotřebič, který jsem od loňska považoval za rozbitý. Sám od sebe, jako by se nic nestalo. Pak další vtipná otázka ohledně kalhot: Vždy jsem si kupoval džíny dlouhé 34 palců. Ale najednou jsem se všechny prodloužily alespoň o sedm centimetrů. Moje výška se nezměnila. Takže samotný palec se zvětšil? Stejný efekt vidím u svého dítěte. Sedíme, šijeme, zkracujeme. Mandela efekt?

A: Je čas mluvit o Zaměření vědomí. A trik je v tom, že vědomí je schopno přeskakovat z jednoho proudu (virtuální) reality do druhého a dělá to několikrát denně. Většinou si ničeho nevšimnete. Ale někdy si toho všimnete. Když se ráno probudíte a podíváte se do zrcadla, najednou vidíte, že krtek zmizel. Nebo se objevil někde jinde. Nebo se kalhoty najednou prodlouží. Nebo zmizel předmět, který si přesně pamatujete a který jste sem včera dali. Ne vždy pro to existuje racionální vysvětlení.
Vaše vědomí má schopnost změnit zaměření. Zaměřuje se nyní na jeden proud reality, pak na další, pak na třetí. Zároveň se zdá, že se do těchto toků posouváte. Ale protože realita je virtuální, je to podobné přepínání televizních programů. Proudy běží paralelně, ale každý má svá specifika. Nejsou hermeticky uzavřenou trubicí, uvnitř které se pohybujete daným směrem. Ne. Mají mnoho portálů po celém svém podmíněném ʺpovrchuʺ. Tyto portály používá vědomí ke změně zaměření.
Znáte fenomén ʺdéja vuʺ. Najednou máte pocit, že už jste tady byli a viděli tyto okolnosti. Zdá se, že se opakují přesně nebo velmi podobně. Oklame vaše vědomí. (Humor Architects) Odpověď: Ano, už jste tam byli, jen v jiném proudu.

Víte, bylo by to pro systém velmi časově náročné, kdybychom vaše tělo přesunuli do jiné ʺvětve realityʺ pokaždé, když prokážete užitečnost, museli bychom vše nastavovat znovu. Pobočky existují všechny současně, je jich velké množství. Říkáte tomu Matrix. Nemyslete na toto slovo negativně, je to jen matematický pojem.

Vaše Vědomí ʺskáčeʺ z jedné buňky do druhé, aby co nejefektivněji prošlo jejím modulem. Pokud byste byli schopni sledovat VŠECHNY tyto pohyby, zdálo by se to jako absolutně nemožná fantazie, a přesto se to děje každý den několikrát. Zpravidla skáčete do blízkých potoků, takže rozdíly jsou pro vás neviditelné, neuvědomujete si je. Stromy jsou stejné, rostou na stejném místě - no, nebo skoro tam (usmívá se).

Ale také se stává, že synchronní přeostřování provádí skupina Vědomí. Energie takového impulsu závisí na velikosti a celkové síle Skupiny. Ta může být hodně velká a pak stačí skočit do potoka, který je od toho původního ve slušné ʺvzdálenostiʺ. I v pobočce jiného směru. Pak si nemůžete nevšimnout, že písničky, které znáte z dětství, najednou zněly jinak. Tomu říkáte Mandelův efekt. Část z vás zná ʺstaréʺ písně a ostatní vám říkají, že tyto písně vždy zněly takto. Ano! V jejich streamu tyto písně vždy zněly takto! Vy jste ti, kteří přišli z jiného proudu a smíchali se s těmi, kteří byli v tomto proudu původně. Tak to funguje. Někteří z vás si proto ʺpamatujíʺ jedno datum úmrtí světoznámé osobnosti, zatímco jiní - úplně jiné

V době kvantové události, kterou někteří z vás znají jako Harmonická konvergence, se přesně takový skok odehrál. Všechna Vědomí, která se chtěla rozvíjet, byla převedena ze skládací větve do větve vývoje. Větev je určitý počet větví nebo proudů spojených jedním směrem.

Q: Deja vu a všechny tyto ʺjevyʺ - jsou to ʺchyby Matrixuʺ nebo je to tak koncipováno?

A: Ach, drazí, ve většině případů jsou to velikonoční vajíčka * pro vás. Necháme je tam, aby ti nejpozornější z vás začali odmotávat míček! Toto vlákno vás zavede k nám, jako vlákno Ariadne vedlo hrdinu Labyrintem. Takto se dostanete do studentských lavic na Univerzitě vesmíru, abyste se naučili být Tvůrci. To nejzajímavější před námi.

ʺVelikonoční vajíčko" Rozdíl mezi velikonočním vejcem ve hře a obvyklým herním tajemstvím je ten, že jeho obsah zpravidla nezapadá do obecného konceptu, vypadá nevěrohodně, v kontextu směšně a často jde o externí odkaz. Velikonoční vajíčka hrají roli jakéhosi vtipu pro pozorné hráče nebo diváky.<

Zdroj: https://absolutera.ru/article1400

Zpět