3381 Top 7 umělých ʺproduktůʺ a ʺsystémůʺ S.D. Wells

[ Realita ] 2022-11-08

... které mohou výrazně zkrátit délku vašeho života

Pokud jste dostatečně staří, určitě si pamatujete, jak vám maminka říkala, abyste nejedli hrací kostku nebo zubní pastu, a také jak vás varovala, abyste nepolykali žvýkačky. Věděla, že tyto předměty obsahují umělé a syntetické složky, které by váš trávicí trakt neocenil. Netušila, že když vaše tělo natírala repelentem proti komárům, namáčela váš největší orgán, kůži, škodlivými chemikáliemi.

V dnešní době je toho mnohem víc, čeho bychom se měli obávat, protože lidé jsou bombardováni ze všech stran, včetně našich zpracovaných potravin, kontaminované vody, geneticky upravených léků, vakcín způsobujících nemoci a ano, umělé inteligence. Špatné rady a dezinformace jsou nyní pandemií samy o sobě, takže byste si měli dávat pozor.
Umělá imunita vydrží jen několik měsíců, zatímco přirozená imunita může trvat roky, a dokonce i celý život.

Vzhledem k tomu, že COVID-19 byl smrtelný pouze pro 0,01 procenta populace, a to byli lidé, kteří již prohráli boj s rakovinou, cukrovkou, srdečními chorobami nebo demencí, je jedním z nejlepších způsobů, jak se přestat obávat Fauciho chřipky, skutečně ji chytit, ale být na ni připraven. To znamená být v každodenním režimu organických, plnohodnotných potravin, přírodních doplňků, superpotravin a bylinných tinktur, které posilují imunitu. Pak, pokud ji vůbec chytíte, není smrtelná a v těle máte přirozené protilátky, které vám mohou vydržet roky, ne-li celý život.

Naopak očkování proti koronaviru Wuhan způsobuje krevní sraženiny, neposkytuje téměř žádnou imunitu, a když už, tak v nejlepším případě jen několik měsíců. Proč riskovat vznik krevních sraženin v mozku a plicích, těžké alergické reakce a UMĚLOU imunitu proti bodovým proteinům, které zamoří celý váš cévní systém a jsou jen klony skutečného ʺpandemickéhoʺ viru.

Více než tři čtvrtiny světové populace byly alespoň jednou ʺočkoványʺ těmi nejnebezpečnějšími, nespolehlivými, experimentálními, uměle vylepšenými Fauciho chřipkovými vakcínami. Toho bylo dosaženo díky umělé vědě (zkorumpované klinické studie), umělé žurnalistice (falešné odborné studie) a umělým zprávám, jako jsou CNN, WaPo, NYT, plus ʺpokynyʺ CDC a FDA.
7 Umělé ʺproduktyʺ a ʺsystémyʺ, které vám zkracují délku života o roky, ne-li desetiletí.

1. Umělá imunita, včetně injekcí genové terapie
2. Umělé potraviny, včetně geneticky modifikovaných, zpracovaných a chemicky kontaminovaných.
3. Umělá inteligence, včetně falešné vědy a smrtící propagandy.
4. Umělé viry a geneticky modifikované bakterie vytvořené v laboratořích (zisk funkce).
5. Umělá medicína - umělá inteligence a ʺstrojové učeníʺ (Silicon Valley za vás činí špatná/smrtící rozhodnutí, například chemoterapie rakoviny).
6. Syntetická a umělá sladidla
7. Umělé a chemikáliemi zatížené prostředí - včetně kanceláří, automobilů, nemocnic, potravinářských a chemických závodů, velkoměst.
8. Umělá inteligence (AI) je vytvořena tak, aby se zaměřovala na slabé, důvěřivé, s vymytými mozky a na pěšáky lékařského průmyslového komplexu.

Umělá inteligence neboli ʺAIʺ je pouze simulace lidské inteligence vytvořená pomocí počítačových systémů, aby formulovala jazyk a komunikaci, které ovlivňují lidi, aby konzumovali určité produkty, služby nebo jen informace. Umělá inteligence může člověka v okamžiku zklamat a mít fatální následky, pokud se tyto umělé ʺmozkyʺ ve složitých situacích špatně rozhodnou. Pokud například v samořiditelném autě stojí na chodníku vedle rušné silnice dítě, ale před rychle jedoucí auto na silnici spadne velká větev stromu, umělá inteligence vozidla donutí auto uhnout od pohybující se větve a narazit do stojícího dítěte.

Stejného typu kritických chyb se může umělá inteligence dopustit i v medicíně, když nastanou naléhavé situace, které vyžadují rychlé rozhodování chirurgů. Lidské tělo má také autoimunitní reakce, chemii mozku a složité neurologické systémy, které by nikdy neměly být narušovány, měněny nebo ovládány umělými prostředky. Patří sem geneticky modifikované viry, kterým byla dána schopnost ʺzískat funkciʺ, a miliardy toxických spike proteinů vytvořených vašimi vlastními buňkami, které napadají životně důležité orgány díky umělé ʺinteligenciʺ a ʺtechnologiiʺ injekcí mRNA.

Trpíte vy nebo někdo z vašich blízkých syndromem GOFS, gain of function? Raději se ihned podívejte po ivermektinu, vitaminu D a zinku.

Zdroj: https://tinyurl.com/fn5k5xme

Zpět