3117 Značka, která rozpoutá povodeň Suzanne Maresca

[ Ezoterika ] 2022-09-10

Královna je v očích veřejnosti mrtvá. Teorií o tom, jaký byl vlastně její život a co všechno podnikala, je mnoho; dokonce i o okamžiku, kdy vydechla naposledy, se vedou spekulace. Skutečnou pravdu o tom všem se možná někdy dozvíme, ale tento článek není ani tak o ní, jako spíše o tom, co oznámení o její smrti uvedlo do pohybu. To, co v posledních zhruba pěti letech prosakovalo na veřejnost v drobných kapičkách, se nyní vyvalí v nepřehlédnutelném a neodvratném přívalu zcela nepříjemných informací.

Jak možná víte, trávím značnou část svého času pátráním po aktuálních zprávách mimo mainstream. Nedávný příspěvek jsem si přála raději nečíst, typicky byl nadepsán "Jejich příběhy je třeba vyprávět". Musíme vědět, alespoň v určitém ohledu, co se děje s lidstvem jako celkem, a zejména s našimi dětmi, a to už velmi dlouho. Nebudu se opakovat, jen řeknu, že jen nemučí a nezabíjí. Po celý život lámou mysl tím, že své zajatce vystavují nevýslovným věcem. Na horory se nedívám a ani nemám ráda napínavé a dramatické filmy. Dobře, přiznávám... jsem romantická. Jako malou mě Vlkodlak děsil k smrti. Nad tímhle jsem se už několikrát zamýšlela: potřebuje každý Člověk znát odpudivé detaily toho, co se dělo? Je to zcela nezbytné, aby se to už nikdy neopakovalo? Můj pocit a moje naděje je, že ne, není. Přijde okamžik, kdy se do individuálního vědomí dostane poměrně dost informací, ale pro mnohé může být tento okamžik ještě hodně daleko. Pro většinu lidí pravděpodobně i v současnosti slyšíme termín "obchodování s dětmi" a tato slova popírají význam této praxe... toho, co se dělo. Co bychom si počali s nově se objevujícími informacemi, které jednoznačně říkají, že britská královská rodina (a mnohé další "elity") byla do takových věcí hluboce zapletena po celé věky; a mnohem, mnohem horší věci? Je to to, co bude odhaleno v očekávaném systému nouzového vysílání ("EBS")? To a ještě spousta dalších pravd, o kterých bychom si přáli, aby to tak nebylo...

Zdá se, že nadcházející smršť bude zahrnovat rychlé odhalení velké části (ale rozhodně ne všeho) toho, co bylo naší utajovanou realitou ve Spojených státech a na celém světě, a je to dost chmurné. Mimořádně dobrou a vítanou zprávu nám však zčásti přináší jistý Ismael Perez, kterého si každým dnem více vážím. Stojící monarchové představující drakoniánskou a luciferiánskou kontrolu planety jsou pryč Z pohledu Anonů na výzkumném fóru, které sleduji, bylo datum zvolené k oznámení pozemského odchodu královny Alžběty více než náhodné, bylo dlouho plánováno Bílými klobouky. Ve skutečnosti existuje řada fascinujících průsečíků s často opakovaným číslem 17.

Smrt královny Alžběty byla oznámena 1776 dní po prvním příspěvku Q.
Princ Philip zemřel 9. dubna 2021 a jeho pohřeb se konal v sobotu 17. dubna.
Mezi jeho smrtí a smrtí královny bylo 517 dní (od sebe je dělilo 17 měsíců).
Alžběta zemřela 8. září, Filip 9. září; 8+9=17.
Připadne desátý den Lizina pohřbu na 17. den?

Člověk si říká, kdo ten film režíruje... ale zdá se jasné, že se nyní dostáváme k dramatickému crescendu a rychlému závěru. V podstatě v tomto okamžiku, ať už se ukáže cokoli, je na nás jako na pracovnících Světla, abychom prostě byli Světlem. Být vším, čím si Bůh přeje, abychom byli, a udržovat své myšlenky a zaměření na to dobré, pravdivé a krásné. Zbytek je vlastně jen výkladní skříň.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/09/10/the-marker-that-sets-loose-a-flood/

Zpět