333 Zpráva od Galaktické federace 👐 Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2020-05-29

Proč mnoho "dělníků" v podstatě nepracuje pro světlo? Pravděpodobně jste narazili na ty, kteří mluví pouze o "lásce a světle" a andělech nebo ET, ale nikdy nezmíní satanskou pedofilní kabalistickou elitu této planety, která vás udržovala zotročené po tisíce let. Někteří dokonce tvrdí, že musíte zůstat daleko od těch, kteří to dělají, a že je to 3D koncept, který vás ochrání před vzestupem ...

Od kdy pramení nevědomost z pravdy? Světlo je informace, temnotou je nedostatek informací. Abys vystoupil do páté dimenze reality, která rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, musíte jako rasa zvýšit své vibrace, aby odpovídaly vibrací bezpodmínečné lásky. Když člověk čelí zlu na této planetě a stane se informovaným, světlo vstupuje do buněk bytosti a mění jejich frekvenci. Schopnost držet světlo je přímo úměrná odvaze vidět tmu.

Lidstvo odvrátilo pozornost, nezjišťovalo, nezaujímalo se, nechtělo se zabývat bolestnou temnou pravdou své planety, zesměšňováním "konspiračních teoretiků" a jejich kolektivním kognitivním odmítáním, které posílilo zlo k páchání monstrózních zločinů na lidských dětech. Udržovat vás v pohodlných zónách byl plán temné Kabaly. Existují také ti, kteří si za svůj životní úkol stanovili svržení kabaly a probuzení lidstva do hořké pravdy satanismu, pedofilie a kanibalismu na této planetě. Varujeme vás před těmi, kteří říkají, že musíte jen milovat, svítit a odpouštět. Meditace, vizualizace a modlitba je mocná, krásná a velmi potřebná, ale není to vše, co je potřeba. Kdyby to dělal každý vědomý na vaší planetě, kdo by zachránil děti na základnách? Osm milionů dětí zmizí ročně po celém světě a nelze je zachránit meditací, modlitbou a zvyšováním vaší vibrace. Alespoň dokud to nedělají všichni ...

Kdokoli říká, že meditace je vše, co musí každý udělat, je agent temnoty. Tito lidé jsou infiltrováni zlými duchy, a nemají o tom ponětí. Nic nemůže být nebezpečnější, nic nemůže být dále od pravdy, a nic nemůže být více ignorantské a sobecké.
Ukazuje to, kolik strachu tito lidé nesou. Jak vyděšení jsou tito jedinci z hořké pravdy.

Jsou zde, aby vás rozptýlili svými vzestupnými kanály lásky, světla, odpuštění a zvýšení vašich vibrací. Klíčem ke všemu je rovnováha. Rovnováha je klíčem k osvobození vaší planety. Sledujte zprávy, zkoumejte bolestivou pravdu, ale nezapomeňte meditovat a rozmazlovat se. Celé lidstvo bylo uvězněno. Nyní je čas na výzkum, podívat se nechutné a děsivé pravdě do očí.

Co se stane, když uděláte?
Budete se bát. Budete znechuceni. Budete mít bolesti. Budete plakat. Nebudete moci spát. Než se otevře, musíte si zlomit srdce. Rána je místo, kde vstupuje světlo. Po počátečním šoku budete velmi naštvaní. To je místo, kde začnete přispívat k dobru této planety, protože tady chcete, aby to věděli všichni. To je jediná šance, jak zbavit svět zla.

VAŠE IGNORACE JE JEJICH SÍLA. Buďte osvícení. Světlo jsou informace o pravdě. (názor z Absolutera: I ti, kteří netouží hledat pravdu, ale jsou dobrými lidmi, budou moci v příštích inkarnacích pokračovat v pokojném limitovaném životě ve 3D..)

Proč se jim říká ilumináti? Iluminát znamená osvícený! Oni vědí, co ostatní ne. Pokud chcete vytvořit nový svět, starý svět temnoty musí zemřít. Přineste světlo do tohoto světa, láska po dokončení první práce bude následovat. Vrstva po vrstvě musí být rozložena, lži, podvod, teror a kontrola.

Tento svět je v duchovní válce. Bůh vs. Ďábel, Láska vs. Strach, IQ vs. NWO. Nikdo nebude bojovat za tuto válku za vás. Žádní ET nesmí zasahovat, kromě těch v lidských tělech. Toto je vesmír svobodné vůle. Nemáme dovoleno zasahovat do vaší svobodné vůle. Máte na starosti svou budoucnost. Ano, Galaktická federace vás vede a pomáhá, ale toto je váš projekt, váš boj! Probuďte se, rodino světla. (pozn. překladatele: na Zemi zabředli během svých inkarnací tak hluboko, že k probuzení se na Zemi inkarnovali zástupci mnoha hvězdných ras. Netušili, jak hluboko jsou pozemšťané zabředlí... probuďte se a probouzejte).

Chceme vás informovat, že hlavní boj je již vyhraný světlem. Nyní se hraje o časovou osu, jak rychle a kam až se pro vás věci změní. To je nyní zcela ve vašich rukou. Nikdo neřekl, že sezením sám v meditaci změníte frekvenci systému z kontroly na svobodu. Jsou tu ti, jejichž úkolem je jen to ... ale neplatí to pro většinu na vaší planetě.

Světlo (pravda) usnadňuje proces otevírání srdce, který povede k bezpodmínečné lásce. Někdy tento proces trvá roky ... Ještě tam nejste. Nemůžete přeskakovat. Nejdřív přijde světlo. Vaším úkolem je přivést světlo zpět do této říše. Stále šiřte pravdu. Přišel čas probudit každého kolem vás. Sdílejte informace ve formě videí a textů se všemi, které znáte, a zasaďte semínko do jejich vědomí. To je vše.

A nedůvěřujte těm, pro které není žádný důkaz dost dobrý. To jsou agenti temné strany, proti které jsme ve válce. Rozlišujte. Když budete číst temné příspěvky, buďte znepokojeni.

Pokud chcete změnit tento svět, musíte nejprve vědět, co se s ním stalo ...

Zdroj: https://intothelight.news/files/2020-05-29-message-from-galactic-federation.php

Zpět