3009 Hakann: Jeden den v Hakannově životě A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-24

Jaký je Hakanův život? Jak vypadá každodenní život v naší dimenzi a realitě?
Tady velitel Hakann. Zdravím vás v míru a lásce. Těší mě, že zřejmě pozemšťané a my uvažujeme podobně, protože Tunia poslala channelerovi zprávu, v níž podrobně popsala, jak vypadá jeden den v jejím životě, těsně předtím, než dostala tuto otázku.

Abych poskytl kontext, moje pozice je zhruba analogická pozemskému generálovi. V naší verzi hierarchie jsem o něco níže než Aštar. První část mého dne (nebo cyklu) je velmi podobná Tuniinu: Odpočívám se svou rodinou. Někdy během odpočinku provádím průzkum prostřednictvím astrálního cestování. Po probuzení se někdy rozhodnu vynechat pevné jídlo a rozhodnu se žít výhradně z energie a tekutin, jako to dělají vaši Breathariáni. Jakmile pak začne můj den, mám obvykle tolik práce, že se rozhodnu být na čtyřech nebo pěti místech najednou. A to doslova. Ve vašem světě se tato schopnost nazývá bilokace, jenže já si vybírám být na čtyřech nebo pěti místech, a ne jen na dvou.

Obvykle jsem ʺjenʺ na jednom místě v době, kdy mám čas na rodinu nebo na odpočinek. Moje rodina si zaslouží mou plnou pozornost a mou plnou přítomnost. Mimochodem, archandělé mohou být na téměř nekonečném počtu míst najednou. Takže jakmile se naučíte mluvit s archanděly, klidně s nimi mluvte, jak často chcete. Neodvádíte jejich pozornost od jiných záležitostí. Takže jsem na čtyřech nebo pěti místech najednou. Je běžné, že jedna z mých bytostí podniká diplomatické mise. Často používám telepatii nebo teleportaci, aby to bylo rychlejší. Jedním z důvodů, proč mají Plejáďané větší přístup k nadpřirozeným silám, je to, že naše vědomí, podvědomí, mysl, energie, to, co chce naše duše, a to, co chce Bůh, jsou sladěny k jednomu cíli. Stejně tak považujeme za důležité, abychom byli na stejné vlně jako ostatní dobrotivé rasy, například Arkturiáni. Proto je komunikace a diplomacie jednou ze součástí mých povinností.

Je také běžné, že jedna z mých bytostí buď vede mise v terénu, nebo cvičí mé vojáky. Jeden pozoruhodný způsob výcviku spočívá v tom, že pokud voják souhlasí, mohu ho posednout a pohybovat se jako on, takže ve svém těle přesně cítí, jak se má pohybovat a jednat. Poté je z posedlosti vyvedu a oni mohou tento pohyb zopakovat. To je nyní snazší, protože už to cítili ve svém těle. Jejich tělo už tyto pohyby provedlo. Samozřejmě bych nikdy nevlastnil někoho, kdo s tím nesouhlasí. My Plejáďané máme jen málo pravidel, ale ʺneubližuj přímo druhémuʺ je jedním z nich. Porušování něčí svobodné vůle spadá z našeho pohledu do přímého poškozování.

Pokud jde konkrétně o naši armádu, chceme, aby lidé zvládli každý žebříček hierarchie, než budou moci postoupit na další stupeň. Takže ano, byl jsem řadovým vojákem. To také znamená, že mohu vojáky efektivněji instruovat a cvičit. Obecně Plejáďané opravdu nemají rádi, když se někteří konkrétní lidé označují za učitele a jiní neučí. Chceme, aby občas učil každý, protože výuka něco upevňuje informace v mysli učitele. V minulosti jste měli vzdělávací systémy, kde starší děti učily mladší, s určitým dohledem dospělých. To je dobrý nápad. Někdy máme válečné hry v holopalubě a já bojuju v první linii. To zajišťuje, že se nevytratím z kontaktu s realitou bojů na místě. A vojáci mají opravdu radost, když se mě během holopalubních válečných her snaží zastřelit nebo psionicky zneškodnit, i když jde jen o simulaci. A mám dost hrdosti na to, že mě to tlačí k tomu, abych si udržoval vlastní schopnosti.

Je běžné, že se jedna z mých bytostí zapojí do zpravodajské práce. Součástí toho je právě stahování informací do mého mozku. Součástí toho je dálkové pozorování nebo astrální cestování, případně rozhovory s lidmi, kteří se na to specializují. Naštěstí tvořivost pochází pouze ze Zdroje, což znamená, že bytosti, které jsou od Zdroje odříznuté, nejsou vůbec tvořivé. Díky tomu je velmi snadné předvídat, co se temné síly chystají udělat.

Všimněte si, že o ʺbudoucnostiʺ neuvažujeme, jako by to byla nějaká statická věc. Vnímáme různé možné časové linie. Která budoucnost se projeví, závisí na činech, které lidé podniknou. Proto nemůžeme odpovídat na otázky typu ʺkdy se to stane?ʺ. Záleží na vašich činech a ty jsou mnohem méně předvídatelné než temné síly. Můžeme nanejvýš říci, co je pravděpodobné a co je nepravděpodobné. Navíc je běžné, že se některá z mých bytostí buď naučí, nebo naučí nějaké nové řemeslo či dovednost. Například bych mohl jeden den studovat ʺenergetické inženýrstvíʺ, abych se naučil základy této dovednosti a také abych se dozvěděl více o svých bratrech a sestrách v Novém Jeruzalémě. Stejně tak mohu někoho učit nějaké dovednosti nebo vytvářet studijní materiály, které jsou zaměřeny na výuku dané dovednosti. Mohu do počítače vložit přesně to, co dělám a co si myslím, jak se pohybuji a co dělám se svou energií. Tak si to může kdokoli, kdo se chce tuto dovednost naučit, přehrát a vidět přesně, jak to má dělat, a to z pohledu skrz naskrz. To je jeden z důvodů, proč jsme mnohem účinnější než temné síly.

Pokud se někdo blízko vrcholu temné hierarchie nechá odstranit, jeho podřízení pak nemají ponětí, co mají dělat. Kdyby mě někdo odstranil, pak by si některý z mých podřízených prostě stáhl, jak přesně všechno dělám, byl by schopen převzít mé povinnosti jen s mírnou ztrátou efektivity. Možná se vám to zdá působivé, ale nezapomeňte, že váš psionický potenciál je větší než náš. Jednoho dne budete vy, pozemšťané, schopni toho všeho a ještě více. A v ten den mi bude ctí pracovat po vašem boku. Mám v úmyslu být naživu ještě nejméně několik set let. (pozn. nemyslím, že je to pozitivní informace (pozn. to není povzbudivé... já tak dlouho tady nebudu... i když?)

Doufám, že nadcházející zlatý věk pozemšťanů uvidím na vlastní oči. Nebo bych to možná měl nazvat nadcházejícím zlatým věkem lidstva, protože jak pozemská, tak plejádská společnost v příštích letech rozkvete. Chci také říct, že mě nikdo nenutí, abych takhle tvrdě pracoval. Ke všem těmto věcem jsem se přihlásil dobrovolně, protože mi velmi záleží na utrpení Pozemšťanů a ostatních bytostí. Koneckonců vy jste já a já jsem vy. Přesto, kdybych se někdy cítil vyčerpaný, pak je tu více než dost lidí, které mohu požádat, aby mě zastoupili. Obecně však platí, že z toho, že stojím v čele této plejádské operace na pomoc osvobození Země, získávám skutečně hodně energie. Nikde jinde bych nebyl raději.

Doufám, že vás to zaujalo. Znovu chci upozornit, že Tunia svůj den také popsala. Její dny jsou mnohem méně rušné, méně intenzivní a konvenčně příjemné a uvolněné. Neříkám to proto, abych ji soudil, jen říkám, že to, co popisuje, je mnohem bližší průměrnému plejádskému dni než to, co popisuji já. Mezi svými lidmi jsem považován za poněkud workoholika a poněkud intenzivního člověka, ačkoli mi nevadí tvrdě pracovat, když jsem ve svém záměru. Doufám, že i vy jednoho dne zažijete téměř neomezené množství energie, které přichází s žitím vašeho účelu. Přicházejí lepší dny. Daří se vám skvěle. Miluji vás.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/24/hakann-one-day-in-hakanns-life/

Zpět