3173 IŠTAR - genetička, která chtěla změnit Zemi Cosmic agency

[ UFO ] 2022-09-18

Robert: Yazhi, řekni mi víc o genetičce Ištar. Proč byla nová rasa vytvořena pomocí ovládání mysli? Co se stalo s tou starou? Bylo to jen proto, aby sem ʺdušeʺ přišly experimentovat? Je k tomu potřeba něčí svolení, nebo to není nutné?
Yazhi: Mělo to lidem pomoci zapomenout a vyléčit velké trauma z potopy a změny polarity pólů a všech těch věcí kolem Tiamatu.

Robert: Páni! Takže byla genetická léčitelka. Jaký byl ale proces? Měli děti?
Yazhi: Vytvářet nové rasy a používat je jako záminku k ovládání a vykořisťování obyvatelstva v umělé sféře zvané 3D, což je jen mentalita, která ji vytvořila, a ne Měsíc a Van Allenovy pásy.

Robert: Vložit do nich nové kolektivní nevědomí?
Yazhi: To vytváří další kolektivní nevědomí, ano. Ovládáním mysli vytváříte a řídíte kolektivní nevědomí, ergo to, co je pro ně skutečné, možné. Proto je Země taková, jaká je dnes.

Robert: Ale jak se to podařilo bez masmédií? Víte, co tím myslím?
Yazhi: Nepotřebovali jste masmédia, nebylo moc obyvatel, stačilo pár kněží a podobně. Byly umístěny v různých kulturách, proto ty sošky s malými sáčky, které najdete všude.

Robert: Jaké byly jejich nástroje? Měli skupinu kněží, které předtím poučili.
Yazhi: Jednou vyléčenou částí, která by vrátila mentálně vyléčenou lidskou populaci k hvězdné pravdě a jejich vnitřní kosmické síle, byla skupina keltských druidů a bardů. Tento systém již nemohl být realizován kvůli zavedení zla na Zemi atonistickou kabalou, která pomocí Říma, při kterém zničila svou republiku, zlikvidovala druidy a bardy, čímž uvrhla Zemi do hustého zla a nízké hustoty, které dnes nazývají 3D Matrix.

Robert: Takže Řím zastavil jejich ʺtvorbuʺ? ʺZastaviliʺ ji? Jejich plán byl tedy neúplně zkrácen.
Yazhi: Ano. Je však důležité říci, že tak, jak funguje samotné vědomí, rozvětvuje se do mnoha větví, tedy podle toho, které historické postavy jsou dnes mimo jiné také ʺjinými lidmiʺ, Athénou a Minervou, abychom nešli dál. Tím to ale nekončí, předává se to nebo rozšiřuje ve více ʺzředěnéʺ podobě na další lidi. Ve skutečnosti se stává, že každý člověk na Zemi a mnoho dalších lidí mimo ni také nese to, že byli těmito lidmi a dalšími lidmi. Je to totiž paměť vědomí, která se předává, protože všichni jsme skutečně jedno, a ztělesňuje se nebo projevuje v hmotě či hmotné formě jako DNA. Jde tedy o geny Isidy (Genesis), což je zde velmi důležité slovo.

Robert: Ano, všichni jsme jedno, jenže teď jsme myšlenka, že jsme něco, a ne celek. Ale my všichni jsme jedno, ano.
Yazhi: V rozšířené podobě jako vysvětlení je rasa nebo druh definován jako skupina entit, jedinců nebo biologických exemplářů, které sdílejí stejnou genetiku, pouze s drobnými odchylkami způsobenými nebo vytvořenými jejich vrozenými odlišnými body pozornosti, ale obecně se kočka podobá své rase koček, druhu koček. Totéž platí pro veverky nebo kolibříky, andromeďany nebo tajgeťany. Jsou stejným fyzickým druhem nebo plemenem, protože mají většinou stejné geny. A sdílejí stejné geny, protože geny jsou paměť projevující se ve fyzické podobě. Z rozšířeného hlediska je tedy rasa nebo druh jedinou osobou, která se projevuje jako kolektiv. Jediná ʺdušeʺ (i když trvám na tom, abyste toto slovo nevnímali jinak než s mou definicí ʺdušeʺ, jinak mi nebudete dobře rozumět).

Robert: Děkuji. Nyní je naprosto jasné, že jsme odrazem našeho vědomí, které se projevuje v našich tělech ve formě DNA. Je to tak, že?
Yazhi: Ano.

Robert: Proto všichni Swaruuni vypadají stejně, stejně jako Taygťané a lidé a tak dále a tak dále.
Yazhi: A projevují se pomocí principů Manifestační mechaniky, která existuje už dlouho.

Robert: Ano. Ale nyní se zdá, že jste použili jiná slova, která jsou aktuálnější. Je to jen u vás, Swaruňanů, nebo je více ras, které pracují z vyšších ʺrovinʺ? Požádali jste o nějakou pomoc, pokud se to tak dá nazvat? Používání slov k vzájemnému porozumění.
Yazhi: Těžko se to vyjadřuje slovy. Shora, z vyšších úrovní, nemáte ani rasy, jste spíše jedna masa vědomí. Požádat o pomoc tam znamená spíš uvědomit si, že se musíte víc snažit, že musíte požádat o pomoc sami sebe, protože nemáte ani tělo, natož pohlaví.

Robert: To je jasné. Vždy však budete mít něco, co vás bude definovat pro vaše životní zkušenosti.
To je to, co mám na mysli.
Yazhi: Ano, dokud se nestaneš Zdrojem, kterým už jsi, ale uvědom si to. Ale v tomto stavu mysli cítíš spoustu lásky a integrace.

Robert: K tomu musí spadnout závoj zapomnění.
Yazhi: Ano. Dovedu si to představit, ale přemýšlím. Nechala by Federace proniknout další kolektivní nevědomí? Ve skutečnosti se to dělá pomocí videí. Nezáleží na tom, jestli mě necháš nebo ne, nemůžeš mě zastavit.

Robert: Na druhou stranu se zdá, že každý, kdo sem přišel, je tu kvůli zkušenosti, kterou mu tento krátký, chaotický a omezený život dává. Problém vidím v tom, že nevěří, že jsou tvůrci reality, a nevěří, že nejsou tímto tělem, že už mají tělo. To vše díky New Age, náboženství a kolektivnímu nevědomí a nyní ještě více díky těmto genetickým změnám.
Yazhi: Ano, to je důvod, proč přišly, kvůli konceptu, že obtíže způsobují rozšíření vědomí. A do jisté míry mají pravdu, pro jejich úroveň je to nezbytné. Kdyby měli širší úroveň vědomí, nebylo by to tak.

Příklad: Proč si myslíte, že naprostá většina milionářů jsou kreténi, zatímco naprostá většina probuzených je na mizině, chudá a prostá? Milionáři totiž obecně mají všechno pěkně promyšlené a baví se materiálními věcmi, které je živí a řeší jejich přežití, a jejich pozornost se soustředí na vzácná auta, exotické výlety, drahé jídlo a vily na korsickém pobřeží. Na druhou stranu probuzení lidé jsou probuzeni především proto, že prožili mnoho utrpení, strádání, velkých útrap, dokonce i strach z vlastního zániku, zničení a vyřazení z inkarnace, což je přimělo k hledání odpovědí mimo hmotný svět, a tím k dalšímu rozšíření svého vědomí. Jejich pozornost není na fyzické úrovni. Pro mnoho lidí, včetně mě, je velmi obtížné udržet pozornost na to, abychom měli nebo byli ve fyzickém světě. Pokud se uvolníme, jsme již zpět v jiných, lehčích existenciálních rovinách. Není to tak, že bych mohla mít astrální zážitky díky praxi, kterou mám. Je to naopak, musím se soustředit a vynakládat energii na to, abych se udržela dostatečně hmotná a mohla mačkat klávesy na klávesnici.

Robert: Dobře. Dokážu si představit, že je pro vás těžké udržet si soustředění. To se stalo Swaruu 9.
Yazhi: Není to tak, že bych mohla odejít, jsem pryč, jen se občas ʺvracímʺ. Přála bych si, aby mě někdo pochopil. Stává se to každé rase včetně lidí.

Robert: Dělají to i ostatní Swaruňané?
Yazhi: Ti, kteří jsou se mnou, ano.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/ishtar-la-genetista-que-queria-cambiar-la-tierra-yazhi-swawuu

Zpět