2964 Sumerský portál - Irák Cosmic agency

[ UFO ] 2022-07-31

Gosia: ʺVedle údajného vývoje zbraní hromadného ničení v Iráku bylo dalším důvodem invaze údajné spojení vlády Saddáma Husajna s teroristickými organizacemi, zejména s Al-Káidou. V tomto smyslu Bushova vláda zahájila válku v Iráku jako součást širší války proti terorismu.ʺ
Swaruu (9): Brzy poté bylo zahájeno vyšetřování, zda skutečně existovaly zbraně hromadného ničení. To se správně odráží ve filmu ʺMěsto bouříʺ s Mattem Damonem, který vychází ze skutečných událostí. Když sama americká armáda žádné zbraně hromadného ničení nenajde, začne pochybovat o skutečném důvodu války. A zpochybňují její zákonnost (existují právní války?).
O zbraních hromadného ničení ani o podpoře teroristů ze strany vlády Saddáma Husajna neexistují žádné důkazy a svržení irácké vlády jen podpořilo další terorismus ve všech jeho formách a měřítkách. Byla to jen záminka k invazi do země.

Předvstupní akce v Afghánistánu totiž souvisí i s Irákem a jdou ruku v ruce, neoddělitelně. Na afghánské straně za tím stála CIA, která chtěla mít plnou kontrolu nad surovým afghánským opiem, základem pro výrobu heroinu jako drogy. To samo o sobě přineslo CIA a jejím vedoucím představitelům obrovské finanční zisky. K pašování drog do USA používali vojenské transporty, aniž by o tom posádka věděla, protože bedny byly označeny pouze jako citlivý nebo tajný materiál a armáda je bez otázek střežila. Vyšlo to najevo, když kapitán americké útočné ponorky odmítl mít na palubě drogy, což odstartovalo problém s agenty CIA a skončilo přestřelkou v Pearl Harboru na Havaji koncem roku 2003.

Říká se, že skutečným důvodem invaze do Iráku je ovládnutí jeho ropných zásob a také jeho strategická poloha v Perském zálivu. Jaká strategická poloha? Pokračovat v ovládnutí celé oblasti, buď na západ jako Sýrie, nebo na východ jako Írán, jak vidíme dnes. Ovládnout ropná pole (kterých není tolik, jak tvrdí). A především plynovody. Na rozdíl od toho, co se běžně myslí, neexistuje jen jeden důvod, proč se něco děje, nebo příčina toho, co se děje, ale více důvodů. Není to tak, že by ty výše uvedené byly špatné. Jednoduše se používají k dosažení dalšího cíle po dosažení hlavního cíle a také k jejich použití jako rozptylovače, aby se hlavní cíl skryl.

Ve skutečnosti jim šlo o to, aby se zmocnili sumerské technologie ukryté v Iráku. Nehumánní technologie. Převzít kontrolu nad záznamy, ať už se jedná o moderní papírové záznamy, irácké výzkumy a dokumenty o vlastní kultuře, a také psané buď na papíře, papyru nebo klínopisných tabulkách. To vše za účelem kontroly informací, které by mohly uniknout na veřejnost. Informace, které jsou v rozporu s tím, co je společensky přijato a co klerikové pozemské vědy zákonem a svým nařízením vnucují jako pravdivou doktrínu, aniž by se zakládaly na realitě. Není to jediný případ invaze, jejímž cílem je vymazat historii země nebo vymazat dokumenty a historii vůbec, aby se nadále prosazovaly jejich záměry. Sahá to až do starověku. Dokonalým příkladem je invaze a zničení druidů a všech jejich písemností a kultury samotné římskými vojsky vyslanými císařem Neronem a jeho nejdůležitějším generálem Vespasim. V podobném termínu došlo také ke zničení alexandrijské knihovny. To je však jen výčet několika nejdůležitějších podobných událostí.

Novějším příkladem 20. století je Carterův vstup do Tutanchamonovy hrobky v roce 1922. Agenti kabaly / iluminátů chtěli zabavit a ovládnout místo nebo hrobku, kde se mohou nacházet artefakty a dokumenty nepohodlné vládnoucí kabale. Howard Carter ji financoval pod vedením Rockefellerů a také Rothchildů.

Hlavním důvodem invaze do Iráku v roce 2003 bylo zmocnit se archeologických spisů a výzkumů se spolehlivými přepisy a překlady do klínopisných tabulek a rytin na artefaktech a archeologických nalezištích po celém Iráku. Zabrali nespočet archeologických památek a zničili to, co nechtěli mít na očích veřejnosti. Hlavním cílem invaze bylo Bagdádské muzeum, kde byla většina těchto dokumentů a památek uložena jak na výstavě, tak ve skladu. V těchto skladech se nacházelo několik portálů, některé funkční, jiné ve špatném stavu, převážně elojského původu.

Hovoří se o třech portálech, z nichž dva jsou v provozu nebo funkční a jeden nefunguje. Toto číslo se však nepodařilo potvrdit. Máme svědky, kteří tvrdí, že viděli konvoj, který vezl portály v podobě velkých obručí o průměru asi 4 nebo 5 metrů na vojenských nákladních automobilech, které byly odvezeny z muzea na letiště, kde byly naloženy na vojenská letadla typu C-17. Jeden z našich svědků doprovázel konvoj s vrtulníkem typu OH-58D Kiowa vybaveným elektronikou pro detekci skrytých předmětů. Byl používán k vyčištění prostoru od potenciálních IED v blízkosti konvoje nebo v místech, kudy měl projíždět, takže mohl vidět, že obruče nejsou z kamene, ale z kovu s velmi složitými mechanismy. S dalším svědkem pod sebou viděl, jak jsou portály odstraněny, protože pokrývaly oblast. IED je improvizované výbušné zařízení.

Robert: Jak vypadají Elohiové fyzicky?

Swaruu (9): Elohiové vypadají jako Taygeťané nebo Engané, velcí a vousatí. Náušnice jsou téměř totožné s těmi z filmu Hvězdná brána.

Robert: Děkuji. A tyto portály jsou nyní v provozu?

Swaruu (9): To nevíme.

Gosia: Mluvíte o skutečném důvodu, proč tam Američané byli. Podařilo se jim odstranit to všechno, o čem mluvíte?

Swaruu (9): Ano, podařilo se jim to. A pak dosadit loutkovou vládu.

Gosia: A kde jsou tyto artefakty a dokumenty nyní?

Swaruu (9): Pravděpodobně na místech jako Area-51, základna Wright Patterson nebo Pentagon. Ale pro ilustraci, v letech invaze 2003-2009 se na silnicích v okolí amerických základen, jako je NAS El Toro v Kalifornii, nacházely sumerské archeologické artefakty, které vojáci cestou domů vyhazovali z oken svých aut. Tím se dopouští zločinu proti lidskosti. Nejde o vedlejší škody, jak se říká, ale o samotný účel. Nebo jeden z účelů.

Gosia: Ačkoli tyto portály nepocházejí od lidí, nejsou lidským uměním ani lidským dědictvím. Kdo tam tyto portály umístil?

Swaruu (9): Ale co je čistě lidské? Všechny kultury vznikly vlivem jiných kultur. Je to součást lidských dějin. Důvody, proč jsou dnes takoví a proč.

Gosia: Ale můžeme v tomto případě skutečně mluvit o zločinu proti lidskosti? Pokud portály nejsou lidské?

Swaruu (9): Je to jejich historie. Nejsou to lidé.

Gosia: Jsou to Elohi. Jen filozofování. Je to zločin proti Elohi.

Swaruu (9): Nebo Elohim (totéž).

Robert: Takže Spojené státy mohou navštívit Elohi?

Swaruu (9): Chtějí pouze retroinženýrství a v jejich případě zabavit samotné portály, aby se nikdy nedostaly na veřejnost.

Gosia: A jak se tam o těch portálech dozvěděli? Možná od samotných Elohů?

Swaruu (9): Z vlastních vykopávek. Jako v hvězdné základně Alt UR. Údajně tam také našli portál.

Gosia: A jak vědí, že jsou to portály, a ne nějaké ozdobné oblouky?

Swaruu (9): Protože už je znají a máte odborníky. Nepochybuji o tom, jen hloupí archeologové si myslí, že jsou dekorativní.

Robert: Před lidmi vše skrývají. Z toho všeho je jasné, že se chystají napadnout všechny země, které mají tuto technologii.
Gosia: Samozřejmě. Protože Írán jistě něco skrývá a Sýrie?

Swaruu (9): Ale na rozdíl od Iráku má Írán jaderné bomby a balistické rakety. U Sýrie si nejsem jistá, co v tomto ohledu má. Ale alespoň je to pro kontrolu oblasti (Uvidíme později).

Robert: A nesnaží se Elohimové získat ty portály zpět?

Swaruu (9): Ne, pokud vím, tak ne.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/ocultada-alta-tecnologia-sumeria-de-portales-iraq-swaruu-de-erra

Zpět