3337 O budoucnosti a reptících, kteří se považují za lidi Cosmic agency

[ UFO ] 2022-10-22

Robert: Víš něco o vypuzení královny GB?
Yazhi: Nic nového. Jenže my máme silné podezření, že je už několik měsíců převtělená, jen řekli, že se převtělila 8. září z kabalistických a numerologických a rituálních důvodů. Právě si změnila kůži.

Robert: Jako hadi.
Yazhi: Ne ʺodtělesněnýʺ v lidském pojetí odtělesnění.

Robert: Ale všichni si změníme kůži, nebo to říkáš proto, že byla Reptil? Takže teď je na Zemi s jiným tělem?
Yazhi: Ano, to nevím jistě, ale jak je znám, tak samozřejmě ano. Nikdy nebyla člověk, to víš. Nehraje podle stejných pravidel. Protože je reptiliánka, mohla se klidně zbavit těla, které vidíte, a přesunout se do jiného.

Gosia: Můžeš mi vysvětlit, že to vlastně nebyl člověk? Jak vysvětlit, že je to reptilián. Jako organický portál ovládaný nějakou reptiliánskou duší nebo co?
Yazhi: Reptilián generuje, jak chce, aby ho lidé viděli. Používání vlastního rozumu a technologií. Proto se o nich říká, že mění tvar. Nemění se jako chobotnice. Jedná se spíše o mentální technologii, založenou na podobném principu, jaký se používá při průchodu zdí. To znamená umět manipulovat s tím, že žádné hmotné tělo neexistuje, že je pouze odrazem toho, kdo je uvnitř, s přihlédnutím k předpokladu, že samotná DNA není nic jiného než krystalizovaná paměť vědomí téže osoby. Reptiliánská mysl tedy vytváří jak hmotný koncept těla podobného člověku, tak koncept reptiliánského těla podle libosti. Obojí je tedy správné a prokazatelně správné před lékařem. Jedno neubírá druhému na významu. Je to stejný koncept jako ʺNení tam žádná zeď, tak tam projduʺ. Stejný koncept jako ʺNení lžíceʺ.

width=

Gosia: Jak může mít bytost, která nemá ani ʺ5Dʺ vědomí, tuto schopnost? Myslela jsem, že toho lze dosáhnout pouze duchovním pokrokem?
Yazhi: Ano, jen to není ʺpokrok z pohledu lidstva. Není to tak jednoduché, jak vám to předtím vysvětlovala Swaruu z Erry nebo Anéeka. Alespoň někteří, ne všichni jsou stejní a ne všichni mají stejný pokrok, jako u jiných druhů.

Robert: Takže plazi prochází zdí?
Yazhi: Ano.

Gosia: Jak to Swaruu a Aneeka vysvětlovali předtím?
Yazhi: Velký duchovní pokrok v blízkosti Zdroje, proto regresivní rasy nepřekračují vesmír. Nesouhlasím, není to tak jednoduché. Není to lineární, dobré vysoké frekvence a špatné nízké. Obecně to pozorujete, ale dobré a špatné a dokonce i vysoké nebo nízké frekvence jako mentální oscilace gravitace vědomí jsou také názory, které se mění s tím, jak je subjekt prožívá nebo pozoruje.

Robert: Takže ti reptiliáni by byli duchovní? Moc tomu nerozumím.
Yazhi: Z určitého pohledu ano.

Gosia: Zpět ke královně... je to reptiliánka a pomocí ovládání mysli a technologie se promítá do lidského těla?
Yazhi: Ano, většinou mentálně, ale s pomocí technologií.

Gosia: Když se jí dotkneš jako královny, bude mít lidské biologické tělo, ano?
Yazhi: Pouze z určitého úhlu pohledu, protože je reptiliánka, fyzický člověk v ní je jen proměna, kterou se reptiliánka naučila. Nemění se však její tělo, ale projev z éterické stránky, nikoliv tělesná morfologická mutace.

Gosia: Narodila s reptiliánským tělem a pak se natrvalo proměnila v člověka, nebo se například v noci vracela do svého reptiliánského těla? Přítel šéfa královniny ochranky, a královnin bezpečnostní důstojník sní byl 24 hodin denně a nikdy ji neviděl, že by se do něčeho převlékala.
Yazhi: To není v rozporu s tím, co jsem právě řekla. Existuje také mnoho svědectví o tom, že se za určitých okolností nebo při určitém druhu podnětu či vzrušení mění na plazy. Jako v přítomnosti kořisti, slovo vzrušení je v tomto případě u nich správné, ale ne z čistě sexuálního hlediska nebo pojetí, i když ho zahrnuje. V první řadě může, ale nemusí být pravda, co tento subjekt říká. Vidím však, že mohou neomezeně držet lidské tělo z určitého hlediska pozorování, které se promítá do určitého hlediska frekvencí pozorování, které běžné lidské bytosti používají.

Robert: Kořist? Jaký druh kořisti?
Yazhi: Kluci a holky jako já.

Gosia: Aha, dobře. A je to jen její rodina nebo jen ona?
Yazhi: Její rodina také, ale je rozředěná, protože ne všichni mají stejné schopnosti jako ona.

ROBERT: O BUDOUCNOSTI:
Yazhi: Pokud jde o budoucnost, žádné kosmické katastrofy?
Yazhi: To ne. Vidím však zrychlený skluz do chaosu. S další ztrátou svobod obyvatelstva. Plnění izolovaných agend, které se sčítají. Globální kontrola nad vším, co lidé dělají. Nevidím dobré zprávy. A ano, chápu, že ti, kdo vyprávějí takové ʺdobré zprávyʺ o spasitelích nebo galaktických federacích, které se ʺchystajíʺ zachránit svět, jsou jen agenty dezinformací a další kontroly nad částmi populace, které něco takového vidí nebo tomu věří. Mnozí, většina, to dělají od srdce, v dobrém a pro skutečné altruistické účely, s myšlenkou nešířit další negativitu. Vytváří útěšnou bublinu popírání, úniku od reality. Ohledně toho nemám dobré zprávy. Lidé tisíckrát více naslouchají těm, kteří říkají to, co chtějí slyšet, než těm, kteří jim říkají nepříjemnou pravdu.

Vidím, že lidé znovu a znovu naletěli médiím. A ti, kteří tak nečiní, jsou vláčeni většinou. To je velká nebo důležitá část problému. Využívá se stádního myšlení jako jejich pudu sebezáchovy, který jim diktuje, že budou závislí na přijetí skupiny, do níž patří. Kabala to používá proti lidem. Něco konkrétnějšího, v tuto chvíli ne.

Jde o to, že na to, čím prošli, nemusí být karanténa. Restrikce jsou postupné a kumulativní, smaží žábu na pánvi kousek po kousku. Mám na mysli ztrátu svobod, jako například, že už nemají vlastní vozidla, že měna není kumulativní, ale že to, co vydělají, bude mít datum expirace, to znamená, že máte jeden měsíc na to, abyste utratili svůj příjem za to, co smíte utratit, protože po měsíci to, co jste neutratili, vyprší. Lidé tak nebudou moci hromadit zboží ani nic spořit. Ale technicky vzato mohou vyjít na ulici, technicky vzato jsou ʺsvobodníʺ, ale zjevně nejsou, a lidé postupně přijímají takové věci, které z nich dělají otroky strašlivé dystopie.

Robert: To jsem o měně ještě neslyšel.
Yazhi: Obávám se, že je to součást plánu Kabaly.

Gosia: Mluvila jsi o karanténě. Že je vše přísnější. Kontakt, zásahy atd. A také o velmi husté nelidské činnosti a o tom, že Hašmallimové jsou v provozu. Jak to ale souvisí s karanténou? Ptám se přesně: jak to, že jsou teď tak aktivní, když je karanténa? Myslím tím karanténu kolem Země. Federace proti ET rasám.
Yazhi: Ach, ta karanténa. Jde jen o to, že když je to přísnější, chtějí všechno izolovat, aby se ostatní rasy nekontaminovaly a všechno neuniklo ven. Stejná karanténa však u stejných ras vyvolává paniku, což způsobuje větší, nikoli menší zásahy, alespoň v některých otázkách, ale ne v jiných, jako je tomu v případě stále většího omezování a kontroly telekomunikací.

Gosia: Takže, pokud máte štěstí, zaplatí vám (s odkazem na omezení). Protože se také mluví o systému ʺkreditůʺ, které bude každý občan dostávat od vlády atd.
Yazhi: Ano, také. Stále zvažují, co, jak a jaké ekonomické kombinace chtějí a mohou umístit na jaká místa na Zemi.

Gosia: Co je to za karanténu mimo Zemi?
Yazhi: Nic nedostane dovnitř, nic se nedostane ven. V praxi se to nedaří, ale oficiálně ano.

Gosia: Jak mohou Hashmallim více pomoci v operacích, když karanténa Federace zakazuje zásahy?
Yazhi: Hašmallim pomáhají jen velmi omezeně, například změní život jedné osoby. Vystupují jako agenti různého druhu, speciální operace, záchranáři nebo cokoli jiného. Vždy budou vypadat jako ʺlidéʺ, ale jejich mise většinou mění běh života lidí, kteří jsou pro jejich skupinu zajímaví.

Gosia: Pokud jsou to mise, kde vypadají jako lidé, je to povoleno? Nebo to teoreticky také spadá do karantény?
Yazhi: Vlastně ani to není oficiálně povoleno. Záleží na misi, pokud se nemusí vydávat za lidi, nevydávají se za lidi, jdou dovnitř takoví, jací jsou, a vyjdou ven takoví, jací jsou.

Robert: A kdo rozhoduje o tom, jaké mise mají plnit? Královna?
Yazhi: V tomto případě většinou ano.

Gosia: Takže to, co dělají, je nezákonné?
Yazhi: Dalo by se říct, že ano, každá skupina nebo rasa se rozhoduje, co nebo proč.

Robert: Dobře, takže co je legální?
Yazhi: V dnešní době nic, dokonce ani dýchání. Proč se lidé domnívají, že vlády mysli jejich zájmy? Odkdy se vlády starají o občany?! Ano, říkám, že je to chyba ʺliduʺ jako celku, že nevidí to, co je zcela zřejmé. Vlády budou sledovat pouze své vlastní zájmy a zájmy těch, kdo je řídí (Kabala).

Robert: Proto jsou volby, průzkumy veřejného mínění a vše ostatní zmanipulováno, aby usměrňovalo vnímání mas.
Yazhi: Proto... nic, co je oficiální, není pravda. Je to jen to, co chtějí, aby si lidé mysleli.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/sobre-el-futuro-y-los-reptiles-pasando-por-humanos-yazhi-swaruu

Zpět