3133 Tunia: Jdou ženy po ʺzlých chlapcíchʺ? A.S.

[ Ezoterika ] 2022-09-13

Moji nejdražší bratři a sestry,

Tady je Tunia. Mám vás moc ráda.

Dnes chci mluvit o ráně, kterou v sobě nosí mnoho mých pozemských bratrů.

Pojďme následovat Aarona. Slyší, jak společnost říká, že muži jsou kreténi a že ženy chtějí milé, citlivé a citově otevřené muže. Částečně z obětavosti a dobrosrdečnosti a částečně proto, že chce přítelkyni, si Aaron pomyslí: ʺDobře, když ženy chtějí tohle, stanu se laskavým mužem.ʺ A tak se stane laskavým mužem. Aaron tvrdě pracuje, začne si slušně vydělávat a nyní je citově otevřeným a laskavým mužem. Pak se Aaron pokouší randit a je znovu a znovu odmítán. Mezitím z Aaronova pohledu stojí ženy ve frontě, aby se vyspaly s kretény, kteří se k nim vůbec nechovají dobře. Někdy ženy ještě víc zakroutí nožem, když řeknou: ʺKéž bych si našla hodného chlapa, jako jsi ty.ʺ Jenže pak místo s Aaronem začnou chodit s dalším drogovým dealerem nebo s pohledným, ale narcistickým středoškolským odpadlíkem. Aaron je hluboce zraněný, velmi osamělý a také velmi naštvaný. Doslova udělal to, co mu ženy a společnost nařídily. Ale nemůže si najít přítelkyni, zatímco kreténi (o kterých ženy říkají, že je nesnášejí) mají spoustu sexu. To mu všechny ty ženy jen zlomyslně lhaly?

Jak už jsem říkal, pokud normální nevýjimeční muži nejsou odměňováni, když se snaží pozitivně přispět společnosti, mohou se stát dvě věci. Jednou možností je, že jejich mužská energie stagnuje a stanou se závislými na pornu nebo videohrách. Druhou možností je, že se stanou sobeckými a destruktivními. Tak například mohou začít vnímat randění jako boj, kde je cílem zmanipulovat ženu, aby se s ním vyspala. Nebo mohou začít ženy napadat. Což samozřejmě není absolutně v pořádku a naprosto to není ospravedlnitelné, ale někteří muži se touto cestou vydávají.

Co se tu tedy děje? Mají ženy rády kretény?
Ne, skutečně nemají. A to se týká i pozemšťanek: ty také nemají rády kretény. Nicméně, i když by ženy chtěly mít milého partnera, rozhodně potřebují mužného partnera. Aaron v našem příkladu mužný není. A proto ženy spí raději s jinými muži. Ten drogový dealer rozhodně není laskavý muž, ale je mužný. A proto si ho některé ženy vybírají místo nemaskulinního laskavého muže, jako je Aaron. Ženy by skutečně daly přednost muži, který je zároveň laskavý i mužný. A to také dělají. Ale pokud nemohou najít muže, který je zároveň laskavý i mužný, vyberou si mužného muže. Samozřejmě v tomto sdělení zobecňuji a neplatí to pro všechny ženy, ale většinou to tak je. Některé ženy si v tuto chvíli možná pomyslí: ʺNechci mužného partnera.ʺ To ale není pravda. A pro malou skupinu žen to skutečně bude pravda. Existuje však také skupina žen, které v hloubi duše mužného partnera chtějí, ale jejich pohled na mužnost je natolik negativní, že si myslí, že ho nechtějí. Pokud pak ale mají vztah s nemaskulinním mužem, nejsou šťastné. Pak se zdá, že jim něco chybí. Není problém v tom, že většina žen chce být s mužným mužem. Je to prostě ženská přirozenost. Problém je v tom, že společnost chlapcům říká, že mužnost je špatná. Společnost pak prostřednictvím výchovy mužnost chlapců zcela ničí. Ale když jsou pak dospělí, najednou jsou tito zničení muži odmítnuti, protože nejsou dostatečně mužní. A nikdo jim ani neřekne, že důvodem je jejich nedostatečná mužnost.

To je vůči mužům naprosto nespravedlivé, a to na více úrovních. Ano, i k ženám se společnost chová nespravedlivě, a to hned v několika ohledech. Opravdu soucítím i se svými pozemskými sestrami. Bolí mě srdce, když vidím, jak špatně se s nimi často zachází. A velmi mi na mých pozemských sestrách imponuje, že jsou často milující a dobrosrdečné i v tak chladné a drsné a ženám nepřátelské společnosti. Vraťme se k Aaronovi. On zde vlastně není na vině. Společnost mu řekla, že mužnost je špatná, pak vzdělávací systém zničil jeho mužnost a pak ho ženy odmítly kvůli jeho nedostatku mužnosti. Co očekáváte, že zde Aaron udělá? Pokud se Aaron kvůli tomu stane zahořklým nebo destruktivním, překvapilo by vás to? Znovu chci zdůraznit, že západní vzdělávací systém ničí mužnost. Činí tak tím, že nutí chlapce celý den sedět v klidu v nudné místnosti a nutí je používat svůj rozum ke studiu věcí, které je nezajímají, a používá tresty nebo drogy, kdykoli se takzvaně špatně chovají. Kdybych mohl změnit jeden systém ve vašem světě, změnil bych vzdělávací systém. Obecně řečeno, maskulinita se stává destruktivní pouze tehdy, když se průměrní muži skutečně snaží přispět společnosti, ale průměrní muži za to nejsou oceňováni nebo je jim blokován konvenčně dobrý život, pokud tak činí. Mám muže hluboce rád a opravdu si nemyslím, že je to tak nerozumné. Pokud tvrdě a nezištně pracují, pak prostě chtějí, aby se jim za to občas dostalo uznání, a chtějí nějaké pohodlí a klid a štěstí.¨


Nemusíte se tedy bát silných, mužných mužů. Dokud jsou oceňováni a není jim bráněno v konvenčně dobrém životě, budou zpravidla pozitivně přispívat společnosti. Ano, vždycky můžete ukázat na nějakého muže, který se chová destruktivně, ale jste si jisti, že ten muž byl v dětství hluboce milován a oceňován? Možná zde není problém v mužnosti, ale v nedostatku lásky ve společnosti. Také potlačování mužnosti ve skutečnosti nikoho v dlouhodobém horizontu neudělá bezpečnějším. Obecně platí, že pokusy o potlačení maskulinity neudělají řekněme psychopaty méně nebezpečnými, ale ochromí muže, kteří by jinak vyrostli a pozitivně přispěli společnosti. Pokud potlačíte maskulinitu, zničíte své ochránce, nikoli predátory.

Předpokládejme tedy, že jste muž a chcete si najít přítelkyni. Jak byste měli postupovat?

Prvním cílem je stát se mužným. Víte, jak naprosto milujete ženské ženy a považujete je za neuvěřitelně přitažlivé? No, většina žen považuje mužné muže za stejně přitažlivé, jako vy považujete ženské ženy.

Já osobně naprosto zbožňuji mužné muže. Stěží z nich dokážu spustit oči. A nemluvím jen o Aštarech a Hakanech naší společnosti. V naší společnosti máme občas dny, kdy oslavujeme lidi, kteří dělají běžnou práci. Včera jsme měli den, kdy jsme oceňovali naši obdobu elektrikářů. Během tohoto dne oceňování elektrikářů jsem se několik hodin jen díval na jednoho chlápka, když pracoval. Nebyl nijak zvlášť pohledný ani vysoce postavený, ale svou práci dělal tak dobře, tak ho bavila a pohyboval se s takovou nenucenou grácií, že jsem jím byla téměř hypnotizována. Dostala jsem se do nálady už jen tím, že jsem sledovala chlapa, jak je mužný a sebevědomý. Potom jsem se vrhla na svého manžela. Ten elektrikář byl možná průměrný chlap, ale byl mužný, a proto přitažlivý.

Proč ženy považují za přitažlivé zdatné muže? Protože je to jedna z forem mužnosti. Proč ženy považují za přitažlivé hudebníky? Protože kreativita je jednou z forem mužnosti. Proč ženy považují za atraktivní muže, kteří jsou pro něco zapálení? Protože vášeň je jednou z forem mužnosti.

Nemusíte být nutně mužní právě v těchto ohledech. Ale pokud si chcete snadno najít přítelkyni, musíte být v nějakém ohledu mužní. Je naprosto v pořádku, pokud jste mužný způsobem, který je pro vás jedinečný. Ve skutečnosti jsou někteří velmi atraktivní muži mužní právě svým vlastním způsobem a já takové muže zbožňuji. Ráda je pozoruji a velmi mi imponuje, že se odvažují být sami sebou a že si často vybudovali něco jedinečného. Mužní muži mají tendenci jít do světa a něco vytvářet nebo dělat se svou vášní. To zase často vede k úspěchu, bohatství nebo postavení, a proto je logické, že ženy tyto věci přitahují. Jsou to ukazatele mužnosti. Nemusíte být nutně bohatí nebo vysoce postavení, ale pokud chcete snadno randit, musíte najít svou vlastní značku mužnosti. Stát se mužným může snadno trvat roky. Možná také budete muset nejprve zahojit některé citové rány, protože možná právě teď zvládáte jen chodit do práce a potom hrát videohry. Pokud se nacházíte v tomto bodě, možná není prvním krokem založení firmy nebo pořízení si tvůrčího koníčka, ale místo toho je to věnovat každý týden půl hodiny léčení některých starých ran. Kromě toho je dalším pilířem mužnosti emoční stabilita. A dlouhodobou emocionální stabilitu nezískáte tím, že svou bolest pohřbíte, protože se nakonec vyplazí ven. Dlouhodobou emocionální stabilitu získáte tím, že si zahojíte rány.

Existuje mnoho způsobů, jak se uzdravit, ale jedním z nich je: kdykoli se bolest objeví, prostě ji pozorujte, aniž byste ji odsuzovali nebo potlačovali. Prostě ji pozorujte. To, co cítíte, léčíte (dokud to nepotlačujete nebo neodsuzujete). Můžete dokonce přemýšlet: ʺkdy jsem poprvé zažil tuto bolestʺ, abyste mohli pozorovat, a tím léčit příčinu tohoto traumatu. Zní to neuvěřitelně děsivě a ano, emocionálně to bolí, ale bolest odezní mnohem rychleji, než byste si mysleli. Jakmile budete mužní, měli byste mít mírný úspěch při randění. Pokud se chcete stát pro ženy ještě žádanějším, můžete pak začít pracovat na tom, abyste se stali živitelem, ochráncem, abyste se stali laskavým a altruistickým, abyste se stali dobrým posluchačem, abyste se stali emocionálně otevřenými, abyste se zaměřili na zvýšení bezpečnosti a blaha lidí kolem sebe, abyste se stali dobrým otcem atd. Jakmile budete mužní a laskaví zároveň, budete neuvěřitelně žádoucím mužem. To proto, že většina pozemšťanů je buď mužná, nebo laskavá - jen velmi málo mužů je obojí. Ženy milují muže, kteří jsou obojí.

Abych uvedla několik příkladů: Hakann je mužný i laskavý. Fiktivní postava Aragorn z Pána prstenů je mužný i laskavý. Archetypální rytíř je mužský: je bohatý a vysoce postavený a dobrý válečník.
Archetypický rytíř je také laskavý: bojuje na ochranu nevinných a chová se s úctou k ženám a dětem.
Další způsob, kterým bylo ublíženo mnoha mým pozemským bratrům: ʺByl jsem šťastný ve vztahu s jednou ženou, ona mi řekla, abych se citově otevřel, nakonec jsem to udělal a ona mě pak odkopla.ʺ To je pravda. Bohužel se to stává častěji, než si pozemšťanky myslí. Stalo se to více než polovině všech západních mužů.

Samozřejmě je to vůči mužům zcela nespravedlivé. Znovu opakuji. Představte si opačný případ: žena začne plakat a její přítel se k ní okamžitě zachová chladně a o pár týdnů později ji odkopne. Nepřipadala by ženám taková zkušenost naprosto příšerná? No, více než polovina západních mužů to zažila.

Základní problém spočívá v tom, že ženy se cítí velmi nejistě už jen tím, že existují v pozemské společnosti obecně. Ženy se cítí mnohem nebezpečněji, než si muži myslí. Mnoho pozemšťanek se například každý týden nebo dokonce denně obává napadení. Většina mužů nemá ani tušení, že se mnoho žen tolik bojí.

Pozemšťanky získávají pocit bezpečí z velké části od svého partnera. Může upřímně chtít, aby se jí citově otevřel, ale když pak vyjádří svou zranitelnost nebo začne plakat, je možné, že ještěrčí mozek ženy se v tu chvíli cítí zcela nechráněný. A bez ohledu na to, co si myslí její racionální mysl, pokud její ještěrčí mozek stále křičí: ʺNejsem v bezpečí,ʺ pak se může stát, že k němu ztratí přitažlivost, často aniž by plně chápala, co se stalo. To se samozřejmě nestává u všech žen. Některé ženy se skutečně ještě hlouběji zamilují do muže, který jí vyjádří svou zranitelnost. Ale většina dnes žijících pozemšťanek skutečně ztrácí ke svému partnerovi přitažlivost, pokud vyjádří svou zranitelnost nebo začne plakat. Nedoporučuji však mužům, aby své emoce celý život uchovávali v lahvičce. Ano, skutečně jim to krátkodobě poskytuje výhodu při randění, a to je velká část důvodů, proč to muži dělají. Ale ve střednědobém horizontu je to pro muže také strašně destruktivní. Doporučovala bych mužům, aby byli prostě emocionálně otevření a smířili se s tím, že je to pro průměrnou ženu krátkodobě činí méně atraktivními. Ze střednědobého hlediska je to pro muže zdravější a může je to učinit pro ženy střednědobě atraktivnějšími.

Co by tedy měli muži dělat, pokud si chtějí najít partnerku? No, je dobré si vyléčit vlastní rány. Je dobré být brzy citově otevřený, abyste, pokud se vám stane, že budete se ženou, která ztratí přitažlivost, kdykoli je muž zranitelný, mohli rychle přejít a najít si někoho jiného. A je dobré být mužný. Pokud jste mužný muž, může vám projít více okamžiků, kdy projevíte úzkost, než žena začne ztrácet přitažlivost. Neříkám, že je to spravedlivé, ale z mého pohledu to tak prostě je.

Ženy, pokud se vám váš partner citově neotevře, uvědomte si, že je dost možné, že se vám v minulosti otevřel a nechal se za to zahanbit nebo zesměšnit. Buďte k němu, prosím, laskavá a dejte mu trochu času. Také může být dobrým cvičením upřímně se na sebe podívat do zrcadla a zeptat se sám sebe: ʺKdyby můj partner vyjádřil své obavy a začal plakat, ztratil bych k němu přitažlivost?ʺ. Protože to je strach, který váš partner může podvědomě mít. Tento strach může být zcela neopodstatněný - může se stát, že pokud se váš partner otevře, budete ho milovat ještě více.

Ale tento strach může být také oprávněný. Existují ženy, které jsou přesvědčeny, že budou svého partnera milovat ještě více, pokud se jim otevře, ale pokud se jim otevře, tyto ženy ve skutečnosti ke svému partnerovi ochladnou a ztratí k němu přitažlivost. Pokud si myslíte, že byste případně mohli patřit do druhé kategorie, neznamená to, že jste špatný člověk. Možná se jen cítíte opravdu nejistě a váš muž by vás svým pláčem připravil o pocit ochrany. Pokud je tomu tak, můžete své potřeby v oblasti bezpečnosti řešit přímo? Možná můžete partnerovi vyjádřit své potřeby bezpečí a svůj pocit nejistoty. Pokud vám může nějak prakticky pomoci, skvělé, ale i pouhé vyslechnutí může být dobré. Nebo možná můžete vyléčit nějakou svou vlastní bolest. Prosím, pamatujte, že bez ohledu na to, co děláte nebo neděláte, bez ohledu na to, co cítíte, co si myslíte nebo co jste udělali, Hakann a já vás máme moc rádi. Milujeme vás bezpodmínečně. Samozřejmě, že společnost se ženami zachází také velmi nespravedlivě. Neříkám, že se muži nebo ženy mají hůř než druhé pohlaví. Obě si toho hodně vytrpěly a s oběma společnost zachází nespravedlivě. Bylo by skvělé, kdybyste se spojili a začali spolupracovat. Velmi na nás zapůsobilo, jak dobře se vám všem na Zemi daří. Upřímně si myslím, že se vám daří lépe, než by se dařilo průměrnému Plejáďanovi, kdyby se narodil na Zemi.

Děkujeme vám za vaši otevřenost a odvahu naslouchat nemainstreamovým poselstvím, jako je toto. Vážíme si vás.

S veškerou láskou, Tunia

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/13/tunia-do-women-go-for-bad-boys/

Zpět