3227 Hakann: Léčitelé A.S.

[ Ezoterika ] 2022-10-08

Q: Tři nebo čtyři různí lidé mi řekli, že jsem léčitelka. Pomáhám léčit jiné lidi. Jen si nejsem jistá, jak to dělám. Ráda se modlím a prosím Stvořitele, anděly a pomocníky, aby někomu pomohli se uzdravit. Myslela jsem si, že mé modlitby byly vyslyšeny, když se příbuzný a přítel, oba se smrtelnou rakovinou, vyléčili. Kdosi řekl, že to nebyly modlitby, které těm dvěma s rakovinou pomohly, ale můj ʺzáměrʺ. Asi jsem použila své myšlenky a zamýšlela jsem, aby se uzdravili, a oni se uzdravili. (Myslela jsem si, že je Stvořitel vyléčil z rakoviny a že jsou to zázraky). Mohla mít ona osoba pravdu? Pokud ano, dokázal by to každý?ʺ Je to kombinace mých modliteb a záměrů? Splnil se mi sen. Už dlouho chci pomáhat druhým uzdravovat se.
Ještě poznámka. Před několika lety jsem četla, že Ježíšova sestra dokázala uzdravovat lidi pomocí několika vět, v nichž vzývala Bohyni krásy. Tuto techniku jsem použila. Pomohla tato technika?
Chápu, že lidé mají své životní plány, a pokud je někomu souzeno zemřít na nemoc, nehodu nebo v určitém životním období, modlitby a úmysly mu nepomohou zůstat naživu déle, než mu osud a životní plán naplánoval. Úmyslné uzdravení nebude pokaždé fungovat. Ale upřímně, kdybych mohla lidem pomoci uzdravit se, začala bych hned. Jen potřebuji přesně vědět jak: modlitby, úmysly, nebo snad slova, která používá Ježíšova sestra?

A: Je skvělé, že se vzchopíte a chcete léčit ostatní. Pozemšťané budou vaše schopnosti v budoucnu jistě potřebovat a oceňovat. Ano, již nyní jste léčitelkou, již jste uzdravila lidi, včetně vašeho přítele, kterému jste vyléčila rakovinu. Pokud chcete, můžete začít pracovat jako léčitel právě teď. Jste čistým kanálem a božské ženství je schopno pracovat skrze vás, což je součástí Stvořitele. Proto jsou lidé uzdravováni. To je velmi zvláštní dar a také velmi potřebný, protože pozemšťané božské ženství zoufale potřebují.

Technicky může to, co děláte vy, dělat kdokoli, ale v praxi má 99 % lidí určité bloky nebo omezující přesvědčení či trauma, které brání být čistým kanálem pro božskou ženskost. Tyto bloky lze odstranit, ale nemusí to být nutně snadný nebo rychlý proces. Existuje mnoho léčebných modalit. Pokud se chcete stát lékařem konvenčním pozemským způsobem, pak je nutné do mozku vkládat informace po mnoho let. Pokud však hovoříme o léčebné metodice, na kterou máte talent a kterou jste použila, pak je nejdůležitějším rysem prázdnota. Jedná se o léčebnou metodiku, která využívá vaše srdce, nikoli mysl, a vyžaduje, abyste byla čistým kanálem. Čím méně vám bude mysl překážet a čím více se budete řídit svou intuicí a láskou, tím účinněji budete schopna lidi léčit. V konečném důsledku je to božská žena, která léčí. Z vaší strany je třeba božskou ženskost přivolat, například prostřednictvím svých modliteb, a také být pro ni jasným kanálem.

Proto radím: pokračujte přesně v tom, co jste dělali dosud. Dělejte to, co je pro vás přirozené, aniž byste se tomu snažili vědomě porozumět. Když se budete příliš zabývat svou myslí a snažit se to racionálně pochopit, může se stát, že budete méně jasným kanálem a božská ženskost bude méně schopná skrze vás působit. Proto prostě pokračujte v tom, co děláte. Už teď si vedete skvěle! A ano, už teď léčíte lidi. Je možné odříkávat modlitby za více lidí najednou, ať už za lidi, kteří jsou nemocní, nebo za lidi, kteří nemocní nejsou. Navíc můžete energii božského ženství využít i k jiným účelům než k léčení.

Přesto bych s těmito dvěma posledními věcmi začal experimentovat až ve chvíli, kdy se vám to bude zdát správné. Vaše síla v této oblasti spočívá v tom, že se necháváte vést svou láskou a vnitřní moudrostí, nikoliv racionální myslí, a vaše vnitřní moudrost vám může říct, zda a kdy by mohlo být vhodné začít odříkávat modlitby za více než jednu osobu nebo začít používat energii božské ženy pro další účely. To je moje praktická rada. Když už jsme u tohoto tématu, chtěl bych také trochu více rozvést, proč je prázdnota tak důležitá. Je to částečně pro váš prospěch a částečně pro prospěch dalších lidí, kteří toto poselství přijímají.

Kdybyste chtěli vědět, jak něco zní, pak byste použili své uši, že? Všichni by si mysleli, že je divné, kdybyste se snažili použít svou racionální mysl místo uší, abyste zjistili, jak něco zní. Podobně, pokud jde o duchovno nebo léčení, je nejlepší spoléhat se buď na Zdroj, nebo na důvěryhodný aspekt Zdroje, jako je božské ženství, nebo se spolehnout na svou vlastní duši. Snažit se používat racionální mysl v oblasti duchovna je jako snažit se používat racionální mysl v oblasti rozhodování o tom, jak něco zní.

Vaše duše je vaší součástí, stejně jako jsou vaší součástí uši. Pokud jde o duchovno nebo rozhodování, je nejlepší spoléhat se na duši, stejně tak se spoléhat na uši, pokud jde o sluch. Nebo se můžete spolehnout na Zdroj důvěryhodného aspektu Zdroje, jako je božské ženství. Zbavte se předsudků, vyprázdněte svou mysl a plně se spolehněte na to, co vám říká duše, Zdroj či aspekt Zdroje. Buď můžete slyšet přímo hlas, nebo můžete cítit intuici či nutkání něco udělat. (pozn. u ledničky, tam mám hodně nutkání)

To nejlepší, co můžete v oblasti spirituality udělat, je prostě se vyprázdnit a následovat buď svou duši, nebo Zdroj, nebo aspekt Zdroje, jak nejlépe umíte. Někdy to předchozí duchovní mistři na Zemi popisovali jako pokoru. Doufám, že vám to pomůže. Děkuji vám za vaši službu. Doufám, že si vážíte vzácného daru a schopnosti, kterou máte, že skrze vás snadno působí božské ženství. Jsem rád, že se o tento dar již aktivně dělíte se světem, a doufám, že v tom budete pokračovat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/08/hakann-healers/

Zpět