3214 Nemůžeme přestat KE

[ Ezoterika ] 2022-10-01

Q: Čekala jsem úžasného vysvoboditele, a tady je takový průšvih.
Kain: Potkala jsi jednoho z našich, dokonce udělala fotku Temného mistra. Chceš nové známosti? Odhalil svůj talent. Co je zač. Vím lépe než ty, na koho čekali. Ale obecně je to osvoboditel. Celou tu dobu náš válečník bojoval, jak nejlépe mohl, vzdoroval, zanítil se a tak dále. No jasně, vyrazila jsi ho ven, nepochybovali jsme. Pak jsme to já, Kion a další kluci vypumpovali. Viděla jsi telepatický obraz toho, jak se snažil vstát, znovu se řítil, sotva se držel, přemlouval, mlátil po tvářích, křičel, jako by narkoman chtěl dávku, ale nic, uklidnil se, vydržel.

Q: Z nějakého důvodu se mi zdá, že ne každý ho měl rád ....

Kain: Z nějakého důvodu se mi zdá, že ho měl rád málokdo.

Q: Budou další kopie? Nečekala jsem tak rychlé seznámení a chápu, proč to byl on. Každý, kdo se chce seznámit se zachránci, si teď bude myslet, že všechna přání jsou splněna, asi ho na rande nepozve.

Kain: Uvidíme... Můžeme ho ukázat ostatním. A například opět zde, je zde snadnější dodržovat bezpečnostní opatření.

Q: Budou tam pěkné osobnosti? Inspirativní? Archanděla Michaela můžeme představit veřejnosti, ale nikdo neuvěří, že je to on. Uvidí slušného, slušného muže dobrého vzhledu, zdvořilého, pozorného, způsobujícího nárůst stability a sebevědomí.

Kain: Kdybychom ti to neřekli, věděla bys, kdo to je?

Q: Hádala bych. Jsou mezi námi. Bavme se o bezvědomí. Vy už dlouho vedete všechny k uvědomění a bylo by na čase vrhnout světlo na druhou stranu.

Kain: Je nemožné být neustále ve stavu vědomí. Je to jako sedět ve dne v noci v bezpečném rohu místnosti a nenechat se uspat, být hlídacím psem. Neustálé zírání do žárovky není bezpečné pro duševní zdraví. Musíte si odpočinout, zavřít oči, zhasnout světlo. Když zavřeš oči, co vidíš? Tma. A to je v pořádku. Nebojíš se temnoty, kterou vidíš. Teprve při zhasnutí světla začíná práce podvědomí. Dochází k úpravám nervového systému a mnoha procesům.

Q: proč by tyto procesy nemohly probíhat ve světle?

Kain: světlo udržuje temnotu v napětí, nedává jí cestu ven, napětí roste a pokud nedáte cestu ven, dostaneme například globální potopu, erupce Vesuvu, nebo jiné kataklyzma.

Q: něco chystáš, uvolníš brzdu a máš tu erupci.

Kain: Měj celou dobu nohu na pedálu a nikam nedojdeš.

Q: Trochu odbočím a zpět k Temnému mistrovi, teď mi došlo, že včera ráno na mě jedna žena křičela, že jezdím v zatáčce velmi rychle, ale vím, že jezdím přijatelnou rychlostí a opatrně. Byl to test? Žena byla navíc velmi nevyrovnaná, neuměla se sebrat, nekontrolovala se, ačkoli pro tak hlasité chování nebyl žádný důvod.

Kain: )))))))) náš zástupce temné služby tě zkontroloval, jak bys reagovala, kdyby na tebe osobně byla namířena hysterie))))))))) připravoval se na seznámení a znal sám sebe, dokonale pochopil, že bude muset ukázat svou pravou podstatu a ta je ve svých projevech zběsilá))))))))) Trochu jsem tě sondoval, ověřoval tvé limity, ujistil se, že se můžete seznámit)) )))))))))) ale pojďme k tématu...V našem vesmíru je toho hodně. Mnohé se již projevilo, má krásnou podobu, žijeme v projeveném světě. Ale je tu něco, co se ještě neprojevilo, je tu ještě neviditelné a neznámé, takže je to jen ve tmě. Je to tam a je toho nezvykle mnoho, hojnost a rozmanitost nebývalého a neznámého. Proč černá propast tak láká ke kamikadze? Dobrovolně se do toho vrhají.
Novinka. Běh v kruhu. Ti, kteří jsou dlouho na světle, pomalu usínají nebo začínají šílet z monotónnosti. Ambrosia je vzácná pochoutka))))))))) a v rajských zahradách se vůbec netěží))))))) film Duna, vzpomínáte? Koření ..........))))))))) Kde a jak se těžilo? A jací strašní červi byli na stráži.
TAdy na této planetě je koření. Proto jsme zde. Proto jsme děsiví a oškliví a chápeme to. Životní zdroj. To je naše koření.

Q: Říkal si zdroj života ambrózie?

Kain: ambrózie je jeden ze zdrojů života, nejsladší druh))))))))) (poslal polibek). Já přijdu o rozum, takhle si budeš pamatovat ambrózii, jako víno v hlavě jen ze vzpomínky.

Q: Lucifer mi řekl, že chce na Zemi vytvořit zahradu pozemských radostí.

Kain: Snažil se jít jednodušší cestou.

Q: Líbilo se ti bojovat na mé straně?

Kain: Líbilo se to))))) Přistupujeme k vašemu vědomí a bezvědomí opatrně)))))))))))))) Neděsíme vás víc, než je nezbytné. Teď máme ztráty. Jeden archanděl se zhroutil. Abaddonovy rohy byly dány jinému. Noosféra se zkondenzovala a je pro nás těžké udržet vědomí pod tak velkou zátěží. Výsledky jsou žádoucí. Ale věříme.

Q: Co budeš dělat dál?

Kain: Cítíme signál částice a je silný. Máme z toho radost. Naše plány jsou nyní následující: budeme pokračovat v ošetřování nemocných a raněných. Temný archanděl nenechá situaci urovnat, dokud nepřivedeme jeho hlavní hierarchy k rozumu. Bude dále stlačovat noosféru a míra stlačení závisí pouze na ní, předpokládáme ještě větší zhutnění.

Q: Uvolnění ještě není na obzoru?

Kain: zeptej se ho sama.

Q: Nechci. Nechá se urážet všemi a různými. Světlí lidé se ho už nejen nebojí, ale přestali si ho vážit.

Kain: Kdo se nebojí, toho osobně navštívit, kdo nerespektuje, víš, když tě o vlásek pověsí nad propastí, pak respektuješ))))))))). S nikým nebude žádná obecná, pouze individuální práce.

Q: Každý potřebuje procenta, kolik jde do 4d, -4d, kdo zůstane v prvním 3D, kdo jinde?

Kain: Tato data jsou před vámi skrytá. Přesná data můžeme předávat pouze prostřednictvím SELENY. Ty a Selena máte různé stupně zasvěcení. Pokud budeš vytrvale vyžadovat to, co bys neměla vědět, nebude to s tebou dále fungovat. Přijdou zkreslení.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13789

Zpět