309 NESARA - GESARA Velká změna 🍀 Steve Beckow

[ Realita ] 2020-05-08

Pokud by byl konec zkorumpovaných politiků, konec kontroly velkých firem nad světovými financemi, konec kontroly vojensko-průmyslového komplexu nad světem, asi se shodneme, že bychom žili v době úžasných, dokonce revolučních změn.

Dříve to bylo pohodlné, i když jsem neměl jsem budoucnost, neměl práci, žádné vyhlídky, stále častěji se spoléhal na rodinu a přátele. Naše malá vězení se nám líbila, protože jsme je mohli ozdobit podle sebe, a naše životy jsme žili pohodlně.

Žijeme v době, kdy jsou desítky tisíc uvězněných dětí osvobozeny ze zajetí, o kterém jsme ani nevěděli, kdy je za rohem totální revoluce v globální ekonomice (globální měnový reset GCR) a lidstvo je kvůli pandemii sjednoceno jako nikdy předtím. Je čas jednat.

Do fáze obnovy, která je před námi, by nás za běžných okolností dokázalo dostat pouze komunitní úsilí. Pokud něco, pandemie nás zbídačila. O kolik níže musíme jít? Pouze na dně, na kterém se nacházíme, jsme schopni se spojit a jednat. Bylo by lepší mít plán, než jen chaoticky reagovat.

Doporučuji v první řadě jednat podle výkonného nařízení Trumpa ze dne 21. září 2017 a zabavit výtěžek každého, kdo je spojen se závažným porušováním lidských práv. To zahrnuje obchodníky s lidmi, výrobce virů a vakcín, které šíří nemoci po celém světě, šiřitele chemtrails, které způsobují nemoci, mafiány, drogové kartely, ?obchodníky se smrti?, zkorumpované soudce a politiky, provozovatele soukromých věznic?. Všichni jsou vinni ze závažných zločinů proti lidskosti a porušování lidských práv, někteří z nich v nepředstavitelném měřítku.

Potom bych doporučil použít tyto prostředky k vytvoření fondu, který by natrvalo, nejprve ve Spojených státech a poté jinde zajišťoval následující programy:
- univerzální základní služby, které vláda poskytuje svým lidem
- univerzální základní příjem pokrývající všechny běžné životní náklady pro každou osobu žijící v dané zemi. S pokrytými základními životními náklady se každý může rozhodnout, na čem bude pracovat.
- veřejné zdravotnictví vynikající úrovně dostupné všem lidem bez rozdílu zdarma vč. zubaře
- dostupnost všech úrovní vzdělávání
- univerzální péče o starší, děti,matky
- odstranění osobního dluhu
- odstranění státního dluhu

Za posledních čtyřicet let jsme příliš často byli na dně. Globální temná noc duše. Mohlo by dojít ke ztrátě mnoha pracovních míst. Úspory mnoha lidí by mohly být pryč. Dluh na kreditní kartě na max. Lidé žijící od výplaty k výplatě při několika částečných úvazcích budou těžce zasaženi. Musíme začít myslet na sebe jako na celý svět a starat se o naši globální rodinu.

Po celá léta jsme byli přesvědčováni, že směnný kurz amerického dolaru a Zimbabwe bude 1: 1. Nyní slyším, že Zim bude mít hodnotu 10x větší.

Pokud by bývalý údaj byl správný, měl bych prostředky poskytnout paletu služeb v několika zemích. Pokud platí druhý údaj, možná tak v jedné zemi, nebo dvou. Nakonec na tom nezáleží. Mám právo pouze na práci, nikoli na její plody. Mohu se rozhodovat o mém příspěvku, ale nerozhoduji o výsledku.

p.s.
Plánovaný globální reset měny, včetně návratu ke zlatému standardu, právě probíhá. Přinese větší fondy pro pracovníky světla na humanitární projekty.

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-blocking-property-persons-involved-serious-human-rights-abuse-corruption/

https://goldenageofgaia.com/wp-content/uploads/2019/09/Financial-Wayshowing-and-Stewardship-R18.pages.pdf

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/05/08/the-big-change-part-1/

Zpět