3111 Odpovědi na otázku Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-09-13

Ivo z Vegy
Odpověď na otázku "Kdo jsem?
"V dobách mého mládí mi bylo řečeno, co to znamená být člověkem. A nyní, když jsem dosáhla tohoto věku, se snažím všechny tyto věci dělat, jak nejlépe umím." - Led Zeppelin, "Good Times Bad Times".
Můj citát: "Mám ráda psychologii. Strávila jsem spoustu času tříděním vlastní hlavy a díky tomu lépe rozumím i ostatním. Nejzábavnější na tom je, že stále zjišťuji, že to, co jsem si myslela, že jsem, nejsem. To, co jsem si myslela, že jsem, byla reakce na podněty, se kterými jsem se setkala, ale nejsem to já. To, co jsem si myslela, že jsem, byla reakce na všechno, s čím jsem se setkala, ale nejsem to já, ale to, jak jsem na věci reagovala."
Ivo: To, co sis myslela, že jsi, bylo to, co ti bylo řečeno, že jsi, a také ses naučila, kdo jsi, díky reakcím na reakce tvých rodičů na tebe. Vskutku špatné poselství: Učíš se víc o tom, co ti rodiče mohou tolerovat, než o tom, čeho jsi schopna ty. Děti se učí vnímat samy sebe, jako by jejich rodiče byli dokonalí, a rodiče dokonalí nejsou. Nikdo na světě není dokonalý, pokud chcete použít toto kritérium.

Sharon: Přesto mi trvalo roky, než jsem na to přišla. Naučila jsem se chovat určitým způsobem kvůli reakci rodičů na mě a oba z toho měli trauma. Zažili války a hladomor. Proto se tolik zaměřovali na to, že jídlo je jakýmsi bohem, což mi předali. Mít dostatek jídla a peněz pro ně představovalo dobrý život, no, až do té doby, než se můj otec pustil do duchovních studií a stal se mystikem. To trochu rozvrátilo kartel. LOL
Citát z písně Led Zeppelin jsem si vzala proto, že Robert Plant zaměřuje naši pozornost na myšlenku, že mu bylo řečeno, co to znamená být člověkem. Zůstaňte chvíli u tohoto rocku a uvidíte, že definice člověka se radikálně změnila s tím, jak se měnila společnost. Pro mého otce být mužem znamenalo udržet si zaměstnání, nosit oblek a nasadit si klobouk s malým pírkem na straně. Ani nevím, jak se ty staré klobouky jmenují, i dnes je vidíte nosit, například Adam Reader, který dělá rockové komentáře. Vždy má na hlavě klobouk mého otce, ten a brýle Zenni. Teď většina mužů nosí pytlovité kalhoty, které jim padají ze zadku, nosí baseballové čepice a trička a tenisky. Vnější vzhled se změnil, takže se pravděpodobně změnila i vnitřní krajina. Ale pořád nevědí, kdo jsou. Ani sami sebe ještě neviděli.

Ivo: Jde o to, že jste se narodili bez vzpomínek na to, kdo jste, takže jste prázdná tabule, na kterou vám společnost může vložit svůj záměr.

Sharon: Takže procházíte životem a myslíte, že jste to, co máte a nemáte rádi, jak vypadáte a dokonce i jak nevypadáte, že vás určité věci snadno rozhodí a jiné ván jsou jedno, ale když na to přijde, většina nedokáže říct, kdo jsou.

Ivo: To, co jste, je podle vás vědomí, energie, která má fyzickou zkušenost. Pravděpodobně ani to ne, protože to, co považujete za pevnou fyzickou hmotu, je stále energie. Takže jste vědomí, které má energetickou zkušenost. Jste vědomí, které má energetickou výměnu. To je vše.

Sharon: Viděl jsi někdy sám sebe? Viděla jsem se jednou v noci, když jsem se v polotmě podívala do zrcadla. Z jednoho oka mi zářilo jasné bílé světlo. Nevím, jak to bylo s druhým okem, ale byla jsem vděčná, že jsem se viděla odrážet - jsem bílé světlo. Na cestě všemi dimenzemi toto světlo nabývá tvarů a odděluje se, aby vytvořilo určité zkušenosti, ale vy jste bílé světlo. Pokud jsme všichni bílé světlo, pak toto bílé světlo může vytvořit jakýkoli zážitek, který chce, je to tak?

Ivo: Skutečně je to tak, protože bílé světlo je souborem všeho. Jak víte ze studia barev, bílá je shromážděním všech barev. Energeticky je bílá barva barvou celistvosti neboli božství a vy jste bílé světlo. Všichni lidé jím jsou. Pokud jste na matrici duše, pak jste bílé světlo.
Zadívejte se na vteřinu do baterky s LED žárovkou nebo se podívejte na hallogenní světlomety a sledujte, jak ze základního těla vyzařuje bílé světlo, a uvidíte sami sebe a své aurické pole. Takto vypadáte.
Nejste osobou, za kterou jste se v tomto životě inkarnovali. Prožili jste mnoho životů a byli jste mnoha lidmi, tohle nejste vy. Je to to, co vytvořilo tyto inkarnace, kterými jste. Inkarnace neboli avataři jsou figurky, se kterými hrajete hru života.
Na Zemi vás učí, že jste to či ono, že nejste to či ono, to všechno je falešné, reakce na to, kým jste se inkarnovali, ale není to pravda o vás, protože jste elektromagnetická bytost, která je bílým světlem.

Sharon: Není bílé světlo sjednocené pole?

Ivo: Ano, ale je v něm víc než jen světlo. Pole se skládá ze všech různých druhů energií a jen některé jsou elektromagnetické. Existuje plazmová energie, tachyonová energie, krystalická energie, mnoho typů a na Zemi znáte jen některé z nich. Člověk je součástí sjednoceného pole - jeho elektromagnetické části.

Sharon: Aha, chápu.
Procházím určitým cvičením, abych se pokusila získat zpět své vyšší vzpomínky. Některé z nich mám, ale věřím, že musím projít procesem začlenění svého vyššího já, což je Tiannia, a při tom musím získat její vzpomínky. To souvisí s překonáním závoje amnézie a o tom bude další video.

Ivo: Kdybys měla skutečně svobodnou vůli, mohla bys sama sobě lépe porozumět. Ale nemáš, tvá mysl je ovládána a manipulována. A z toho důvodu věříš, že jsi něco, co nejsi.

Sharon: Dobře, nechme to být. V tomto poselství se držte jednoduchosti. Ale pokud vám rodič neřekne, že jste bílé světlo, lže vám. Reagují pouze na to, jak se chováte, a to je všechno pro učení, ale pokud vás definují jako něco víc než vědomí bílého světla se svobodnou vůlí dělat a být čímkoli chcete, pak vás nechápou správně a prokazují vám medvědí službu. Ale i to je všechno pro učení.
Tohle bílé světlo si dá šlofíka. Jsem dnes unavená z alergie.


Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/09/answering-question-who-am-i-ivo-of-vega.html

Zpět