297 Vše je myšlenka, vibrace a volba Meahsenu

[ Ezoterika ] 2020-04-25

Do kolektivního vědomí je vložena myšlenka pro ty, kteří se rozhodnou ji zažít. Pokud jde o současnou situaci, strach ze získání nemoci je často způsob, jak ji jedinec projevuje. Je zde také zákon přitažlivosti. Kam vaše pozornost směřuje vaše toky energie. Trávit spoustu času mluvením o něčem, starostí o to, sledováním neustálých aktualizací, je kořenem strachu, který umocňujete a můžete to velmi dobře projevit. Když tomu nevěnujete pozornost a ani o tom nepřemýšlíte, ve vaší realitě to neexistuje.

Během svého života jsem to pozoroval a prožíval v různých podobách. Například v práci a okolí sledování, jak se nemoc šíří. Jeden člověk onemocní, a ostatní lidé onemocní myšlenkovou formou, ?Doufám, že to nechytnu, ?nebo? onemocním?. Vědomě, nebo podvědomě si pak jednotlivec zvolí nemoc vytvořit ve své realitě. Kořeny jsou ve strachu.

Velmi často se můžete zbavit nemoci tím, že se vrátíte k původnímu zdroji nemoci. Vzpomenete si, co jste dělali, než jste onemocněli. Jaké myšlenky prošly hlavou, když jste dělali určité věci? Jaké pocity jste cítili? Někdy jsou zdrojem nemoci traumatické zážitky z dětství a životě člověka, po mnoho let odsouvané, dokud se neprojeví jako nemoc. Uzdravit se někdy vyžaduje odpuštění, emoční uvolnění / očištění nebo jiné formy léčení.

Existují také silné projevové techniky, které můžete použít ke změně, např. techniky projevu Nevilla Goddarda, síla víry nebo myšlení, placebo efekt.

Vytváříme každý zážitek, který máme v našich životech. Vkládání strachů a nápadů do kolektivního vědomí je způsob, jakým regulátoři manipulovali s lidstvem. Vkládají myšlenky a nápady, často prostřednictvím médií, a šíří je v kolektivním vědomí. Kolektivní vědomí je prolito strachy, které jsou založeny na iluzích. Vytváří oddělení a přiměly lidi, aby se navzájem hádali, namísto sjednocení. Jedním z příkladů v posledních letech je teorie ploché Země. Myšlenka byla vložena do kolektivního vědomí a šířena. Výsledkem jsou rozdělení lidé. Nejde o to, která strana má pravdu. Svou realitu vytváříte na základě toho, čemu věříte. Pokud se rozhodnete vytvořit realitu, přitáhnete do své reality informace, které tento nápad podporují a učiní ho pro vás pravdivým. Když zvýšíte své vědomí, můžete snadno určit, jaké myšlenky v kolektivním vědomí šíří strach a odloučení.

Myšlenky vložené s masivním záměrem ovládat nebo vytvářet globální úrovně strachu mají velké množství studií, prostoru v médiích a příklady ?důkazů?. Strach je vodítko, že to není pro vaše nejlepší dobro a nepochází ze zdroje. To je také důvod, proč bude na stejné onemocnění mnoho léků a kombinací, jak se uzdravit. Kolektivní energie planety je na takové úrovni, že se projevy a stvoření stávají ještě rychleji.

Díky zážitku blízké smrti v důsledku nemoci a uzdravení si člověk může uvědomit, jak křehký život může být, a to může vést k zamyšlení nad životem, k probuzení a velké změně. Jiní se probudí jen na základě slyšení o tom, že ostatní jsou nemocní nebo umírají.

Na úrovni duše je každá zkušenost, kterou máme, na výběr. Ti, kteří zemřou a přecházejí smrtí, si vybrali tento způsob, jak v tuto chvíli projít ven. Ne každý s námi prochází a podílí se na vytváření nové Země. Ti, kteří se rozhodli, půjdou na své další dobrodružství. Jak a kdy jeden umírá, je na výběr jednotlivcem na úrovni duše. Sám jsem zažil několik zážitků blízkých smrti, kde se celá realita posunula, aby mě tu udržela, a další, kde došlo k zásahu mých průvodců. Když je čas jít ... půjdete, a když není... pak se NIC nemůže stát. Jakmile si na to vzpomenete, strach se uvolní.

Jediná věc dostatečně silná, aby vámi otřásla, jste Vy! Do kolektivního vědomí jsou vloženy myšlenky založené na strachu, i myšlenky založené na lásce a každý z nás je schopen přidat milující vibrace a myšlenky do kolektivu. Čím více z nás to dělá, tím dříve vytvoří novou kolektivní realitu pro nás všechny.

Zdroj: http://in5d.com/

Zpět