3302 OWS - Ve 4. dimenzi James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-10-16

Jsme připraveni na vaše otázky a pak můžeme všichni pokračovat v našem dni. Ano, máme také dny. Nejde jen o vás a váš časový rámec. Nemáme čas, jak to chápete. Neřídíme se tímto smyslem času. Nemusíme se bát, že přijdeme pozdě na schůzku nebo něco podobného. To je ve vašem paradigmatu třetí dimenze.
Takže to, do čeho se přesouváte, je, že už jste většinu času ve čtvrté dimenzi a nacházíte se stále více v páté dimenzi a budete občas ještě výš, jako zde. Jen to dovolte. A jak řekl Sananda, přijmi změny , které sem stále přicházejí.

Q: Je možné zatčení Trumpa (samozřejmě jako součást plánu), můžete nám to sdělit? Pokud se to stane, může to u některých lidí způsobit velké vzrušení.

OWS: Co vám můžeme říct, že vám to říct nemůžeme. Nemůžeme vám říci, co se stane, protože v tuto chvíli to ještě nevíme, protože zde není nic vytesáno, jak jsme již mnohokrát řekli. A vše závisí na lidském vědomí, zde kolektivním lidském vědomí, jak se zde budou věci dále vyvíjet. Ale vězte, že se vyvíjí. A plán má různé části. Když mluvíme o Velkém plánu, existuje mnoho různých aspektů tohoto plánu, které se používají v různých bodech na základě toho, co se stalo těsně před tím.
Takže s tím vědomím, když říkáte, že bude zatčen, tady to ještě není jisté. Může to jít různými směry. To je vše, co k tomu můžeme říci. A také si nechceme zkazit překvapení. Zanedlouho se zde chystá spousta překvapení.

Q: Cítil jsem u sebe bytosti a zdálo se mi, že můj zesnulý syn byl tento týden se mnou. Můžete to potvrdit?

OWS: To, co vám řekneme, už víte. Je to spíš pocit ve vás, že existuje spojení. Vždy tu bylo spojení. Kdykoli se v rodině předá přátelství, ať už je jakékoli, často existuje trvalé spojení. Jde jen o to, že ten, kdo zůstal pozadu, je stále zde na planetě, stále v rámci tohoto trojdimenzionálního paradigmatu, tento začíná věřit, že již nemají spojení, takže toto spojení se stále více vytrácí. Ale pokud by věřili, že spojení bude pokračovat, byli byste docela ohromeni tím, co se může stát, pokud jde o pokračování vztahu, který měli, i když v něm nepokračují ve fyzickém tělesném rámci. Je toho mnohem víc za fyzickým, čemu musíte rozumět. Existuje telepatická komunikace, která je velmi, velmi silná pro ty, kteří jsou spojeni jako rodina duší.

Q: Všichni známe to, čemu se říká Božský plán, a smlouvu, kterou jsme podepsali před inkarnací. Teď jsem chvíli přemýšlel přes jiný zdroj, Barbaru Brennonovou. Měla zprávu pro někoho, aby převzal kontrolu nad jejich takzvanou smlouvou a provedl změny. Je možné a jak bychom změnili smlouvy?

OWS: Pokud si přejete změnit svou smlouvu, jak říkáte, musíte se spojit se svým Vyšším Božím Já a vytvořit toto spojení tam. Pak můžete pokračovat. Ale když si myslíte, že měníte smlouvu, ve skutečnosti tomu tak není, protože to bylo možná to, s čím jste měli začít. Uvažuj o tom. Jde o paradox.
Chcete-li pokračovat v tom, co jste dělali doposud, sledujte show, sledujte film, dovolte, aby se i nadále točil kolem vás. Ale vězte, že to není vaše součást. A nejste toho součástí, pokud nechcete.

Předpovědi, vyobrazení James McConnell

https://eraoflight.com/2022/10/15/one-who-serves-and-shoshanna-predictions-depictions/

OWS: Když položíte otázku, můžete přinést odpovědi ostatním, kteří se ptají na stejnou otázku, a jsou poněkud stydliví nebo se zdráhají vystoupit a položit tuto otázku.

Q: Co se týče vyprávění o KaRa a léčebných komorách, vím, že neuvádíte data, kdy se můžeme zúčastnit, ale co nám přibližně můžete dát víc, když se můžeme zúčastnit těch léčivých komor?

OWS: Nelze uvést žádné datum. Ale můžeme říci, že vaše ʺmed-bedsʺ, pokud jim tak chcete říkat, jsou předchůdci léčebných komor, jak jste je zde navštívili s KaRa. Takže to přichází pro každého z vás, když se jen podíváte na to, co se děje a na různá zařízení a technologie, které jsou nyní předkládány těm, kteří jsou připraveni hledat, vidět, slyšet o tom. Čím dál víc se to tady začíná prosazovat. Více začínají přinášet tato zařízení vpřed a začínají na nich pracovat, protože už je nezastaví. Ti z kabaly, ti z temných sil, mají právě teď na talíři příliš mnoho věcí a nemohou jít a zastavit vše, co přichází vpřed, protože jak jsme dříve použili v metafoře lavinu, přichází, a nelze zastavit. Stále nabírá na síle a síle.

Q: Mohl byste nám poskytnout aktuální informace o zlepšeních, která byla odložena, o které jsme přišli?

OWS: Můžeme vám říci, že informace, které se měly objevit, budou rozdány za určitou dobu, jak se zde budeme dále pohybovat. Stejně jako to, co tu dala KaRa. Pracuješ s čakrou Hvězdy duše způsobem, jakým to dělala. Tam, kde z ní vychází, ne přes třetí oko, ale přes Čakru hvězdy duše v tuto chvíli. To je něco, co mělo být představeno jako vylepšení. Trochu urychlili proces. Nadále sledujeme různé věci, které s vámi děláme, a jak na vás působí. A někdy se stáhneme a jindy se můžeme pohnout vpřed.
Shoshanna: Je to odloženo. Jak vidíte, zlepšení se uskuteční, jen jsou dočasně odložena. Bude provedeno nové oznámení.

Q: V polospánku jsem se díval na svou zeď, kde ve skutečnosti není kalendář, ale viděl jsem kalendář, ale ne data nebo tak něco. Stránky byly otočeny nahoru, jako v minulosti jen o malý kousek mírně nakřivo. Je pro nás v tom obrázku nějaký význam o čase nebo tak něco.

OWS: Záleží na tom, co to bylo pro vás. Bylo to konkrétně pro vás, ve smyslu načasování. Poznání nebo porozumění je na vás, abyste zde určili. Jaká byla vaše první myšlenka, která vás o tom napadla?

Q: Bylo to v mém novém stavu, a tak jsem se to snažil narovnat. Vlastně jsem o tom příliš nepřemýšlel až později. Možná to má něco společného s tím, že je trochu méně času, nebo taky s minulostí.

OWS: Řekli bychom, že čas je pro vás trochu mimo kvůli nějaké konkrétní věci, na které možná pracuje? Je něco, na čem jsi pracoval, projekt nebo něco podobného?

Q: V podstatě si myslím, že je to projev dalšího kroku, kde můžu žít na místě, které se mi zdá vhodnější, a také být ve stavu, kde se dá vložit prosperita. Místo pro nápady a projekty, které mám na mysli.

Shoshanna: Je to symbolický obrázek, jako na všech obrázcích, které jsou zobrazeny jedinci v méně probuzeném stavu, ve stavu alfa mozku. Vidíte, pro nás je zajímavé, vidíte kalendář bez dat! Jak víte, že je to kalendář, když tam nejsou žádná data? Co vám mohlo dát myšlenku, že je to kalendář, když nevidíte data?
Q; Stejný tvar jako ostatní kalendáře, které mám, a vlastně jich mám teď kolem sebe asi pět nebo šest, protože se mi líbí nové obrázky, které se objevují každý měsíc, a vždy se zdá, že sedí a což je jeden z těch poznatků.
Shoshanna: Myšlenka, že kalendář nemá žádná data, je jasná nápověda, že neexistují žádné termíny! Že si děláte svá vlastní data. Uděláte si svůj vlastní proces. Děláte svůj vlastní pokrok. Je to zcela na jedinci. Kalendář termínů je irelevantní. Je na vás, abyste byli v daném okamžiku a podnikli kroky, když jste pohnuti jednat. To je to, co vám symbol ukazuje. Skutečnost, že byl trochu nakřivo a vy jste se to pokoušeli narovnat, by nám řeklo, že vy, stejně jako mnozí jiní máte určitý vztah k času. Takže bychom vás požádali, abyste opustili myšlenku času a přemýšleli více o myšlence pokroku a procesu ve svém vlastním životě a nechali to, čemu se říká čas, jen tak plynout, a posouvali se vpřed ve vědomí v pokroku a procesu.

Q: Mám příležitost, což si myslím, že příležitostí je. V poslední době chodím do hodně velkých davů. Vidím spoustu koncertů a vystoupení, než se domnívám, že se odstěhuji z oblasti jižní Kalifornie. Moje otázka zní, co mohu dělat, když jsem v těchto davech. Zkoušel jsem určitý druh vizualizace toho, co děláme v naší meditaci, vědomě si to představuji, když se dívám na show. Představuji si svou čakru Hvězdy Duše, která vystřeluje jasné bílé světlo do všech stran a spojuje se se všemi čakrami Hvězd Duše s každým v tom davu. A také se snažím vystřelit světlo ze svého srdce a zjistit, jestli dokážu spojit všechna naše srdce dohromady jako jednotu. Mohu ještě něco udělat, když mám tyto jedinečné příležitosti, abych ty lidi mohl probudit, nebo posunul dál?

OWS: To je přesně to, co jsme chtěli udělat, ale vy to už děláte. Jste bořič systému. Už víte, co máte dělat hluboko uvnitř sebe. Využíváte procesy, které vám představujeme. Tleskáme, a zároveň říkáme bavte se! Nedělejte jen práci. Bavte se, prožijte také okamžik, ve kterém jste. Užijte si koncerty, pokud je to to, co si tam chcete užít. Nejen pracovat.
Shoshanna: Už jsi to udělal mnohokrát v jiných systémech, na jiných planetách, kde se pokoušíte propojit všechny duše. To je něco, co jste si s sebou přinesli v této inkarnaci, abyste v tom pokračovali. Nemůžeme zde opravdu mnoho dodat, ale řekneme kromě této techniky, kterou používáte, která je krásná, úžasná, osvěcující všemu, co je kolem vás, vidět všechny věci očima lásky, slyšet vše ušima lásky a všemu rozumět srdcem lásky.

Q: Během meditace jsem si všiml, že jsme nevyšli třetím okem, a pamatuji si, že jsem si myslel, že to byl tak snadný východ. Bylo to lehké, bez námahy a byl jsem venku, než jsem si to uvědomil. Každopádně chci poděkovat KaRa a vám všem, že jste nám to přinesli. Velmi rád bych tímto způsobem pokračoval.

OWS: Představili jsme vám něco, co nebylo představeno mnoha skupinám po celé planetě v tomto bodě vašeho evolučního procesu, vašeho procesu vzestupu. To, co zde bylo představeno, bude i nadále využíváno. Tím se to začne přesouvat do univerzální mysli a více lidí to zachytí a naučí se opustit tělo tímto způsobem, spíše jistě než prostřednictvím třetí čakry ve smyslu oblasti ega Solar Plexus, protože to není bezpečný způsob výstupu. Třetí oko je bezpečné, ale není to tak snadné, nebo, jak bychom zde řekli, tak jednoduchá technika, jako to prostě dělat prostřednictvím vaší čakry hvězdy duše a ani si neuvědomovat, že to děláte. To ubírá námahu, jak jste řekli.

Q: Bylo to něco jako popustit svou fantazii. Spojujete se se svým Vyšším Já, když vaše představivost stoupá. Jako byste nemuseli myslet na odchod, prostě se vznášíte, prostě tam jdete. Bylo to bez námahy. Miloval jsem to. Pojďme v tom pokračovat!

Shoshanna: Položte své otázky. Neváhejte. Neustupujte. Vaše otázky jsou stejně důležité jako kohokoli jiného. Neváhejte. Nestyďte se. Nemyslete si, že by možná vaše otázka byla z nedostatku lepšího slova hloupá, protože není. Otevírají celou říši, celou úroveň porozumění, která možná nebyla otevřena. V našem postupu je jediná věc, kterou můžeme v tuto chvíli, v tomto nastavení, dělat, odpovídat na otázky.

OWS: Věnujte více a více pozornosti svým myšlenkám a slovům, protože se stále více krystalizujete, jak je máte. Takže pokud máte stále stejnou myšlenku, pokud jde o nedostatek a omezení, pak vám to přinese nedostatek a omezení. Máte-li stále více myšlenek na hojnost a odpovídající formuli k těmto myšlenkám, pak budete mít hojnosti stále více.

Zdroj:
>https://eraoflight.com/2022/10/16/one-who-serves-in-the-4th-dimension/Zpět