3258 Q&A Veganství - Yazhi Swaruu Cosmic Agency

[ UFO ] 2022-10-09

Anéeka: Otázka karmy. Nejezte zvířata, protože tím odsuzujete svou duši, říkají mnozí. I když je to ošemetné, nejde o karmu, ale o etiku, o obranu zvířat. Karma je něco, čemu věříte nebo co na sebe berete či neberete. Karma jako taková neexistuje, existuje pouze ta, kterou na sebe přivoláte.
Ale tím, že jste na Zemi, buď jíte, nebo jste sežráni, tak či onak. Tomu neuniknete, dokud jste naživu. Spousta zvířat se nechá sežrat a je to hrozné, ale vy se necháte sežrat i jinými způsoby, včetně neustálého finančního a energetického vykořisťování -Lush. Dokud jste naživu, nemůžete tomu uniknout, nemůžete ani jít po chodníku nebo vyjet na kole, aniž byste nezabili obrovské množství hmyzu, mravenců a podobně.

Říká se, že spolu s masem jedí i smrt. To je zase manipulace, sentimentální. Jde to ruku v ruce s moderními agendami depopulace a kontroly nad lidmi, protože vegani bývají milující a mírumilovní, tudíž ovladatelné a manipulovatelné ovečky s otočením na druhou stranu, nebo náboženství New Age ʺnedívej se na nic špatného, protože ti to snižuje ʺfrekvenciʺ. Podvyživené obyvatelstvo bez energie a bojovného ducha je snadno manipulovatelné, zejména pokud je plné fluoridu sodného.
My, Taygeťané, se cítíme fyzicky velmi silní. Dokud nepřijde malý, ale super atletický Swaruuan (Athéna Swaruu) a neporazí nás všechny ve všech sportech a o hodně. Je silně masožravá. Prostě s ní nemůžeme soupeřit.

Yazhi: Téma masožravé stravy nebo téma veganské stravy, případně obojí, je na Zemi nesmírně žhavým a kontroverzním tématem a dokonce se schyluje ke sporům. Také chci, aby lidé věděli, že se nejedná o ʺmimozemské informaceʺ jako takové. Mohou a měli by sami zkoumat, která strava jim nejlépe vyhovuje. Jde jen o to, co jsem viděla, a o závěry, které si Taygeťané sami vyvodili. Odpovím, co mohu, ale nemám a nikdo nemá konečnou pravdu na toto téma. Každý by měl zkoumat, co je pro něj dobré konzumovat, a každý by měl převzít odpovědnost za to, co jde do jeho úst.

width=

Q: Jaké by byly nepříjemnosti pro naše lyřanské bratry, kdyby vysadili určitou neinvazivní zeleninu s výživovými vlastnostmi, které na Zemi neznáme?
Yazhi: Nemají vlastnosti Země, půdy, atmosféry a samotného ekosystému, které by podporovaly pěstování takových rostlin, což znemožňuje jejich pěstování na Zemi.

Q: Jaký je stav Země? Může být cholesterol dědičný?

Yazhi: Cholesterol není dědičný. Mít vysoký cholesterol není známkou žádného fyzického problému a je to nutné, to už vychází i ve vyspělé lékařské literatuře na Zemi. Ať už je dědičný, nebo ne, pro mě je dědičné všechno a zároveň je to pod kontrolou jedince, takže není obětí svých genů.

Q: Je pohankový chléb zdravější, protože neobsahuje lepek?

Yazhi: Čím méně lepku, tím lépe. Ano, tento druh obilí je lepší, jako krok správným směrem. Nicméně všechny varianty pšenice jsou pro člověka vysoce neurotoxické.

Q: Jaký je obsah lepku v potravinách? Příklad zdravého celodenního jídelníčku?

Yazhi: Je na každém člověku, aby se pečlivě informoval o metabolismu a živinách obecně a o tom, co mu osobně chutná. Ale trvala bych na stravě s vysokým obsahem živočišných tuků a bílkovin, málo ovoce, zelenina a zelenina s mírou a cukry na minimum nebo vůbec žádné.

Q: Která zelenina obsahuje při konzumaci méně cukru?

Yazhi: Vzhledem k tomu, že veškerá zelenina se převádí na cukr, nejméně tuto reakci způsobují brukvovité, tedy brokolice a květák.

Q: Jaký je váš návrh na udržení harmonické / vyvážené stravy?

Yazhi: To záleží na každém člověku, ale v zásadě vysoce masitá strava a pouze jednou nebo dvakrát denně, nejlépe jednou, by měla být tím, co podle pevných vědeckých důkazů představuje ideální lidskou stravu.

Q: Jaký je váš názor na stravu? Víte, kolik masa a živočišných tuků se doporučuje denně sníst? Je pravda, že konzumace více než jednoho gramu na kilogram hmotnosti škodí ledvinám?

Yazhi: Konzumace masa ledvinám ani ničemu jinému v těle neškodí, to je lež. Říká se, že je to kvůli nasycení bílkovinných řetězců. Důkazy ukazují, že tomu tak není, je to pouze korelace, která se vyskytla u některých zkoumaných subjektů při pokusech s malou nebo žádnou vědeckou kontrolou. Množství masa, které je třeba denně zkonzumovat, je podle osobní sytosti. Právě proto.

Q: Víte něco o dietě podle krevních skupin?

Yazhi: O dietě krevních skupin jako takové nevím, ale mohu pozorovat, že někteří lidé prostě nemají rádi maso, i když důvod je velmi složitý a souvisí s typem a fungováním každého organismu. Dávám to do souvislosti s tím, že organismus je již podmíněn odmítáním živočišných tuků, a to kvůli dlouholetému návyku, protože je také prokázáno, že časem může ztratit enzymy a trávicí schopnosti, a to kvůli stravě založené na sacharidech a s diabetickou nebo prediabetickou podmíněnou reakcí. Na jejich naléhání by však také mohli přejít na masitou stravu.
A ne, konzumace masa nezpůsobuje rakovinu, ani není karcinogenní, když se připravuje na pánvi nebo na dřevěném uhlí, protože tak se maso na Zemi připravovalo po tisíce let.

Q: Je pravda, že možná musíme jíst maso, protože máme některé geny plazů po jejich zásahu v minulosti?

Yazhi: Když už mluvíme o rasách, reptiliáni zdaleka nejsou jediní masožravci a existuje řada důvodů, proč maso ve stravě vyžadovat. Nemyslím si, že existují nějaké pevné údaje, které by spojovaly potřebu jíst maso s výhradně reptiliánskými geny, protože to, co bylo prokázáno, je, že lidská bytost je směsicí bezpočtu ras (nejen 21 nebo 22, a už jsme vysvětlili proč) v té či oné míře nebo množství, které se také liší od jedince k jedinci.
Mně tento argument připadá spíše jako součást sentimentální manipulace těch, kteří chtějí vnutit veganskou stravu. Odtud můžeme jasně vidět agendu vnucování takové veganské stravy s plánem ovládat populaci a využívat její empatii vůči zvířatům jako zbraň proti zdraví lidstva. Lidé, kteří takovou agendu vnucují, jsou ti, kteří místo toho tvrdí, že existuje agenda chovatelů dobytka s cílem vnutit masožravou stravu, avšak neporovnávají obrovské kampaně za maso s mediálním humbukem ve prospěch veganství, což samo o sobě svědčí o tom, co se za tím skrývá.
Z pohledu velkých potravinářských společností je pro ně prostě výhodnější industrializovat rostlinnou stravu, protože je pro ně velmi snadné obdělávat velké plochy půdy v průmyslovém měřítku, než dosáhnout téhož s chovem zvířat. A to pouze na úrovni nákladové efektivity a peněžních zisků.

Q: Ve videu o veganství Swaruu řekl, že tato informace způsobila mezi rasami velký zmatek. A že všechno je na postupu. Jaká je situace nyní? Jsou nakloněni tématu veganství?

Yazhi: Chápu, že v té době to mezi rasami, které to všechno sledují, vyvolalo určitý rozruch, ale v současné době na to není žádná jiná reakce než přijetí nových údajů.

Q: Jaký je váš názor na veganství? Mnozí z těch, kteří jsou proti těmto informacím, jsou vegetariáni a vegani, kteří tvrdí, že jsou již desítky let naprosto zdraví a absolutně nic nepopírají. Proč tedy? Patří snad k tomu malému procentu veganů, na které nemá nejíst maso žádný vliv? A proč se jich to netýká? Souvisí to snad s krevní skupinou?

Yazhi: Především žádná strava není vhodná pro celou populaci. Někteří mohou být vegany, někteří ne, a někteří skutečně vegany být nemohou, protože vážně onemocní. Jde o to, aby každý převzal odpovědnost za to, co vkládá do úst, a nepoužíval to jako záminku k vzájemnému boji. Měli by se vzájemně respektovat. Viděl jsem, že vegansko-vegetariánská komunita je náhodou velmi agresivní vůči těm, kdo nejsou vegani-vegetariáni, a ještě víc vůči masožravcům, což přesně nabourává tvrzení veganů, že masožravci jsou agresivní.

Takoví vegani by neměli považovat za samozřejmé, že existuje jen jedna strava vhodná pro všechny. Každý člověk má jiný metabolismus, který se vyvinul s různými požadavky z velmi širokého spektra důvodů, od kulturních až po metabolické problémy, které si v průběhu života přivodil.

Další věcí je, že jsme vypozorovali, že existují lidé, kteří veganskou stravu snášejí více než ostatní, přitom mnoho z těchto lidí, kteří tvrdí, že jsou zdraví, má ve skutečnosti velmi silné zdravotní problémy a v důsledku lpění na etických důvodech je pouze popírají. Jinými slovy, mělo by se zjistit, zda jsou skutečně tak zdraví, jak tvrdí.
Plně také uznávám, že může existovat zdravá veganská populace, ale jak jsem uvedl výše, nemůže to platit pro všechny.
Dalším důležitým bodem je, že sami vegani tvrdí, že ʺveganskou stravu musíte dělat správněʺ, a tím mají na mysli, že musí dodržovat velmi přísný itinerář složek každého jídla, a sami říkají, že je nutné konzumovat doplňky stravy.

Co se týče doplňků stravy, v okamžiku, kdy byste je museli konzumovat, by to znamenalo, že veganská strava není dostatečná pro zdravou výživu lidského těla. A co hůř, mnoho doplňků na trhu je vyrobeno ze živočišných složek, i když na krabici nebo lahvičce stojí, že jsou ʺvegan friendlyʺ. Jak už to na Zemi bývá, to, co je uvedeno na seznamu složek výrobku, nemusí být nutně to, co je uvnitř. A to se liší značku od značky i v rámci jednotlivých značek ʺveganských doplňků stravyʺ. Vzhledem k tomu, že ve skutečnosti zdraví vegani, kteří konzumují doplňky stravy, aby byli zdraví, jedí své kousky masa všeho druhu, ale ve formě tablet. Proto se jejich ʺveganstvíʺ ukazuje jako iluze. Opět platí, že se to velmi liší a neplatí to pro všechny. Ale je to to, co jsme zjistili.

Nezjistili jsme, že by to nějak souviselo s krevní skupinou. Pro nás zde neexistuje žádná prokazatelná souvislost. Ale zjistili jsme, že to souvisí s typem metabolismu každého člověka. Jak efektivní je metabolizovat ten který typ potravy, a to je něco konkrétního a specifického pro každého člověka. Proto by měl každý člověk zkoumat a být zodpovědný za to, co jí.
Neexistuje žádná ideální strava pro všechny lidské bytosti.
Poslední, co zde chci říci, je to, že vzhledem k tomu, že veganská strava je velmi složitá na ʺsprávnéʺ dodržování, není pro naprostou většinu lidí možná jednoduše proto, že nemají ekonomické prostředky na to, aby si pořídili jednotlivé složky, konkrétní zeleninu a doplňky stravy, které jsou obvykle velmi drahé. Velká většina lidí se tedy snaží být veganskými vegetariány a konzumuje, co se dá, a nakonec onemocní kvůli vysoké spotřebě sacharidů a s tím spojené podvýživě.
Pravdou je, že vegansko-vegetariánskou stravu mohou ʺsprávným způsobemʺ dodržovat pouze ti, kteří mají velké ekonomické zdroje. Velmi důležitý bod. Až na několik výjimek.

Q: Mnoho komentářů: ʺMaso je plné všelijakého svinstva a chemie, plné čistých hormonů a antibiotik. Když budeme jíst maso, budeme se tím svinstvem cpát taky, ne?ʺ. A co je lepší, jíst maso s tím vším, nebo žádné maso, ale například jen ryby?

Yazhi: Mluvím o konzumaci masa, ne o konzumaci kontaminovaného masa. To, co zde říkám, vychází z masa v jeho přirozeném stavu. Hormony a antibiotika, to je mimo jiné jiný druh problému, problém kontaminovaných potravin, a to se děje také a v ještě větší míře u všech vegetariánských produktů.
Je pravda, že kontaminující složky jsou v každém z nich jiné, ale to, co se nachází v ovoci a zelenině, a ještě více v obilovinách, je stejně nebo více škodlivé než to, co je v mase. Zmíníme jen několik kontaminantů v zelenině, jako jsou insekticidy, například nechvalně známý Round-up, který se dnes vyskytuje prakticky na všech plodinách na celém světě. Seznam kontaminantů v hnojivech je však velmi dlouhý a Round-up je jen jedním z mnoha.

Stává se také, že mnoho společností vyrábějících hnojiva tvrdí, že ten či onen výrobek odstranily, protože je škodlivý nebo kontroverzní, ačkoli ve skutečnosti pouze změní název a tvrdí, že je jiný, nebo změní jen několik drobností ve složení.
Mnozí argumentují ve prospěch masožravosti tím, že i přes tyto problémy se škodlivinami v mase je to stále krok správným směrem, pokud metabolismus dotyčného člověka nedokáže zpracovat tolik rostlin, protože tělo se musí vypořádat pouze se škodlivinami v mase, a ne jako v případě veganské stravy, kdy se tělo musí vypořádat s těmito škodlivinami v rostlinách a také se škodlivými účinky vlastními rostlinám a jejich nepříznivými účinky na jejich organismus.

Měla bych také zmínit, že rostliny a obiloviny jsou velmi kontaminované a pozměněné tím, že jsou geneticky modifikované, a v dnešní době je téměř nemožné vyhnout se konzumovat něco geneticky modifikovaného v rostlinných potravinách, a geneticky modifikované skutečně velmi a negativně ovlivňují lidský organismus. Existuje nebo existovalo transgenní maso, ale opět se jedná o kontaminované potraviny, nikoliv o maso samotné.
Totéž platí pro ryby. Záleží na tom, o jakou rybu se jedná a zda je či není kontaminovaná. Samozřejmě, objektivně je konzumace ryb velmi dobrá, ale děje se totéž, co s rostlinami a masem, vše je kontaminováno, dokonce i hlubinné ryby s problémy, jako je vysoký obsah rtuti v nich a radioaktivní kontaminace z událostí, jako je Fukušima, kromě velkého množství průmyslových chemických škodlivin vyhozených na pobřeží, které pocházejí z průmyslu a veškeré lidské činnosti.
Nejde tedy o to, že by něco bylo lepší než něco jiného, ale o to, co každý může najít a co je pro každého pohodlné jíst.

Q: Někteří říkají: ʺLidský trávicí systém není vhodný pro konzumaci zvířat?

Yazhi: Ti, kdo obhajují konzumaci masa, říkají, že je to naopak, že trávicí soustava je poměrně krátká a vhodná pro konzumaci masa. Já jsem toho názoru, že je smíšená pro konzumaci převážně masa, ale i některých druhů ovoce a zeleniny. Není to tak, že by to bylo jedno nebo druhé. Člověk je jiné ʺzvířeʺ než ostatní.
Jiní tvrdí, že nemají pro masožravce charakteristické tesáky, ale to pro mě opět neplatí, protože lidé nepotřebují lovit ústy, používají mozek, lidské tesáky jsou jejich nože a vidličky. Lidé jsou složití a využívají své prostředí a kulturu, nikoliv závislost na tesácích.
Také chrup svědčí o tom, že člověk je smíšený, ale se sklonem k masožravosti kvůli předním řezákům. Lidé maso před polknutím rozžvýkají, zatímco tradičně masožravá zvířata ho polykají po kouscích. Systémy zpracování potravy se liší, ale dostávají se ke stejnému bodu.

Q: Jak je možné, že po staletích pobytu v blízkosti Země, zkoumání všeho, co souvisí s lidmi, jejich DNA a biologií, jste si toho nevšimli dříve, a teprve když Bill Gates začal propagovat veganství, všimli jste si něčeho zvláštního?

Yazhi: Veganství se rozšířilo až v poslední polovině 20. století vlivem kabaly. Proč to nebylo vidět dříve, o tom pochybuji, je to prostě tím, že vše, co se děje, je soustředěno do přítomnosti, do tohoto historického okamžiku.

Q: Jaké je nejlepší ovoce a kolik kusů ovoce by bylo ideální denně sníst, aniž bychom se překonali příjmem příliš velkého množství cukru?
Yazhi: Dívám se na ně všechny víceméně stejně, ale záleží opravdu na každém člověku, aby se podíval na glykemický reakční index každého ovoce. Mnozí obhájci masité stravy tvrdí na základě pádných dat, že všechny vitaminy a minerály, které se nacházejí v ovoci, se nacházejí i v červeném mase, přičemž existuje nespočet případů lidí, kteří desítky let jedli pouze maso a jsou super zdraví. (V rozporu s tím, co tvrdí vegani).
Viděla jsem mnoho případů, kdy konzumace čistě masožravé stravy zvrátila vážné zdravotní problémy, jako jsou alergie, autoimunitní onemocnění, například lupus, cukrovka, problémy s ledvinami a kardiovaskulární problémy, stejně jako obezita. Vše mizí při konzumaci masa bez ničeho nebo jen s malým množstvím jiných potravin.
Samotné ovoce bych odsunula na úroveň přirozeně se vyskytujících pochoutek. Mnozí vegani tvrdí, že fruktóza v ovoci není v těle zpracovávána stejně jako cukr a že je méně zhoubná nebo méně silná s menší glykemickou reakcí, a to je pravda. Problém je v tom, že veškeré ovoce obsahuje vysoké množství rafinovaného cukru i fruktózy. Je úplně jedno, jestli obsahuje fruktózu, nebo ne.

Q: Je nejlepší jíst téměř všechny potraviny syrové, dušené, grilované?

Yazhi: Obecně je lepší jíst syrovou nebo dušenou zeleninu.
Co se týče masa, rozhodně doporučuji ho dobře tepelně upravit, protože teplo skutečně ničí škodliviny, alespoň částečně, záleží na tom, které, a také ničí škodlivé bakterie nebo případné parazity, kteří mohou být uvnitř. Trvám na tom, že vařit maso na dřevěném uhlí nebo dřevěném ohni nevyvolává rakovinu a je to nejzdravější způsob konzumace masa, pokud je dobře uvařené.
Údaje o tom, že maso vyvolává rakovinu, pocházejí z pseudopokusů, které nelze potvrdit ani dodržet vědeckou metodu, protože jsou většinou placeny farmaceutickými společnostmi a lidmi, kteří mají zájem propagovat veganství.

Q: Co se děje s hormony, které se uvolňují při porážce zvířat? Říká se, že zůstávají impregnovány ve svalovině. Je pravda, že když jíme maso, konzumujeme i tyto hormony, které jsou pro náš organismus škodlivé?

Yazhi: Neviděla jsem žádné údaje, které by to potvrzovaly. Z čisté logiky věci si však myslím, že se do organismu lidí, kteří je konzumují, dostávají. Oheň při vaření však přítomné hormony mění a do jisté míry je ničí. Přesto lidé konzumují maso ve velkém množství již tisíce let. Tyto hormony nepovažuji za faktor, který by lidský organismus považoval za škodlivinu. Jsou součástí masa jako takového. Nemám k dispozici žádné další údaje.
Mohla bych to dále rozšířit o hormony uvolňované při porážce na frekvence utrpení a strachu, kterými zvíře prochází. Zde však již vstupujeme do sekce etiky a spirituality, která se také ukazuje jako nesmírně složitá.

Q: Co alkalická strava, zejména pro pacienty s rakovinou?

Yazhi: Zjistili jsme, že myšlenka zásadité stravy je naprosto mylná a způsobuje urychlené chátrání organismu. Tělo potřebuje být na některých místech zásadité a na jiných kyselé, s velmi jemnou dynamikou rovnováhy. Vnucování zásadité stravy vede u většiny lidí k vážným problémům s podvýživou, protože při nízké kyselosti tělo nedokáže vstřebávat klíčové živiny, jako jsou bílkoviny, zejména živočišné bílkoviny a tuky. Zdá se, že zásaditá strava urychluje celkové metabolické problémy, zejména související s cukrovkou.

Q: Mnoho lidí se ptá na ketonovou dietu: ʺKetogenníʺ je označení pro dietu s nízkým obsahem sacharidů. Jde o to, že více kalorií získáváte z bílkovin a tuků a méně ze sacharidů.

Yazhi: Tuto dietu dobře známe a studovali jsme ji. Jde do značné míry ruku v ruce s konzumací masa. Ano, vřele ji doporučujeme. V lidském organismu přináší dobré výsledky a já sama, aniž bych ji znala nebo pojmenovala, jsem ji vždy dodržovala. Takto se stravuji, s výjimkou dezertů, které to čas od času poruší. Ale to je v mém případě. Chcete-li tělo uzdravit, budete muset tuto dietu dodržovat do puntíku, jinak to nebude fungovat. Klíčem je trpělivost a vytrvalost.

Gosia: Bylo řečeno, že vegetariánská/veganská strava byla zavedena v Indii. Ale kým? Andromedáni nebo kabala? Pokud Andromedáni, proč ji zavedli? Protože oni sami jsou vegani a mysleli si, že veganská strava poslouží i lidem? Nebo měli nějaký záměr? A jaký program měli pro tuto část světa?

Yazhi: Můžeme jen spekulovat, kdo, ale spekulovat na základě dat. Je známo, že ta oblast měla velký vliv Andromedánů a ti jsou vegani, ale také to nejsou lidé, takže vnucování stravy jedné rasy druhé nepřinese dobré výsledky.
Mohlo to přijít od statkářů, králů a lidí s mocí, protože si uvědomili, že lidé se stávají ovladatelnějšími díky konzumaci zeleniny a bez masa. Jako metoda místní kontroly se vyvinula v letech po andromedánském zásahu a možná byla inspirována jejich učením.

Gosia: A super rychlá otázka. Swaruu z Erry řekl, že mandlové mléko je špatné. Anéeka a vy říkáte, že není?

Yazhi: Musela bych se na to jít podívat víc, ale nevím, proč je špatné.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/veganism-yazhi-swaruu-responds-questions-from-the-public

Zpět