3004 Mise Apollo na Měsíc - falešná nebo skutečná? Cosmic agency

[ UFO ] 2022-08-15

Swaruu z Erry
Robert: Mohli bychom se současnou kosmickou raketovou technikou překročit Van Allenovy pásy?

Swaruu (9): S tryskovou lodí (raketou) nelze Van Allenova pásma překročit, protože udržuje 3D frekvenci, která při konfrontaci s 5D frekvencí vytváří to, co se z 3D interpretuje jako zóna vysokého ionizujícího záření, které by doslova uvařilo posádku i samotnou loď v něčem několik tisíckrát silnějším než vnitřek mikrovlnné trouby.
Pásma je třeba "přemostit" a toho lze dosáhnout pouze u lodi, která modifikuje frekvenci svého interiéru i sebe sama. Mluvíme o totálním toroidním ponoření do elektromagnetické energie, protože pak jste uvnitř elektromagnetického kokonu, který vás před takovým zářením chrání. Takto jsou lodě chráněny i před kosmickým smetím, prachem a kameny ve vesmíru a dalšími hrozbami.

Robert: Z toho mohu vyvodit, že moderní člověk se svou oficiální technikou by na Měsíc nikdy nedosáhl. Všechny mise byly fiktivní? Ale mohou bezpilotní družice přeletět?

Swaruu (9): Let na Měsíc v rámci misí Apollo je fiktivní a byl divadlem. Bezpilotní sondy jako Pioneer a Voyager jsou skutečné, ale jsou bez posádky a mají silně odstíněnou elektroniku, aby se dostaly přes bariéru.

Robert: Lidé, kteří stále věří v mise Apollo, se vymlouvají na to, že rakety obvykle opouštějí atmosféru přes jeden z pólů, protože tam jsou podle nich Van Allenovy pásy menší nebo tam skoro žádné nejsou. Co k tomu říct?

Swaruu (9): Stačí se v duchu podívat na toroid. Koncentrace energie je maximální u pólů. Umělecké ztvárnění Van Allenových pásů je vždy zobrazuje jako otevřené koblihy v krajních bodech. Takové ale nejsou. Éterická bariéra je úplná, jsou to dvě energetické struktury, jedna uvnitř druhé, které se navzájem posilují. Množství záření na pólech je mnohem větší, a pokud prozkoumáte trajektorii všech misí Apollo, zjistíte, že se k pólům nikdy nepřiblížily. Tyto informace jsou k dispozici na internetu. Takže pokud vystoupili poblíž pólů, kosmická loď Apollo, pak stejně veřejnosti lžou.

width=

Navíc pro lodě typu Apollo výstup u pólů znamená úplně jinou dynamiku trajektorie, která by kvůli změnám vektoru pohybu spotřebovala mnohem více paliva, a lodě ho sotva měly dost na přímý rovníkový let. Při návratu by to bylo ještě kritičtější, protože pro vstup přes póly by se loď Apollo musela k Zemi přiblížit pod velmi strmým úhlem, blížícím se 90 stupňům, což by ztížilo korekci kurzu, skutečně velmi nebezpečné, jinak by při vstupu do zemské atmosféry shořela. To je zvláště závažné v případě Apolla 13, které se údajně vrátilo s neuvěřitelně malou rezervou.

Robert: Říkají, že udělali několik obletů a prolétli póly s větší hybností. Máte pravdu, když říkáte, že by se pak musely vrátit přes póly.

Swaruu (9): Mluvím o kosmických lodích Apollo během misí. Můžete jít na stránky NASA a prostudovat si výstupní vektor kosmické lodi. Je rovníkový, nikoliv polární. Na výstup přes póly je příliš mnoho manévrování. Na kosmickou loď Apollo je to příliš mnoho.

Robert: V hypotetickém případě, že by překročili Van Allenovy pásy (což se nikdy nestalo), by se aktivovala jejich DNA. Někteří lidé se mnou mluvili o tom, že Edgar Mitchell říkal, že když se vrátil z misí Apollo, stal se velmi duchovním člověkem, a já jsem jim řekl, že proto, že se v něm možná probudilo nějaké špatné svědomí kvůli tomu, že lhal světové populaci.

Swaruu (9): Je to opět akceptovaná pozemská věda, plná titulů Matrix uznávaných prestižních institucí, které soutěží s kanálem YouTube. Jenže to nejsou jen Van Allenovy pásy, které jim bránily opustit Zemi. To je jen nejzávažnější problém, ale jsou tu i další závažné.

Volný tah rakety Saturn #5 nestačí na to, aby vynesl hardware potřebný k cestě na Měsíc, jimi inventarizovaný hardware. Měsíční modul je nestabilní a nelze s ním létat, ta "pračka" by nikdy nevzlétla.

Lunární modul by nikdy nemohl fungovat, protože je to nestabilní "pavouk", který by potřeboval supervýkonný počítač, aby tu věc elektronicky stabilizoval. Jeho velikost je příliš malá na to, aby se do něj vešli dva astronauti, natož s vybavením a převlékacími skafandry uvnitř. Také systém motorů je příliš malý, nemůže uniknout gravitaci, kterou prý Měsíc má (tah vs. hmotnost kosmické lodi vs. oběžná rychlost Měsíce). Klíčem k tomu, abychom zjistili, jak moc je to falešné, je lunární modul.


width=

Robert: Vypadá jako pračka, to je pravda.

Swaruu (9): Potřebovali byste velmi pokročilé počítače, které by prováděly korekce tisíckrát za sekundu, aby to udržely ve stabilním letu, a oni prostě takovou počítačovou technologii neměli. Tvůj notebook má tisíckrát větší výkon než počítače NASA v roce 1969 a počítač na palubě lunárního modulu měl menší výpočetní výkon než tvoje hodinky Casio s kalkulačkou.
Prototyp lunárního modulu nikdy neletěl a málem zabil Armstronga. Jak to, že později osmkrát bez problémů vzlétl? Včetně Apolla 13. Podívejte se na video, je to jen pár vteřin (promítání videa).

Robert: Ano, páni! Ještě že se mu podařilo uniknout, tuhle informaci jsem nevěděl, děkuji pěkně.

Swaruu (9): Mise Apollo jsou technicky nemožné. Nikdy se neuskutečnily. Potřebujete antigravitační technologii.

Robert: A mnozí je stále omlouvají, a pokud jim odpovídáte, jste ignorant.

Swaruu (9): Ano, jste prostě "ignorant". Ve svém článku, který jsem už téměř dokončila, říkám ještě něco, co spoustu lidí zabolí, ale je to pravda.

Robert: Chceme pravdu, alespoň v tomto kanálu, bez ohledu na to, jak moc to bolí.

Swaruu (9): Jaderné elektrárny spotřebují více kilowatthodin elektřiny, než kolik mají vyrobit. To proto, že nejsou tím, co říkají. Výroba elektřiny je jen fasáda nebo výmluva. Jsou to elektrárny na zpracování jaderného materiálu pro zbrojní průmysl, ale jejich hlavním účelem má být terraformace, která má přeměnit Zemi na planetu přátelskou k plazům. Zjistila jsem, že výzkumník Laurent Moguet se o tyto informace také podělil, i když moje údaje pocházejí z našeho výzkumu a senzorů. ----------

Van Allenovy pásy jsou výsledkem manipulace s magnetosférou v důsledku superpozice jiné vysokoenergetické elektromagnetické frekvence. Magnetosféra slouží jako zdroj energie pro Van Allenovy pásy. Toho je dosaženo vysíláním vysokoenergetické frekvence srovnatelné s frekvencí magnetosféry její změnou na principu dominantních vln.

Magnetosféra je přirozeným výsledkem přítomnosti velké hmoty, která působí jako energetické dynamo. Lze ji také vnímat jako auru planety. Protože dynamika Van Allenových pásů i magnetosféry vychází z toroidu, jsou vzájemně překryty. To znamená, že obě koexistují v podstatě na stejném místě, a protože se řídí stejnými principy, proto jsou příchozí a odchozí víry na pólech místy s nejvyšší energií. V rovníkových částech se nachází stejné množství energie jako ve vírech, ale rozředěné na větší ploše. Opouštěním Země na pólech se snaží jít tam, kde mají Van Allenovy pády největší sílu nebo koncentraci energie na kilometr čtvereční.


width=

Robert: Takže graf NASA by byl výsekem magnetosféry, nikoli Van Allenových pásem?

Swaruu (9): Graf NASA, kde vidíte dva pásy, jeden větší než druhý, jako záchranná brzda lodi, v žádném případě neodráží realitu, je špatný. Není možné, aby to vzniklo bez víru. Takže by byl nahoře a zakrýval by všechno jako na vašem druhém obrázku.

Robert: Který obraz je pro vás reálnější, co nám můžete říct o jednom a druhém?

Swaruu (9): Ten druhý. První jsou koblihy nebo čáry života, nemají žádnou vědeckou platnost, protože neodpovídají žádnému energetickému vzoru. Vaše představa odráží realitu, představa NASA nikoli.

Robert: Obrázek NASA vyvolává dojem, že to póly neovlivňují. Když to lidé vidí, myslí si, že mise Apollo odlétají přes póly, protože je tam menší radiace.

Swaruu (9): Jistě, a je to další dezinformace. Váš obrázek je v pořádku, pruhy by naznačovaly dráhu-cestu energie. Bílá bublina, kde je Země, by byla 3D nebo bublina, kde se může vyskytovat život, a vesmírné mise Apollo, raketoplány a podobně, dosahují pouze této bubliny, nikdy ne výš. Tvůj obrázek je super dobře udělaný.

Robert: Mám několik dalších dotazů. Vy mi řekněte, jak to vyvrátit.
1. Měsíční laserová měřicí retroreflexní soustava - panel široký asi 60 cm, pokrytý stovkou zrcadel směřujících k Zemi. Astronauti Apolla 11 Buzz Aldrin a Neil Armstrong ho tam umístili 21. července 1969, hodinu před koncem své poslední procházky po Měsíci. O pětatřicet let později je to jediný stále funkční vědecký experiment Apolla."

Swaruu (9): Všechno to připravila NASA. Znám ten argument se zrcadlem a jeden příbuzný. K umístění zrcadla na měsíční povrch nepotřebujete pilotovanou misi. Lasery, které používají, se rozptýlí, než se dostanou na Měsíc. Měření vzdálenosti pomocí odrazu laseru není vědecky konzistentní a je to dezinformace. Laser není dokonalý, světlo se rozptyluje, nedosáhne na Měsíc, natož aby se od něčeho odrazilo a pak se vrátilo. Neexistuje pro to žádný podklad, je to součást všeho, co NASA dává dohromady, lež za lží, vše proto, aby se ospravedlnila a uvěřilo se, že skutečně letěla.
Varianta: fotografie z Hubbleova teleskopu, teleskopu Mount Palomar a podobně, které pořizují snímek oblasti přistání, ještě s lunární základnou, a všechny ty věci včetně stop. Snímky jsou zfalšované.
Ještě jedna varianta fotografie povrchu Měsíce z čínských orbitálních sond. Pokud jsou Číňané vůči Američanům nepřátelští, pak by to, co prezentují, mělo být pravdivé. Není. Čína je pod kontrolou iluminátů ze stejné frakce, která ovládá NASA, protože ilumináti jako takoví jsou dnes roztříštění. Existují frakce, které proti sobě stojí a bojují o moc a kontrolu, a každý, kdo má půlku mozku, vidí, že to, co Čína prezentovala, jsou stejné záznamy NASA, z Apolla, jen obrácené.
-------
Další bod. Téma, proč neletěli na Měsíc, se dá využít mnohem více, protože materiálu je mnohem více. Bod o Van Allenových pásmech je jen ten nejpádnější, ale seznam je dlouhý. O pásech už bylo řečeno vše podstatné, ale důvod, proč je Apollo falešné, je způsoben mnoha věcmi, ne jen jednou. Od motivace v tehdejší politické sféře až po nedostatek technických schopností.
Raketa Saturn 5, ačkoli byla při startu působivá a lidé ji považují za všemocnou a schopnou dopravit člověka na Měsíc, neměla dostatečný tah ani vztlak, aby vynesla lunární modul a hlavní kosmickou loď nahoru. Proto se již nepoužívá, jinak by ji používali dodnes, stejně jako Rusové stále používají své kosmické lodě Sojuz, které jsou v provozu od roku 1967. USA používají Atlas, také z 60. let, ale horší, výpočetní kapacita nestačila na potřebné výpočty.
Lunární modul byl nestabilní, nedal se řídit a byl příliš malý na to, aby se do něj vešli dva astronauti. Jeho motor byl slabý a nedokázal by ho z Měsíce vynést navzdory 16% gravitaci. Skafandry neměly platné chladicí systémy a rukavice byly nefunkční, s tím na rukou nemohli nic dělat.
Na scéně, kde je lunární modul, není žádný kráter pod motorem a na nohách kosmické lodi není žádný prach. Existují nahrávky, údajně pravé, z vnitřku lunárního modulu při přistávání, a na těch nahrávkách je slyšet, jak astronauti mluví jakoby nic, a není slyšet žádný zvuk motoru, přitom motor je přímo mezi nimi. Kdyby uvnitř lunárního modulu byla atmosféra, proč mají helmu? A i kdyby tam nebyla, zvuk by se přenášel přes helmu lunárního modulu, ale vy neslyšíte nic, vůbec nic, a to je nevěrohodné, když astronauti stojí na raketovém motoru s tahem několika tisíc kilogramů a vedle něj.

Kamery nebylo možné ovládat v rukavicích. Stíny jsou špatné, je tam více zdrojů světla, když NASA trvá na tom, že s sebou neměli lampy.

Robert: S kamerami máte pravdu, v rukavicích nemáte cit pro ovládání kamery.

Swaruu (9): Jsou tam umístěny předměty se stopami kolem nich, včetně měsíčních raket, jak je umístil jeřáb. Svitky fotoaparátu byly specifického typu Kodak a byly normální, potvrzené, a fotografický film se v přítomnosti vysokého záření, jako je sluneční kosmické záření, osvicuje nebo rozmazává, nemluvě opět o Van Allenových pásech. Nevykazují žádné známky poškození. Seznam by mohl pokračovat dál a dál, a to zmiňuji jen matrixovské důvody, co znají sami lidé.
Ve výše uvedeném výčtu neuvádím nic odtud, například to, že neexistuje Měsíc, na kterém by se dalo přistát. Motor na lunárním modulu měl tah 10125 liber, jako motor F18C nebo tak nějak, neříkejte mi, že to nedělá hluk.

width=

Robert: Budou tvrdit, že to bylo odhlučněné. Můžete trochu popsat, jaké by bylo přistání na skutečném povrchu Měsíce, kdyby se jim podařilo úspěšně překonat Van Allenovy pásy? Děkuji.

Swaruu (9): Vypadá to asi takto: bylo by to jako přistání na povrchu plném harampádí, trubek, krabic, artefaktů, výčnělků.

Robert: Všechno je to opuštěné a ve stavu totální zkázy.

Swaruu (9): Ten obrázek je z povrchu Hvězdy smrti z Hvězdných válek, která mimochodem Lucase inspirovala tady na Měsíci, protože tohle všechno znají. Nikdo tam není, jen autonomní systémy, Měsíc je opuštěný. John Lear říká, že tam žije 250 tisíc lidí. Už ne, to bylo dávno, mluvím o době před tisíci lety.

Robert: Celý tento povrch je pokryt hologramem, který bude od skutečného povrchu Měsíce oddělený několika sty metry.

Swaruu (9): Uvnitř Měsíce jsou nekonečné zničené chodby, jako něco z hororu nebo hororové vesmírné videohry Doom nebo Jet Space.
Ano, je to oddělené. V té správné vzdálenosti, aby bylo dosaženo požadovaného efektu při pohledu ze Země.

Robert: Nacistické základny na Měsíci jsou skutečné?

Swaruu (9): Ne, nacisté ne. Neměly obyvatele jako takové, byly to hvězdné základny pro distribuci zboží, lidí. Nemá žádný kamenitý ani štěrkový povrch, není to přírodní hvězda. Je z kovu, a to, co používali, byla jen souprava, nic jiného. Nacisté na Měsíci, to jsou jen reptiliáni, kteří také řídili nacisty, ale to nejsou "nacisté", jak se na ně lidé odvolávají.

Robert: Děkuji. Dovedu si představit, že všechny tyto znalosti mají tajné organizace. Mohli bychom uvnitř Měsíce najít nějakou stopu, která by nám prozradila historii lidstva?

Swaruu (9): Ano, mají je a prosakují k lidem ve filmech.

Robert: Řekli jsme, že Měsíc je tam už asi 12 500 let, což je doba, kdy byly instalovány 3D Matrix a Van Allenovy umělé pásy.

Swaruu (9): Ano, ve stejné době a krátce po "potopě", kterou nezpůsobil Enlil, jak tvrdí fanatici Sumerských desek. Něco takového je vidět uvnitř chodeb Měsíce, všechno opuštěné, nebezpečné a neuspořádané. Plné entit.

Robert: Entity, nebezpečné entity?

Swaruu (9): Mohly by být. Také pasti a mechanismy, které tam umístili Plazi, když ovládli tuto oblast. Není bezpečné to zkoumat, navíc je to obrovské. Jen si představ, kolik je v té věci chodeb, místností, sklepení, prostor. Jejich reaktory jsou primitivní, ionizující, nebezpečné, seznam je dlouhý.
https://swaruu.org/transcripts/apollo-moon-missions-fake-or-real-part-1-conversation-with-swaruu-of-erra

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/apollo-moon-missions-fake-or-real-part-1-conversation-with-swaruu-of-erra

Zpět