3273 Jak přemýšlí planeta Savmeja

[ Ezoterika ] 2022-10-15

Slava - Yyango

Vysoká ženská esence máchá mečem a usekává hlavy. Hlavy seká těm, jejichž mentalita není schopna generovat plodnou myšlenku. Mentální je odříznuto, aby se nevytvářely vibrace pro společnou negativní myšlenku. Odřízne mentalitu, aby neprodukovali energie nízkých vibrací.

Q: Jak to ovlivňuje pozemskou realitu těchto lidí?

A: Ve skutečnosti tito lidé objeví kouzlo klidu a pohody, jsou ponořeni jako v hypnóze, nechtějí přemýšlet, zdráhají se přemýšlet, jejich duševní energie jako by byla paralyzována. Stávají se jako blažení, ale ve skutečnosti přichází jakýsi vhled, v tomto vhledu se stahují do sebe.

Q: V tomto stavu se nevyvíjejí, nehýbou se, jsou jen v sobě?

A: Ano, a zároveň jsou v tomto stavu velmi výkonní.

Q: Jak takové řezání ovlivňuje programy Duše?

A: Je to vnímáno jako pomoc Duším, nejde o plynulý přechod z 3D do 4D, ale o to, jak byly figurky přeskupeny, ale ne okamžitě přeskupeny ve 4D, ale o krok + 30 % cesty.
Země říká ʺNěkdy je proces utváření kolektivní myšlenky tak obtížný a tak pomalý, že přišli na pomoc.

Q: Světovou elitu nelze kácet, jinak si to mezi sebou nijak nevymyslí...

A: Přijde čas - kácet se bude, musíte nejprve připravit ʺspodní vrstvyʺ (spodní vrstvy v matrici ), protože když pokácí vršek, uvolní se obrovský zdroj energie a ʺdoleʺ jej budete muset přepracovat na konstruktivní. Pokud není ʺspodekʺ připraven, výsledný zdroj bude zpracován na destruktivní. Proto musíme začít odspodu, kde jsme MY, léčitelé a kde MY jsme čistí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13818

Zpět