3014 Tunia: Zvonění v uších A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-26

Q: Už několik let pociťuji zvonění, hučení v uších. Nebolí mě to ani neobtěžuje, jen by mě zajímalo, zda se jedná o vyšší frekvenci, která přichází? Když medituji nebo jen zůstávám v tichu, opravdu se to zesiluje. Dne 8. 8. u Lví brány to bylo silnější než obvykle. Je to tam neustále. Proč je to pořád se mnou?
A: Když se pracovníci Světla ptají na zvonění v uších, obvykle to souvisí s tím, že se jejich tělo přizpůsobuje vyšším energiím. Můžete si to představit jako duchovní vyrovnávání. V předchozích otázkách a odpovědích jsme obdrželi podobný dotaz a řekli jsme této osobě, že z její strany není třeba podnikat žádné kroky. V tomto případě vám však jemně poradíme, abyste vyhledali duchovního léčitele. Nemusíte se tím znepokojovat, jen si myslíme, že by vám to prospělo.

Jako zřeknutí se odpovědnosti na ochranu channelera uvádíme, že se nejedná o lékařskou radu. Pokud máte pocit, že potřebujete lékařskou pomoc, jděte k lékaři. Pokud jste dostali radu od lékaře, řiďte se jí - duchovní léčitelé nenahrazují lékařskou péči. (pozn. zdravotní tvrzení jsou také zakázaná)

Když jsme se zbavili tohoto zřeknutí se odpovědnosti, pojďme pokračovat. Pokud znáte duchovního léčitele, se kterým souzníte, skvělé. Doporučujeme vám, abyste se tam obrátili. Jsme vždy pro to, aby se lidé řídili svou intuicí. Pokud netušíte, jakého duchovního léčitele hledat, nabídneme vám dva návrhy. Prvním z nich je léčitel kvantového doteku. Můžete si zadat do Googlu ʺkvantový dotekʺ a najít si nějakého ve svém okolí, nebo si najít praktikujícího kvantového doteku, který nabízí léčení online. Kvantový dotek je něco jako Reiki.

Druhou možností je navštívit webové stránky completionprocess.com a najít si tam praktikujícího. Completion process vyvinula Teal Swan, která je kontroverzní osobností. My osobně s některými věcmi, které říká nebo dělá, nesouhlasíme, ale myslíme si, že některé její učení a metody jsou vynikající a daleko napřed před tím, kde je většina Země. Její proces dokončení z celého srdce doporučujeme. Je o něco intenzivnější než kvantový dotek, ale může také potenciálně nabídnout hlubší léčení. Pokud si nemůžete dovolit ani jednu z těchto možností, neváhejte nám poslat další e-mail a my vám nabídneme cenově výhodnou alternativu. (pozn. existují i osobní alternativy zdarma)

Nakonec předpokládejme, že nejste tazatelem, ale také vám zvoní v uších a přemýšlíte, zda byste měli podniknout nějakou akci. Vždy se nás můžete zeptat, ale možná si na svou otázku dokážete odpovědět i sami. (Hakann: Jak poznám, co je pravda?) Doufáme, že vám to pomůže. Navzdory drsnosti Země si vedete úžasně dobře. Máme vás moc rádi a toužíme po dni, kdy vás budeme moci fyzicky obejmout. Pokračujte v dobré práci!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/26/tunia-ringing-in-my-ears/

Zpět