2934 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2022-08-01

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Úsilí sil Světla při vykořeňování temnoty se zacílilo. Součástí toho jsou dobře medializované nepokoje v několika zemích a v zákulisí probíhají diskuse o ukončení války na Ukrajině a vyčištění zbývajících vlád ovlivněných Ilumináty. K dalším pokrokům patří plánovací zasedání pro zásadní zlepšení globální ekonomiky, obnovu životního prostředí a lékařského průmyslu a na základě pozvání mezinárodní skupiny, která má tyto záležitosti na starosti, se jich jako poradci účastní mimozemšťané s technologickými znalostmi v těchto oblastech.

Jelikož veškerá činnost probíhá ve zrychleném režimu, je pravděpodobné, že se otřesům a nepříjemnostem nevyhneme, protože houževnatí ilumináti se brání tomu, aby byly odstraněny zbytky jejich sítě. Pravděpodobně také zesílí falešné "zprávy" mainstreamových médií, aby vyvolali strach, protože tuto energii potřebují k dalšímu fungování. Bez ohledu na to, jak se nadcházející situace může jevit, nic z toho, o co se pokusí, nebude úspěšné - stále rostoucí vibrace zajišťují, že všechny podniky světelných sil budou triumfovat.

Vy k tomu neocenitelně přispíváte, drahá rodino. Většina z vás není sice v zákopech, ale právě vaše BYTÍ vysílá vysoké vibrace, které mění život na Zemi. Věděli jste to, když jste se tam dobrovolně přihlásili, proto jste tam šli - jste posila lásky a světla, velkolepé duše!

Nyní se budeme věnovat některým otázkám, o kterých jste psali. Nejprve k "pandemii". Ilumináti se prostě nemohou smířit s tím, že miliardy lidí nezemřely hromadně před více než dvěma lety. Musí se spokojit s tvrzením, že jejich virus bude neustále mutovat z jedné varianty za druhou a každá potřebuje posilovací injekci nebo novou vakcínu. Když lidé umírají krátce po očkování, je příčinou smrti "covid", lidé, kteří mají vážné nežádoucí reakce na vakcíny, mají "dlouhodobý covid", neočkovaní lidé, kteří onemocní poté, co byli v úzkém kontaktu s osobami, které byly očkovány, prostě chytili "covid", protože nebyli očkováni. Klamání o všech aspektech "pandemie" tak pokračuje. Temní mohou tvrdit, že opičí neštovice se stanou pandemií, pokud se všichni nenechají očkovat - nepřehlédněte, jaké bohatství na vakcínách vydělávají.
pokračování


Zdroj: http://galacticchannelings.com/index.html

Zpět