318 PROČ JSTE ČLOVĚK Elizabeth April

[ Ezoterika ] 2019-12-31

Pouze malá část našeho vývoje byla přirozená. Většina práce probíhala prostřednictvím velmi oddaných bytostí, které chtěly vytvořit super-druh. Lidské bytosti jsou kombinací mnoha různých druhů. Tall Gray Zetas, Plazi, Annunaki a Plejáďané patří k mnoha dalším, kteří pomohly vytvořit náš druh. Proč se všechny tyto mocné bytosti spojily, aby vytvořily jeden druh? Obzvláště když považujeme všechny tyto bytosti za velmi odlišné s velmi rozdílnou vibrační frekvencí.

GFL o tvorbě super-bytostí
Lidé byli stvořeni, aby se v tomto vesmíru stali hladově se vyvíjejícím druhem. Ačkoli v té době ne všechny druhy, které vás stvořily, si byli plně vědomi toho, k čemu pomáhali. Vše bylo skryto a prorokováno. GFL a další galaktické a vesmírné organizace chtěly zjistit, zda je možné vytvořit super-druh, aby vývojový proces pokročil. Díky genetickému složení druhů, které vás vytvořily, jste schopni využívat vibrace a rozměry daleko za hranicí vaší fyzické kapacity. Nikde jinde ve vesmíru není druh, který je ztělesněn v jedné dimenzi, ale může cestovat přes jiné dimenze. Pokud se váš druh ?probudí?, jak to chcete nazvat, pak se změní celý tok tohoto vesmíru. Ale to jsou informace, které vám sdělíme později. ?

Proč je tak těžké být člověk?
Vraťme se k hlavní otázce. Důvodem, proč většina z nás tady na této planetě bojuje, je neustálý boj s naší skutečnou přirozeností >> interdimenzionální rozšíření spolu s kulturou, kterou nám společnost poskytla. Společnost (tj. elity / top 1%) nás naprogramovala, abychom věřili, že jsme bezcenný hmyz, žijící, abychom vydělali peníze a zemřeli. Elity, o kterých věřím, že jsou to většinou plazí hybridi, nám vymývají mozky, abychom zapomněli, jak mocní jsme. Čím více jsme ovládáni světskými a depresivními aspekty života, tím méně si uvědomujeme svůj skutečný potenciál a tím více živíme náš strach.
"Čím jasnější světlo, tím tmavší stín vrhá".

Naše lidstvo je velmi jasné, a to znamená, že přitahuje některé z nejtemnějších entit ve vesmíru. Jsou zaseknutí ve strachu a nechtějí, aby Super-druh uspěl. Jsou jako žárlivý bratr, který nechce vidět, jak ho mladší sourozenec předčí. Kvůli strachu z Reptilianské cesty jsou doslova uvíznutí v hustotě své čtvrté dimenze. Doslova se musí živit námi, lidmi, naší krví, strachem a naší nevinností, aby mohli cestovat vesmírem, jako můžeme my?

Lidé a emoce
< Je obtížné být člověkem nejen proto, že nejsme jen lidé, ale také proto, že máme emoce. Ve vesmíru jsou i další druhy napříč všemi dimenzemi, které také mají emoce. Mnoho unesených a lidí, kteří se setkali s UFO tvrdí, že jiné bytosti jsou bez emocí. Ale to prostě není pravda. Jiné bytosti mají spoustu emocí, ale tyto emoce vyjadřují spíše telepatií než akcí a reakcí. Zdá se, že emoce ovládají každou myšlenku, akci a reakci člověka ... emoce dokonce ovládají naši paměť! Důvodem je to, že jsme byli implantováni plazí DNA, konkrétně mechanismem boj, nebo útěk. Vědci ve skutečnosti nazývají tento mechanismus ?plazí mozek?. Nejen, že máme mechanismus ?boj/ útěk?, ale máme celou společnost, která je zaměřena na stimulaci této reakce v nás. Naše společnost a elity to dělají tak, abychom byli v pasti, stejně jako oni. V neustálém utrpení třetí a čtvrté dimenze.

Druhotně začneme utišovat naši ego mysl / plazí mysl přežití a začneme stoupat do dalších dimenzí.
Naše interdimenzionální Já neustále bojuje s naším plazím Já.

Planeta Země je jednou z nejobtížnějších planet a existencí ve vesmíru. Proto máme tolik pomoci. Všichni jsme interdimenzionální bytosti s neomezenými možnostmi. Nebyl bys tady, kdybys nebyl dost silný, abys tu byl. Pokud byste nebyli připraveni plně vstoupit do své síly, nečetli byste to.

Ano, je těžké být člověkem, ale všichni se účastníme největší události v celém vesmíru. Nyní jsme připraveni na změnu, připraveni expandovat a uvědomit si své skutečné já. Je čas posílit a pochopit, že jste zde za určitým účelem. Máte zvláštní dary a schopnosti pomoci světu s přechodem z 3D na 5D.

Zdroj: https://www.elizabethapril.com/being-human/

Zpět