3197 Energie - čtyřnásobná síla KE

[ Ezoterika ] 2022-09-27

Lucifer, Ardal, Arulu, Šiva, Kain, Kion, archanděl Michael, Mamon, Temný archanděl, zástupci světla Q: Jste všichni pohromadě, bok po boku, proč nyní koexistujete v míru, kde je váš boj světla a tmy?
Michael: Žádný boj světla a tmy neexistuje a nikdy neexistoval. Vždy existovala pouze touha po větší energii.

Q: Podle většiny je světlo energie.

Michael: Představte si, že ve tmě rozsvítíte žárovku. K jejímu rozsvícení potřebujete energii, a čím více energie, tím jasněji žárovka svítí.

Q: Co je to energie.

Michael: Energie je inspirativní síla, která není silou sama o sobě, ale stává se silou, pokud najde uplatnění. Energie totiž nerozlišuje mezi světlem a tmou, je mimo dualitu, může přijmout jakýkoli stav hry. Temní touží po energii, světlí po ní touží. Je těžké to pochopit, ale i bratrstvo světla je závislé na infuzích této životodárné látky. Každý chce mít nabité baterie. Nyní je doba, kdy je energie jaksi více nakloněna živit temnou stranu. A my, bratrstvo světla, jsme trochu ustoupili.

Q: Jak to myslíte, že energie má tendenci...? Je to rozumné?

TA: Je kočka příčetná? Je had rozumný? Ano, energie má mysl, ale není to mysl, která je analytická. Jak říkáte: ʺŽena je krk, manžel je hlava. Kam se otáčí krk, tam se dívá hlava. Energie je na krku.

Q: Ti pokročilejší říkají, že signály k otočení krku vycházejí z hlavy.
ТA: Signály z mozku však k otočení hlavy nestačí. Pokud je pacient ochrnutý, můžete vysílat signály v morseovce bezvýsledně. Ano, mozek řídí všechno, ale přestaň napájet mozek a finita. Tvůj mozek bude pózovat ve vitríně, fešáku.

Q: Hmm, ale když ta vaše energie nemá mozek, jak to, že se nějak sama rozhoduje? Rozhodli jste se najít nového viníka? Za všechno teď může energie?
ТA: tady holčička vyvrátila celou termodynamiku a padesát odstínů žluté. Když jsem tě vyřadil z existence a ty ses řítila dolů plnou parou, ztrácela jsi všechno, co jsi měla. Tvá duše byla vyděšena z existence a tvá mysl se prostě rozdělila, takže jsi ji nemohla dát dohromady, co z tebe zbylo?

Q: Černá koule...
ТA: A proč se ta bublina v destruktoru nerozpadla? Na plný plyn přes destruktor a všechny hustoty prostoru až na samé dno. Na chvíli jsem si myslel, že se chystáš udělat díru do dna. Šílené. Proč si myslíš, že tě bublina zachránila? Byla ve své rychlosti tak zkamenělá, že se zůstala jako kámen na dně. Přežila jsi, protože jsi neztratila energii. Tehdy jsi klesla hluboko. Museli jsme tě hledat, abychom tě zachránili. Sám jsem se potápěl. Nikdo jiný se tak hluboko ponořit nedokáže. Stateční muži se o to pokoušeli, ale jejich podstata se rozdělila, když padli. A děkuji ti, že jsi zachránila svou duši, i když mě teď nenávidí, ale svou práci jsem udělal. Teď máš novou mysl, takže šťastné narození!

Q: Takže ten, kdo má nejvíce energie, vládne světu?
ТA: Ten, kdo má nejvíce energie, vládne hmotě.

Q: O hmotě ani nezačínej mluvit. Každý usiluje o duchovno, bělí, kdo může.

TA: Viděla jsi, co se stane, když duše tvého ʺpříteleʺ vstoupí do vyšších božských polí?

Q: Narcismus, sebestřednost, sebeidealizace, chvástání, zacházení s nižšími patry jako s nehodnými....
ТA: A když se na to podíváte ze světlé perspektivy - jasnost, otevřenost, upřímnost. Takže - raději přijďte k nám.

Q: Kde získáváme energii? Jak spolu souvisí energie a výkon?

TA: energie je spojena s hmotností. Viděli jste Kaina. Pamatujete si, jak je těžký? Díky této tíze má Kain spoustu energie. Naučil se urychlovat své těžké částice energií a nyní i taková těžká váha může létat.

Q: Ano, to je to, co to je. Ale teď mám před sebou zápas s Kainem a nechci ho chválit.
Kion: Taky ses se mnou pohádala, pamatuješ? Ale já se s tebou nehádal a Kain také ne. Pohádala ses. Stále máš dětskou mysl. Jiní channelingoví pracovníci si dělají starosti o osud lidstva a ty se hádáš s těmi, s nimiž byste měli být přáteli. Pomáháme ti zotavit se. Ano, některé pohyby byly špatné, ale teď už víme, jak to nedělat. Musíme obnovit dobro, které bylo zničeno. Za každou cenu. I za cenu vlastního já. Nikdo z nás nechce zmizet, víš... protože v cíli je ta nejžádanější cena. V cíli je strom vesmíru v nové kvalitě, s novými energiemi...
Kain: Nové orgie...
Kion: Nové významy.

Q: Chci jen odhalit téma kundalini. Origami a čajové obřady jsou předehrou, víte, kde je ta pravá energie. Nemůžete se dočkat?

Kain: Vždy jsem netrpělivý. Ale já jsem trpělivý. Nejsem slon v obchodě s porcelánem. Křehkost a krása motýla ve mně také vyvolává jemnou úctu a potěšení z pozorování krásy.

Q: Chce k tomu ještě někdo něco říct?

TA: To by prozatím stačilo. Všichni, kdo si přejí promluvit, mohou počkat. Vraťte se do práce! Ne sbohem. Budu ti lámat jádro víc než jednou. Čeká nás spousta práce. To je vše. Jsou pryč.<

Zdroj: https://absolutera.ru/article13750

Zpět