295 První tvůrce Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2020-04-28

Zapomněli jste na to, co musíte udělat. Očekáváte, že za vás uděláme veškerou práci, musím říct, že to tak nefunguje. Přišli jste sem jako hvězdné a duchovní bytosti, abyste pomohli Zemi vyvinout se a vystoupit do 5. dimenze, a uvízli jste kvůli temným silám, které vás zotročily a přinutily vás zůstat zde. Víme, kolik let jste zůstali uvízlí na této planetě, jsme si toho vědomi, ale za to, co se na Zemi stalo obviňujete ostatní a nepřijímáte odpovědnost. Nikdy nic jste nezpochybňovali, prostě jste dodržovali všechna pravidla a každý rok stále více. Byli jste tak zaujati svými životy, že jste nezpochybňovali vládu, a ani to, co dělali. Dělali si s vámi, co chtěli. Nikdy nedali nic na oplátku, jen záchovný kousek chleba a malou sklenici vody, a vy jste ji následovali a veškerou svobodu odevzdali zadarmo.

Jsem spojen s každou bytostí a planetou prostřednictvím vědomí. Já, poradci, Galaktická federace, pracovníci Světla a další jsme vynaložili velké úsilí na ochranu Země a na přivedení této planety do nového věku. Vy jste byli příliš zaneprázdnění, protože jste nikdy nedávali čas tam, kam bylo potřeba. Právě jste začali oslavovat, že je Země zcela svobodná a přesunula se na 5D. Vy jste stále v přechodné fázi. Jak říkala matka Země, je v 5D a opustí vás, protože nemůže čekat, až se rozhodnete a vykročíte jejím směrem. Musíte se dát dohromady a přestat se cítit jako oběť v celé této virové situaci. Držíte hlavu v písku. Ano, bylo vytvořeno ke zničení lidstva, ale protože dohlížíme z druhé strany, nestane se tak. Této planetě, ani lidem na ní se nic nestane. Ano, někteří lidé opouštějí svá fyzická těla, ale nesnažili se je udržovat, nebojovali o svá fyzická těla, nikdy tomu nevěnovali úsilí. Nedělají meditace, nesnaží se probudit a nezjistí, co se ve světě skutečně děje, proč je svět takový, jaký je. Takže je přirozené, když věří v dualitu kde je virus může zabít, že je virus zabije.

To, co právě oslavujete, není důvod oslavovat, lidský život je virem zničen, je to velmi smutné, protože život je ve vesmíru velmi vzácný a vysoce respektovaný. Existují tisíce a tisíce lidí, kteří opouštějí svá tělesná těla. Některé zdroje říkají, že je to karmické, že ukončili smlouvu, ale není to pravda. Neukončili smlouvu, byli prakticky vytlačeni ze svých těl ne proto, že chtěli jít, ale protože to jejich fyzické tělo již nedokázalo zvládnout. Nedělali nic, aby udržovali své tělo. Nepřivedli ho ke světlu a neudržovali ho ve světle.

Musíte začít dělat svou práci, pokud se opravdu chcete přestěhovat do 5D. Jsem si vědom, že hodně lidstva dělá svou práci, ale nemohou se přesunout do 5D, protože část lidstva nechce být vzhůru, nechce to dělat, nebo jsou vzhůru, ale prostě nechtějí odvést práci. Pokud nechcete pracovat, skončíte zpátky ve 3D, nebo dokonce ve 2D. Budete pokračovat ve stejném životě, ze kterého jste odešli, nebo budete pokračovat ve stejné, nebo nižší planetě.

Chci, abyste se pokračovali a oslavovali nový život se všemi Galatiky, Vzestoupenými Mistry a všemi ostatními, kteří tak tvrdě pracovali, aby přivedli Zemi k vzestoupení do 5D. Tak se prosím zvedněte a přestaňte hledat výmluvy, abyste nedělali to, co potřebujete. Jste všichni moje děti a stvořitelé, jen jste zapomněli, kdo jste. Můžete vytvářet planety a galaxie, ale díky tomu, že jste zde žili jako člověk ovládaný temnými silami, jste ztratili svou identitu a zapomněli jste přemýšlet a zpochybňovat své okolí.

Podívejte se na úplný obrázek. Sledujete vše, co vám řekne vaše vláda: nasaďte si masku ? nasadíte, seďte doma - sedíte. Neděláte nic, abyste se chránili před něčím, jako je virus nebo cokoli. Vláda vám právě teď denně odebírá všechna vaše práva jako svobodná bytost, a vy neděláte nic. Neříkám, že se musíte stát revolucionářem a začít chodit po ulici a požadovat zpět svá práva. Můžete to udělat na duchovní úrovni tím, že si uděláte čas a spojíte se se mnou a vesmírem prostřednictvím meditace. Tím, že budete s vesmírem, budete v klidu a budete v okamžiku. Namísto neustálého poklusu v pravidlech a nenalézání prostoru pro sebe, můžete čas využít rozumněji tím, že pomůžete každému projít procesem vzestupu rychleji.

Nikdy jste se neptali, proč nejste šťastní. Byli jste okradeni o všechno, co jste sem přišli. Bohatství, radost, harmonie a mír, v podstatě jste se stali stroj bez radosti a spokojenosti. Pomáhali jste vytvářet nové světy a dělat úžasné věci v galaxii, protože jste mocné duchovní bytosti s úžasnými talenty, ale vše vám bylo odebráno, včetně vašich vzpomínek na to, kým skutečně jste. Nebudu chodit do historie, proč a jak byla tato planeta zotročena, v tuto chvíli to není důležité. Nyní je důležité, abychom se všichni společně - já a ostatní duchovní bytosti a vy všichni po celém světě sjednotili a vykonávali naši duchovní práci. Ve vteřině se vše změní. Již při čtení mé zprávy se věci mění, a spousta věcí se děje v zákulisí, které si ani neuvědomujete.

V médiích a prostřednictvím channelingu je mnoho informací a dezinformací. Nesnažím se redukovat žádné kanály, jen říkám, že musíte použít svůj vlastní úsudek, cítit skrze své srdce a svou duši, co je pravda a co to není. Miluji vás a pomůžu vám dosáhnout vzestoupení do 5. dimenze. Proto jsem hlavním tvůrcem. Byl jsem vybrán, abych tuto roli hrál. Přestaňte vyslýchat bytosti předávající zprávy, zda jsou skutečná bytost. Ano, jsou skutečné, proto sem přicházejí, není to vaše představivost a není to jejich představivost. Přicházejí skrze správné kanály, které byly otevřené. Pro nás je duchovní telepatický komunikační kanál také důležitý.

Některé světelné bytosti při přenosu spí, protože potřebují odložit své ego a přestat se snažit být celebritou. Musí se přestat soustředit na svůj vlastní úspěch a dělat to, proč sem přišli ? pomoci lidstvu v procesu vzestupu tím, že jsou jasným kanálem, který svým poselstvím říká jen pravdu, bez filtru vlastního názoru. Prostě jen dávají na papír informace, které obdrželi, i když to někdy nedává smysl. Stačí je zpracovat a odeslat. Někdy můžete zprávu začít zpochybňovat, vylepšovat a tím se celá zpráva změní. Přicházíme sem, abychom vám řekli pravdu, i když ji občas slyšet nechcete. Ale pořád se díky ní učíte a posouváte kupředu.

V minulosti jsem s vámi spolupracoval . Prostě jste zapomněli a je to v pořádku. Brzy se probudíte a všichni se společně setkáme jako velká rodina a společně začneme vytvářet úžasné věci. Už se nebudete muset starat o peníze, účty atd., bude to krásný a nádherný svět, proto důvěřujte sami sobě, protože jsme všichni jeden, neexistuje odloučení, žádný začátek ani konec. Žiješ navždy, prostě změníš formu, ale to se také změní. Budete moci žít tak dlouho, jak budete chtít, a změnit formu, když se budete chtít změnit.

Doufám, že příště bude zpráva radostnější. Všechen chaos, nedorozumění, obavy a všechno ostatní, co se děje, odchází. Těším se na úžasné, krásné a šťastné časy pro světelné bytosti na Matce Gaii. Posílám vám veškerou mou lásku a podporu od Vzestoupených Mistrů, Galaktické Federace, Poradců a všech ostatních, kteří se účastní tohoto úžasného a vůbec prvního procesu Vzestupu

Zdroj: https://sananda.website/prime-creator-via-erena-velazquez-april-28-2020/

Zpět