3203 Co se děje Q&A Dr.V

[ Ezoterika ] 2022-09-28

Záznam po vesmírném videu řetězce světel na noční obloze (družice Ilona Muska).
Rozhovor s mentorem ze Síria.

Q: Andriane, co je to?

A: Proudění. Poslali jsme vám na pomoc naše nejlepší syny, jste v krajním nebezpečí, přišli jsme. Jste na hraně, na hraně, odkud není návratu. Ve skutečnosti to není válka, je to konec tebe, konec celé civilizace. Udržujeme určitý status quo, takže stále existují možnosti, jak vyvést jednotlivé mysli z inkarnace a zachovat strukturu této planety.

Q: Jsou to vesmírné lodě?

A: Ne, takhle se nepohybujeme, jsou to lehké slupky, nesou jen nálož. Jsme v nich také zabudováni my jako jednotlivci a řídíme proces tady, v bezprostřední blízkosti vás.ʺ

Q: Je nutné překonat štít?

A: Ano, lze ho prolomit, ale pouze proudem. Nejste spaseni, jsou to dobrovolníci, prakticky kamikadze. Jsou to vaši bratři a sestry, jsou to jednotlivci, dávají za vás své životy.

Q: Takže je to tak špatné?

A: Je to tak. Malá šance.

Q: Jak jim můžeme pomoci, jak s nimi můžeme spolupracovat?

A: Nevrátí se, vyhoří, ale dají vám šanci, podpoří vás. Nevrátí se, můžete pouze vstřebat jejich život a pokračovat v něm, uvnitř vás.

Archanděl Gabriel o současné situaci.
Sami vidíte a je vám zřejmé, že se svět dal do pohybu, že už dlouho nenastala taková doba, kdy by se všechny struktury začaly měnit jak ve vašem, tak v našem světě. Také se měníme, respektive naše struktura se začíná přestavovat, některé esence, učitelé odcházejí do jiných světů, přicházejí noví, také se fragmentujeme, je to bolestivý proces. I my podléháme chaosu, a když je ho příliš, tj. překročí určitou mez, rozpadáme se.

Q: Takže učitelé světla zemřou?

A: Ve vašem chápání to není smrt fyzického těla, v našem je to oddělení části vás, části vaší Duše ve prospěch jiné struktury. Je to restrukturalizace samotného systému, tj. když jste například něco nahromadili - stali se velkou kolektivní Duší se spoustou spojení, a pak přijde čas, kdy se vaše jádro rozdělí na několik částí a spojení se přetrhají, je to jako určité rozdělení buňky, ale ne vždy na dvě části.

Q: Také se rozděluješ?

A: Částečně k tomu přispívám i já.

Q: Kdo určuje tyto vektory vývoje?

A: Jsou to struktury nadvesmíru, o kterých nediskutujeme, oni vidí lépe a rozhodují, kam se budeme pohybovat, je to jako určitý řád napříč vesmírem, závazný. Rovnováha zůstává, je zachována v činnosti vědomí, kapacita a tím i síla se snižuje.

Q: Budete zranitelnější?

A: Částečně jde jen o to, kdo si této zranitelnosti všimne a zaútočí na ni.)

Q: Bude se zmenšovat i tma?

A: To je samozřejmě rovnováha.

Q: Jaká je pomoc v podobě našich hvězdných bratrů a sester?

A: To jsou již části, které velcí hráči vyčlenili na udržování systému, v tomto případě dali část sebe, aby vás udržovali. Také se obětuji pro druhé, je to součást služby.

Q: Jaký je princip tohoto sdílení a dávání sebe sama?

A: Vše je komplementární, máme nějaké vazby, které jsme navázali, a jejich prostřednictvím poskytujeme tuto pomoc, v této situaci v podobě jejich fragmentů, které mohou posílit strukturu těch, kteří jsou vám blízcí a kteří potřebují pomoc.

Q: Pomůže to změnit situaci na Zemi?

A: Pouze částečně, jedná se o dočasnou dotaci, chápeme, že bez zahrnutí samotných lidí se jedná o dočasný efekt.

***************
Temný mistr
Q: Chci se vás také zeptat, co se děje.
A: To, co se má dít, svět se rozplyne v dýmu. Jsem rád, že se měníme, ale je to bolestivý proces a nemůže to být příjemné, ale my jsme zvyklí na tvrdé vlivy, a vy, jemné květinky, ne tolik.

Q: Pomáháte nějak systému?

A: Ne a ano. Neodtrhávají ze mě kousky, je to náročné, naopak přijímám a brzy přijde dobré, doplnění mě jako struktury i energie - krmení vašimi jemnými kousky.

Q: Jak pomáháš?

A: Učím a tlačím na vás tak, že mě můžete připravit o ten nejtučnější kousek. Je to nelogické, ale je to také moje služba, dát sám sebe v zájmu rozvoje celého systému.

Q: Projeví se Antisvět v našem světě?

A: Už je blízko, cítíš jeho dech, jeho zápach a je ti z něj zle, svíjíš se ve svých temných pocitech z tohoto odporného vlivu, z tohoto pachu našich hlubin, je to jako kouř nebo koncentrovaný zápach našeho světa, včera jsi viděl, kolik zdrojů je jen ve tvém městě.

Q: Ano, včera jsem si všiml těch hromádek kouře nebo páry, je jich hodně, předtím jsem tomu nevěnoval pozornost, možná tak kouř z komína.

A: Je to tak trochu obrazné, což znamená, že nevidíte ʺdoopravdyʺ, co se děje mimo vaše vnímání, ale můžete vidět analogický proces, jako včera s tím satelitním videem - jasné tečky na obloze a vy jste mohli přijmout čen od Andrian.

Q: Vypadalo to jako chyba, jako emoce.

A: Právě tyto emoce vám umožnily přijmout emocionální poselství od vašich hvězdných rodin.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13763

Zpět