2922 Archanděl Gabriel: Vyjádření vaší duše Shanta Gabriel

[ Ezoterika ] 2022-08-06

Vyjádření sebe sama je v moderním životě velmi žádoucí vlastností. Na vaší schopnosti komunikovat závisí tolik, že na této potřebě byl vybudován rozsáhlý průmysl svépomoci. Když lidé nejsou schopni sdělit svou pravdu, může to způsobit bolest a nedostatek sebeúcty. Často potřebují pomoc, aby mohli artikulovat a vyčistit bloky v krční čakře, které omezují jejich schopnost mluvit. Ale co schopnost vyjádřit svou Duši a dary, které možná zadržujete před jejich vyjádřením? To se stává vůdčí otázkou pro ty, kteří chtějí prožít hlubší aspekt sebe sama. Touha vyjádřit dary své Duše a sdílet je smysluplnějším způsobem může být hnací silou pro probouzejícího se člověka připraveného projevit se ve světě.

Vaše Duše přišla pro tuto zkušenost na Zemi, konkrétně v tomto období masového probuzení a změn na planetě. Jsou zde lekce, které se musíte naučit, a mnoho darů, které čekají na čas, místo a rozvoj potřebný pro duchovní spojení. Duchovní vyjádření znamená věnovat každý den čas naladění se na své srdce a pozvání k souladu s nejbožštějším aspektem sebe sama.

Vyjádření duše také potřebuje cítit uzemněnou pečující přítomnost Země, abyste se cítili dostatečně bezpečně a mohli uvolnit kanály, které jste kvůli strachu zadržovali. Krční čakra je důležitým prostředkem pro vyjádření tvořivosti. Existuje taková potřeba, aby se svět pozvedl ve vibrační frekvenci, že to vyžaduje, aby se krční čakra otevřela do expanzivního pole vašeho srdce, které dává křídla vašemu vyjádření.

Když slova, která vyslovujete, pozvedají vaše vlastní frekvence do posílené přítomnosti vyjádření Duše, můžete si být jisti, že pracují i pro nejvyšší dobro lidstva. Používání slov Síly se stává důležitým nástrojem při vyjadřování hlasu vaší duše. Od roku 2012 se síla vysokofrekvenčních slov stupňuje. Často se jedná o čistě pozitivní vyjádření Vděčnosti, Krásy a Pohody. Každé slovo vibruje způsobem, který nejen zvyšuje vaše frekvence, ale také stimuluje světlo v každé buňce vašeho těla. Tímto způsobem se pomocí frekvence svého vyjádření stáváte zářivým polem rozšířeného Světla.

Váš hlas má sílu pozvednout ostatní a rozšířit soucit ve světě. Modlitba a oddanost vašemu Duchu jsou síly, které aktivují projev vaší Duše. Vaše oddanost Božství, které ve vás působí, pozvedá vaše vibrace a umožňuje vám přímé spojení s vaším Vyšším Já. Tato Božská přítomnost, která ve vás působí, je to, co má vyjadřovat hlas vaší Duše. Když využíváte sílu této nejbožštější esence ve vás, dary vaší Duše a záměr vaší Duše se vyjadřují prostřednictvím vaší krční čakry.

Každá mantra, kterou vyslovíte, může stimulovat okvětní lístky krční čakry. Každá afirmace s konkrétními slovy síly ukotvuje větší sílu a spojení s vaším božstvím. Láska a úcta, kterou nabízíte Zemi, se stává základem pro nové vyjádření darů vaší duše ve světě. Když každé slovo věnujete síle Lásky působící na planetě, stáváte se kanálem pro zrození nového života v srdci všech bytostí. V této praxi Anusthan se inspirujete k otevření a rozšíření své krční čakry, aby vše, čím jste, mohlo být darem ve světě.

Jste potřební. Nechte se inspirovat svým hlasem, aby každé srdce bylo povzneseno vašimi slovy Lásky. A tak se také stane.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/06/archangel-gabriel-your-souls-expression/

Zpět