316 Povznášející časy Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2020-05-09

Nezoufejte nad zdánlivě nikdy nekončícími změnami, které se odehrávají, ale je nutné vás přesunout od starých způsobů. Ve způsobu, jakým nyní žijete, musí dojít k mnoha změnám. Dokončení některých změn bude nutně trvat dlouho, ale ve chvíli, kdy se vaši mimozemští přátelé budou moci bezpečně představit, pomohou a urychlí vaše aktivity k dokončení. (předběžně 2024).

Pokud vidíte účinky na svůj život vedoucí ke vzrušujícím a povznášejícím časům, zvládnete vše mnohem lépe. Jinak jste nespokojení a zklamaní. Ti z vás, kteří mohou očekávat vzestoupení, jsou považováni za privilegované, protože mnoho duší nebylo vybráno. Poprvé lze skutečně zažít vzestup v existujícím těle. Je to doba, na kterou jste čekali. Změny jsou nevyhnutelné, ale v dlouhodobém horizontu je vše určeno k otevření vaší cesty k lepšímu životu.

Mistři, kteří dohlíží na váš vývoj, jsou potěšeni, že jste překonali značku a konečně dokázali svou připravenost vzestoupit. Jste trochu jako ztracená ovce a to, o co jste věky usilovali, konečně dorazilo. Je to vaše jedinečná příležitost posunout se dále do světla.

Je pro nás obtížné uklidnit ty duše, které nedosáhly požadované úrovně. Vzestup by pro ně neměl žádný smysl ani hodnotu. Protože na Zemi nemáte plnou vzpomínku na své předchozí životy, nemáte způsob, jak posoudit, kolik duchovního pokroku jste dosáhli. Pokud jste k někomu na Zemi láskyplně připoutaný, toto pouto zajistí, že se znovu setkáte. Na ?druhé straně? čas prochází mnohem rychleji, a můžete se pohybovat dozadu a vpřed podle svých potřeb. Než se znovu setkáte, zdá, že uběhl jen malý nebo žádný čas. Můžete znovu prožít události svých dřívějších životů, které ve vás vyvolaly obavy.

Život ve vyšších vibracích je mnohem více obohacující a vzrušující a osvobozený od starostí, které zažíváte na Zemi. Obecně lze říci, že existuje větší harmonie a svoboda cestovat. Když na někoho pomyslíte, jste kontaktováni. Síla myšlení je na této úrovni vibrací klíčem k většině věcí. Na rozdíl od života na Zemi můžete vytvořit prakticky cokoli. Uvědomte si o kolik více svobody budete mít na rozdíl od života, který opustíte. Určitě se už nikdy nebudete chtít vrátit ke starému životnímu stylu, který dokázal být velmi bolestivým zážitkem. Přesto to slouží svému účelu - pomáhá vývoji. Zkušenost v jakékoli formě je nezbytná pro duchovní růst, a proto jste souhlasili s fyzickými inkarnacemi, které jsou nejrychlejší způsob, jak se vyvinout.

Když překonáte problémy, je to skvělý pocit uspokojení. S pomocí můžete uspět, protože si přenášíte to, co jste se již naučili. Systém existuje eony věků, takže si můžete být jisti, že je perfektní pro zkušenosti potřebné k vývoji. Karma ukazuje směr vašeho vývoje, aby váš vývoj mohl pokračovat bez překážek. Život není řada náhodných událostí, ale řada pečlivě uspořádaných zážitků, které zajistí pokrok. Vaši průvodci jsou vždy po ruce, pokud si toho všimnete. Jinak problém stále přetrvává a působí jako blok vašeho pokroku. Výzvy ve vašem životě jsou důležité. Zkušební doby, kterými procházíte, ukáží, zda se z výzev naserete, nebo neposerete. Nic neděje bez dobrého důvodu. Cokoli vám vstoupí do cesty, je životně nutné. Pečlivě zvažte, z čeho se lze poučit, jinak.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/05/09/mike-quinseys-higher-self-uplifting-times/

Zpět