2972 Yazhi Swaruu - Mimozemská "dívčí" moudrost Cosmic agency

[ UFO ] 2022-08-19

Yazhi: Je mi jedno, jestli jsem společensky přijatelná nebo ne, sdílejte, co chcete! Vidím to, co vidím, a sdílím to, přesvědčena o tom, co vidím. Nedívám se na věci z běžného pohledu. Takže buď sdílím všechno, co vidím, nebo nesdílím vůbec nic. Už ani nevidím, co je a co není správné sdílet. Chci zničit systém, způsobit mu potíže a způsobit spoustu hluku.

Zmiňujete, že někteří lidé říkají, že vakcíny jsou v pořádku, protože jde o plán duše, který přichází z "vyšší úrovně". Pokud se někteří lidé ztotožňují s vakcínami, protože přicházejí z vyšší úrovně, pak nepochopili, o co mi jde. Není důležité uvažovat o tom, z jaké úrovně věci pocházejí, protože žádná úroveň není důležitější než jiná, dokonce i samotný pojem vyšší a nižší úrovně je také mentální konstrukt. Je to špatné, ať už dělají cokoli, je to nemorální na jakékoli úrovni, což znamená, že je to špatné a nemorální na jakékoli úrovni. Tvrdit opak není nic jiného než projev předsudků a představy, že jedna úroveň je nadřazená druhé.

Jinými slovy, pokud lidé ve 3D nechtějí vakcíny, bez ohledu na to, jak "dobré" jsou z jiné úrovně, pak je to špatně! Mnozí říkají, že z 3D vidíte věci jinak než z 5D nebo jakéhokoli jiného D, což není vůbec ospravedlněním pro to, abyste dělali něco, co je z této nebo jiné úrovně považováno za špatné a nemorální.

To, že chceme prožívat utrpení ve 3D, abychom dosáhli kontrastu a užili si svobody na vyšší úrovni "po životě", je podle mě jen další záminka k páchání nemorálních činů, které jdou jen proti potřebám lidí, kteří žijí v té či oné hustotě, a to je třeba zastavit. Musíte vše, všechny úrovně, integrovat do jedné hmoty, jinak se stanou nežádoucí věci. Jsem si dobře vědoma, že žádám příliš mnoho, protože kontrastem je dualita a ta definuje nižší hustoty, a také všechny nemorální a regresivní věci, které se vždy objevují. Definování nižších hustot. To, o co se snažím, se tedy nakonec bude rovnat vzestupu na vyšší úroveň a do vyšší hustoty. Pokud překonáte potřebu neustále myslet v dualitě, automaticky vzestoupíte. Stejně jako já rozumíte dualitě. A dokonce to používám. Ale já v ní nežiji.
Čím více porozumíte dualitě a kontrastu, tím více budete schopni je překonat, jak se budete integrovat, budete automaticky vzestupovat, protože vše, co definuje nižší hustotu, je myšlení v termínech duality. Já versus ty, černá a bílá, dobro a zlo. Čím vyšší je hustota, tím méně je dualita reprezentativní. Takže nevidíte hlavy a paty. To, co vidíte, je mince. (pozn. takže jako žádné otrávený, neotrávený ... to mi odlehlo)

Gosia: Ale není boj za zničení systému stále v oblasti duality?

Yazhi: To je, ale klíčem k úspěchu je systém integrovat, ne proti němu bojovat. Potřebujete ale hodně rozumu, protože když k vám přijde zloděj, musíte bojovat. Když za vámi přijde Bill Gates s injekční stříkačkou, musíte mu ji strčit tam, kam slunce nesvítí. (pozn. tak, a zase se mi přitížilo... vlastně ne, to by bylo duální odtížení a přitížení)

Gosia: V jakém smyslu se tedy integrujete? A jakým způsobem by bylo možné systém integrovat?

Yazhi: Pochopte to úplně. A prostě nenapájejte části, kterým rozumíte a které nechcete. (pozn. to jako že se odlehčit)

Gosia: Nedávat energii znamená nebojovat proti ní?

Yazhi: Pozornost, obavy, strach, důležitost. Jako lidé, kteří myslí jako jeden, společně, prostě bez masek, aniž by se něčemu podřizovali. Takovému lidu nemůže nikdo ublížit, protože i policie a armáda pocházejí z lidu a jsou lidem. (pozn. no těm se bude odlehčovat ještě dlouho... beru zpět, programuji si, že létají jako holubička)

Gosia: Proč tedy stále věnujete pozornost/relevantnost boji proti systému? Znamená to, že mu stále plně nerozumíme?

Yazhi: Jako lidé, jako lidstvo obecně, nerozumíte systému, to je jádro problému. Kdyby tomu tak bylo, nereagovali by tak jako dnes. A žádné problémy by nenastaly. Systém je velmi složitý a má mnoho vrstev. Nepředstírám, že tomu úplně rozumím. Bojuju z jedné úrovně a nebojuju z jiné. Integruji systém. Například to, co jsem řekl včera. Plně chápu potřebu Kabaly drasticky omezit vstup novorozenců do fyzického života, jinak by byla ohrožena samotná existence života na Zemi. A možná s tím i souhlasím.
A zároveň vidím i úroveň ulice. Takže s Kabalou nebojuji, ale chápu ji a díky tomu vím, jak problém v první řadě zneškodnit. Chcete-li porazit nepřítele, musíte ho znát. Přátele si držte blízko a nepřátele ještě blíž. (pozn. možná systému naložit ještě víc, aby pod tíhou definitivně kleknul, než se teda ty holubice zvednou a odletí přesně tam)

Gosia: Jak ji tedy deaktivovat?

Yazhi: Lidé na Zemi musí pochopit systém. Ale to je velké přání. Já jsem monstrum a já jsem bytost světla. Ale mohla jsem být kýmkoli z nich, rozhodla jsem se být bytostí světla. Integrace a láska deaktivuje a rozpouští vše regresivní. Tam také vidíte, proč se se stoupající hustotou zlo rozpouští, protože v místě integrace a lásky prostě nemůže existovat. (pozn. to jako jim odlehčit?)

Gosia: Dobře. Stále tomu nerozumím: Říkáte, že se na věci musíme dívat z úrovně, na které se nacházíme. Úroveň ulice v současné době. Ale tohle není vaše úroveň. Nejsi tady dole. Ani v 5D (i když říkáte, že jste všichni). Vaše hlavní zaměření vnímání je ve skutečnosti na vyšších úrovních. To je úroveň, na které pracujete. A přesto chceš bojovat. Z naší ulice. Kde nejsi.

Yazhi: Integruji to, to znamená, že nesedím jen na obláčku v 9D, kdekoli, což je mimochodem nudné. To znamená, že musím být ve všech hustotách, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 a 9. S plným pochopením toho, co se v každé z nich děje, definuje a vyskytuje. Takže jsem ve 3D a v jakémkoli jiném D, které mi mé já dovolí. Proto jsem se rozhodla být i ve 3D, protože 3D nepovažuji za menší "D". Jednám podle toho s nejlepší možnou etikou z hlediska jakéhokoli D a všech dohromady. Podle svých nejlepších schopností. Proto bojuji dál a bojuji tak dlouho, dokud nezůstanu ve svém pohodlném obláčku nahoře. (pozn. zkusím kombinovat odlehčení s přitížením)

Můj přístup není 3D, zahrnuje pouze 3D. Lidé ve 3D vidí jen tu část mého těla, kterou mohou vidět. A to záleží na tom, kdo to je. Ne na tom, kdo jsem. Jsem jen jejich zrcadlo.

Gosia: Na druhou stranu bojujete také z vyšších úrovní. A s technikou těchto plavidel, že?

Yazhi: Podle mých nejlepších schopností ano, přesně. Bojuju myslí a srdcem, vědomím a znalostmi a ostrým mečem vyrobeným v Japonsku v 19. století z vrstvené nerezové oceli úrovně 200. (pozn. mám tu meče dva, jen naostřit)

Boj probíhá na všech úrovních. Jsem na všech úrovních, takže bojuji podle potřeby na každé úrovni s plným záměrem tuto úroveň zlepšit, abych snížila potřebu takového zbytečného boje. To znamená, že neospravedlňuji použití doslovného meče, pokud existuje lepší způsob řešení. A vím, že existuje lepší způsob, protože ho také vidím výše. Čím více lidí to pochopí, tím méně bude konfliktů. (pozn. OK, ještě ostřit nebudu)

Gosia: Na jaké úrovni to přestává být boj? Protože na vyšších úrovních neexistuje dualita ani zlo. Pokud stále bojujete... znamená to, že na vyšších úrovních to zůstává bez pozornosti? Není to nebezpečné? To znamená, že vaše pozornost, pokud budete pokračovat v boji, by zde mohla být "uvězněna". Nebo ne?

Yazhi: S dostatečnými mentálními zdroji si můžete uvědomit všechny úrovně najednou.
Na jaké úrovni to přestává být boj? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli úroveň, přestane to být boj. (pozn. není to boj, jdu ostřit)

Gosia: Ale stále se zaměřujete na úrovně, které se potýkají s problémy.

Yazhi: Ne celé mé soustředění, jen jeho část, část, která udržuje toto porozumění. Neustále pracuji na několika úrovních, takže se nemusím soustředit jen na jednu. Takže ne, do toho, na co se soustředím, už nic z toho nevnáším. Toto povědomí si udržuji jen jako prostředek k tomu, abych věděla, co nechci. Abyste to pochopili, musíte si někdy podříznout krk. (pozn. jo, naostření se bude hodit, půjde to rychleji)

Vidět to jinak. New Agers chtějí pouze lásku a mír, což přináší zranitelnost ve 3D a s ní i otroctví a zabíjení. (pozn. láska, mír a otroctví ... dobrej matroš)

Gosia: Ano, cítím, že je to stejné jako u mě. Já se peru, ale pak se neperu. A to je vlastně to, co mě v tom všem drží při zemi. Proto se stále usmívám. Neoddávám se plně boji, plně se soustředím. Jsem v tom celým srdcem, ale kupodivu i částečně. Řekla jsi: "Udržuji si toto vědomí pouze jako prostředek k poznání toho, co nechci." Proč si musíte udržovat toto vědomí, abyste věděli, co nechcete? Ještě to nevíte?

Yazhi: Vždy si udržujete vědomí. Já nebo vy nemusíte o něčem neustále přemýšlet, abyste si to uvědomovali a měli to jako základ poznání, který určuje, co a kdo jste.
Není otázkou kdy. Děje se to najednou v prostoru mimo čas a prostor. Prostě jsi, shora, a přijímáš meč a obláček. Nemůžete být pouze v jedné hustotě, abyste mohli vzestoupit. Musíte být ve všech najednou. Protože pokud chcete být pouze láskou a světlem, popíráte nižší hustoty, které vás stále formují, a jejich popírání tím, že budete myslet pouze jako láska a světlo, z vás ve 3D udělá zranitelné, otroky a oběti. Takže musíš být meč, příšera a světelná bytost na oblaku. Myslet pouze jako láska a světlo z vás nedělá bytost 9D. To z vás dělá pouze 3D oběť. Buď osvíceným lvem s ostrými zuby a mečem. Stejně jako Urmah. Ultimátní bojovníci, alfa predátoři galaxie... a milující velká roztomilá koťata. Vědět, kdy být lvem a kdy koťátkem. (pozn. definitivně naostřit)

Gosia: A co být prostě pozorný?

Yazhi: I to je všeobjímající. Taková jsem většinu času. Zde se pouze dělím o své názory.

Gosia: Také mám pocit, že jsem většinou pozorná. I když se mi zdá, že se mi nedaří. Svým způsobem v tomto stavu pozoruji i sama sebe.

Yazhi: Víte, co dělá válečníka smrtelnějším? Kdo je tak připravený, tak znalý, předvídá každý pohyb nepřítele, zná nepřítele jako sebe sama, bojuje beze strachu, bez vášně, bez programu. Prostě je a stává se nehybným. Neporazitelný. To je všímavost. (pozn. jeden meč je katana, dostatečně bez vášní)

Gosia: Ano, ale mám vášeň. A je to vnitřní touha dělat vždy správné věci.

Yazhi: Problém je v tom, že dobro a zlo jsou relativní, takže nikdy nemůžete mít pravdu nebo se mýlit. V každém okamžiku musíte být co nejlepší. (pozn. to připomíná páchání dobra)

Gosia: Ano, přesně tak. A proto mi vadí, že v okamžiku, kdy mám pocit, že dělám správnou věc, pokud se přidají nová data, ta správná věc... nakonec nemusí být správná. Svým způsobem tedy neexistuje JEDINÁ správná věc, kterou byste měli udělat.

Yazhi: Takže se prostě musíš pokaždé rozhodnout, co je správné a co ne! Převezmi zodpovědnost! To je jediná konstanta v celé existenci... změna. Nebojujte s tím, nechte se tím unášet! (pozn. jdu trénovat rubání dřeva, obojí se bude hodit ... myslím tím dřevo i rubání)

Gosia: Proto je někdy nejlepší být pozorovatelem. Ušetří vás to přijímání stran... a odpovědnosti. V tomto případě musím provádět úpravy pokaždé, když se něco změní.

Yazhi: Tomu rozumím. To je také konstanta. Nikdy si nemyslete, že můžete být klidní, nikdy nejste hotovi. (pozn. až si urubnu končetinu, zůstanu ledově klidná, led prý tlumí bolest, která je jen představa ... teda ta končetina taky)

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/yazhi-swaruu-sabiduria-de-nina-extraterrestre-charla-metafisica

Zpět