3240 Aštar Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-10-08

Drazí bratři a sestry,
Jsem Aštar, velitel Galaktické Federace Světla a připojuji se přes Univerzální Kanál s novými aktualizacemi.

Moje flotila vždy hlídkuje na oběžné dráze Matky Země, aby zabránila neočekávaným událostem. Vaši planetu ovládali mimozemšťané zvaní Clarions, kteří vytvořili 3D Matrix a všem vymyli mozky, aby je udrželi ve spánku pomocí jejich technologií. K plnění úkolů a zločinů proti lidskosti využívají své přisluhovače z Mongolské říše. Clarioni přišli z daleké Galaxie, kde zničili celé civilizace. Rádi přebírají a kontrolují každý aspekt pokroku. Posíláme jim varování, aby opustili Matku Zemi, nebo je zbavíme jejich duší a disponováním Univerzálním Vědomím.

Jiní mimozemšťané již vaši planetu opustili po varování Nejvyššího otce. Moje flotila pomohla přemístit přátelské bytosti, které zůstaly na Matce Gaie po miliony let, na vhodnější planety, kde se nemusí skrývat. Tento Matrix bude v blízké budoucnosti rozpuštěn a ti, kteří jsou připraveni vzestoupit, se přesunou do 5D, kde s naší pomocí vybudují Novou Zemi.

Starý plán byl nahrazen Božským plánem, který nebyl nikomu prozrazen. Moji drazí bratři a sestry prostě následujte Božský proud tím, že jste v Přítomnosti a připojte se prostřednictvím meditací k Univerzálnímu Vědomí. Pozitivní změny jsou na cestě a stará struktura se každým dnem více a více hroutí. Lidstvo celosvětově povstává pod vlivem různých okolností. Tyto události se musí odehrát předtím, než dojde ke skutečnému přechodu do vyšších dimenzí.

Moje posádka neustále uklízí po chybách vašich vlád, které absolutně nemají ponětí o tom, jak nepředvídatelný a nebezpečný může být otevřený Kosmos. Tamní experimenty mohou mít katastrofální následky. Velitel Vrillon čistil po jejich experimentu s jedním z asteroidů. Vaše nedávné problémy s počasím byly vytvořeny člověkem a zaměřeny na zničení konkrétních oblastí na vaší planetě. Tyto oblasti jsou důležité pro budoucí události. V budoucnu o tom řeknu více.

Několik měsíců jsem byl zaměstnán operací Venuše 2. Je to velmi důležitá akce, která v tuto chvíli vyžaduje naši plnou pozornost, protože by mohla lidstvu zkomplikovat výsledek. Vaše společnost nikdy neprozradila existenci jiných civilizací, takže žijete, aniž byste věděli o složitosti a turbulencích Kosmu. V minulosti jsem zmínil, že Hvězdné války jsou skutečné a Matka Země je zažila před několika miliardami let. Snažím se zabránit tomu, aby se podobná událost na vaší planetě opakovala. Moji drazí bratři a sestry, prosím, vždy pamatujte, že jsme na vaší straně a směřujeme k vaší svobodě.
Jsme jeden a vždy spojeni navzdory vzdálenosti.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/10/ashtar-via-erena-velazquez-october-8.html

Zpět