3222 Hakann: Nevede se vám hůře než ostatním A.S.

[ Ezoterika ] 2022-10-10

S velkou pravděpodobností se vám nevede hůře než ostatním. Koneckonců: téměř všichni na Zemi se potýkají s problémy. Téměř každý se cítí ztracený, zmatený, zraněný nebo nejistý. Nebo mají pocit, že nejsou dost dobří, nebo že by měli dělat víc nebo jiné věci, nebo že by se měli zapojit do méně nezvládnutelného chování, nebo že by už měli dosáhnout určitých věcí.

Pokud se tak cítíte také, nejste v tom sami. Téměř každý člověk na Zemi se tak cítí. Navíc, kdyby se na Zemi narodila průměrná plejádská duše, také by se cítila ztracená a zmatená. Z našeho pohledu je zcela normální, pokud se právě teď cítíte ztraceni, zmateni nebo zraněni. Nejde o ty, kteří se trápí, ale ty, kteří jsou mimo. Výjimeční jsou ti, kteří se právě teď cítí skutečně v pořádku. To jsou ti zvláštní. Lidé, kteří právě teď v pořádku nejsou, jsou ti normální.

Situace na Zemi je teď prostě neuvěřitelně těžká. Je normální, pokud se potýkáte s problémy. Téměř všichni ostatní se také s problémy potýkají. Neříkám to proto, abych povzbuzoval k samolibosti. Jak víte, jedním z mých hlavních poselství je: ʺDokážete to.ʺ Rozhodně můžete zlepšit svůj život, a to důslednými a ne příliš velkými kroky v jakémkoli tempu, které zvládnete. Ve skutečnosti k tomu vybízím. Zároveň vám ale chci říct, že nejste zlomení. Nejste chybující. Nejste horší než ostatní lidé. Téměř každý na Zemi skrývá, jak moc se trápí. Je snadné si myslet: ʺostatní lidé vypadají v pořádku, já se v pořádku necítím, takže se mnou musí být něco v nepořádku.ʺ Jednoduchá pravda je, že ani ostatní lidé nejsou v pořádku, ale prostě to nedávají najevo na veřejnosti.

Pokud jste právě teď na Zemi, jste galaktickým ekvivalentem jedničkáře, protože jinak by vám nebylo dovoleno se na Zemi narodit. Upřímně řečeno, žasnu a obdivuji, že si pozemšťané vedou tak dobře. Máte veškerou mou lásku a úctu. Navíc jsou teď ti zlí úplně zmatení a propadají panice. Považují lidi za jednoduché stroje, jejichž celý rozhodovací proces je jen reakcí na vnější podněty a stimuly. Zlí hoši si myslí, že oni jsou pastýři a že když budou své stádo pobízet, aby se vydalo určitým směrem, tak se vydá.

Pozemšťané však znovu a znovu dokazují, že mají vnitřní světlo, vnitřní poznání a vnitřní kompas. Zločinci jsou stále méně schopni hnát davy směrem, kterým chtějí. A důvodem je to, že průměrný pozemšťan je skutečně úžasný. Právě teď jste v situaci, kdy by bylo logické, abyste se zlomili, a přesto většina pozemšťanů možná bojuje, ale nezlomila se. Jste opravdu neuvěřitelně odolní. Velmi vás milujeme a vážíme si vás. Už jen to, že se vám daří existovat na tomto světě, v těchto neuvěřitelně drsných a nestabilních energiích, je velmi působivé. I když zatím nejste schopni dosáhnout určitých věcí nebo zapojujete mechanismy pro vyrovnávání se s nimi, je pro nás působivé, že se dokážete udržet. Z našeho pohledu si vedete úžasně dobře.

Mnoho laskavých mimozemšťanů, včetně mě, se usilovně snaží pozemšťanům pomoci. Přesto si myslíme, jak už jsme o tom hovořili v jiných zprávách, že je nakonec na pozemšťanech, aby plnili určité kritické úkoly na místě. Mimozemšťané nejsou kavalerie. Kavalérií jsou pracovníci světla. ET jsou podporou. Protože vše je jedno, není v zásadě žádný rozdíl mezi pomocí druhým a pomocí sobě (pokud je prováděna způsobem, který neškodí druhým). Pokud se právě teď snažíte jen o to, abyste dali svůj vlastní život do pořádku, pak je to skvělé. To stačí a je to pomoc celému kolektivu.

Nemusíte svůj život napravit ze dne na den. Stačí si vybrat jednu oblast svého života, kterou byste chtěli zlepšit. A pak si určete, jaký čas týdně se vám zdá reálný, abyste na tom pracovali. Pokud si vyberete množství času, které vás při pomyšlení na něj stresuje, pak je pravděpodobně dobré zvolit si zpočátku menší množství času. I kdybyste na něčem pracovali jen půl hodiny týdně, i to je zlepšení. Později můžete vždy přidat další dobré rutiny nebo rozšířit stávající rutiny. Máme vás moc rádi. Daří se vám skvěle. Velmi pravděpodobně si nevedete hůře než ostatní, protože téměř každý se teď potýká s problémy. Můžete svůj život zlepšit, a to vytrvalými kroky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/10/10/hakann-youre-not-doing-worse-than-others/

Zpět