2884 Od 3D k 4D a 5D: drhnutí Lev

[ Ezoterika ] 2022-07-26

V těchto dnech došlo na Subtilní rovině k novému rozvrstvení energetických sfér planety. Bylo doprovázeno velmi intenzivním zářením. Změny v energetických polích Země zvyšují napětí prostoru ve všech sférách. Takové okamžiky mohou vyvolat neobvyklé sny, pocity, vize a pobyty. Vnímání se může měnit v různých rovinách. Mohou se také objevit bolesti fyzického těla v důsledku brzdění asimilace nových vysokých vibrací. Dne 25. července 2022 v 5:50 SEČ vysílala sledovací stanice Sirianů na Měsíci další údaje z monitorování Země, které přidávají nové podrobnosti a mnohé vysvětlují. Naše planeta se dostala do gravitačního cyklonu (chaotické akustické pásmo energií), což způsobilo změny v celkovém fyzickém a duševním stavu. Náhodně rotující kvantové energie aktivně přestavují informační pole Země. Proměna jeho prostoru zvyšuje nestabilitu nervového systému. Na úseky mozku působí silný účinek, který způsobuje dezorientaci, emoční intenzitu, prázdnotu, tlak a výkyvy nálad. To jsou příznaky vystavení různým mísícím se příchozím energiím. Abnormální povětrnostní jevy pokračují a ovlivňují také zdravotní stav. Není třeba se bát. Tento proces je dočasný, ale nezbytný při nastavování práce planetárního Jemného těla pomocí úprav, které provádějí Spolutvůrci.

Třetí dimenze je již pro všechny zcela uzavřena. Ti, kdo nepřestanou s vnitřní prací na zvyšování svých vibrací, budou bezpečně provedeni transmutací a očistou vědomí ohnivým Božským proudem. Lidé, kteří nechtějí změnit své vědomí, lpí na své výlučnosti a izolaci od vysokých energií Zdroje, kteří s Ním odmítli komunikovat a spojit se, budou rychleji staženi ze života. Všichni ti, kteří pochybují, ale mají potenciál k probuzení, budou pokračovat ve svém učení prostřednictvím zhoršování událostí v osobním životě a nemocí. To je nezbytné pro jejich osvícení a přijetí pomoci shůry, protože často se v extrémních zkouškách člověk otevírá Stvořiteli a obrací se na něj o pomoc a podporu. Dnes je všem otevřena poslední očistná fáze, aby prošli ohnivým očistcem, vystřízlivěním a probuzením vědomí. Pro mnohé je to jediná cesta, jak vstoupit do nového světa, založeného na Lásce všech, kteří žijí v Lásce Stvořitele, jenž stvořil vesmírné světy a Duše. Ty se jako součást Jeho energie zachovají pouze ve spojení s Ním. Nezbývá mnoho času.

Co k tomu lze dodat?

Jak informuje DNI, v posledních týdnech a dnech se na planetu valí obzvlášť silný proud vysokofrekvenčního Světla. Pod jeho vlivem mnozí z nás začali pociťovat, jak rychle události posledních let ustupují do minulosti. Jako by se míhaly fraktály, vzpomínky na to, kde jsme byli nebo co jsme dělali. Nemusí jít nutně o trauma, ale jen o podivné vzpomínky, něco podobného jako životní bilance.

Všechno je roztrhané na kusy, pod vlivem rozpouštějícího se závoje mezi paralelními realitami. Multidimenzionální silné Světlo se zaměřuje na ničení a čištění starých struktur v našem těle, vylepšuje naše buňky na tekuté krystaly, transformuje naše subtilní těla. Energie mohou vyvolat příznaky detoxikace, protože ničí vše, co je příliš husté pro nové vibrace planety a frekvence, které generuje v našich buňkách. Může se to projevit jako příznaky chřipky: bolest hlavy, svalové napětí, bolest kostry a kloubů. Struktura kostí je transmutována do lehčí verze, protože veškerá hustá a tuhá hmota nekompatibilní s vysokou vibrací Země je urychlena morfologicky, a to až do našich buněk a DNA. Je možná reakce přecitlivělosti bloudivého nervu. Jedná se o desátý z dvanácti párů lebečních nervů sestupujících do hrudní, krční a břišní páteře. Probíhá inervace sliznice dolní části hltanu a hrtanu, oblasti za uchem, části bubínku, zevního zvukovodu, tvrdé pleny lebeční jámy; práce svalů plic, střev, jícnu, žaludku, srdce; sekrece slinivky břišní a žaludku.

Působení vysokofrekvenčních proudů na nervus vagus může způsobit změnu hlasu, chrapot, problémy s výslovností; potíže s polykáním nejen při jídle, ale i s polykáním tekutin a dokonce i slin; zvracení a dušení; poruchy trávení, zácpu; pulzaci v hlavě; komplikace v oblasti srdce; inkontinenci moči; hluchotu. Ze strany nervového systému se mohou objevit pulzující intenzivní bolesti hlavy, nepříjemné pocity, bolesti a hučení v uších; letargie těla; podrážděnost; zkratkovitost v maličkostech; apatie.

Nyní je obzvláště důležité hodně odpočívat a pít více čisté vody, protože je vynikajícím nástrojem pro rozpouštění toxinů, hustých látek a jejich vyplavování z těla. Zamlžené vědomí, ztráta síly, závratě, nevolnost (většinou přichází ve vlnách), emocionální zranitelnost a nestabilita, hluboká traumata vynořující se z minulosti - to vše jsou příznaky uvolnění z našeho 3D těla, které se nyní mění v lehčí verzi. Jsme jako motýli, kteří se uvolňují ze svého tuhého kokonu. Zároveň můžeme zažívat vznešené stavy blaženosti a radosti, které jsou naší původní a pravou přirozeností a stavem bytí. To je naše nová frekvence, která odpovídá vibracím Nové Země. Je velmi užitečné být častěji uzemněný. Velmi to pomáhá stabilizovat centrální nervový systém, emocionálně vyrovnat sebe sama. Pokud se cítíme přetíženi, můžeme jít do přírody, chodit bosí nebo jen tak sedět a ležet na zemi, plavat nebo být u vody. Získáme tak obrovskou podporu při očistě a detoxikaci.

Události se každým dnem zrychlují. Vyšší frekvence Světla, které se dostávají na planetu, intenzivně rozmělňují 3D Matrix a jeho planetární mřížku. Trojrozměrné energie a hmota na Zemi se vynulují. Při tomto Velkém čištění jsou každá planeta, hvězda a Galaxie vzájemně propojeny a ovlivňují se navzájem tím, že se přeskupují. V takové době je nesmírně důležité být neutrálním pozorovatelem, nepodléhat psi-operacím masmédií a držitelů moci, zůstat soustředěni na svůj vnitřní stav, který nás vyrovnává. Nereagujte na negativní myšlenky nebo vnější rozptýlení. My nejsme náš příběh. Obviňovat druhé, ukazovat prstem znamená jednoduše se vzdát své moci. Poradíme si, protože všichni jsme zářící bytosti Světla v lidském těle. Pamatujme na to bez ohledu na to, co se děje venku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/26/from-3d-to-4d-and-5d-scrubbing/

Zpět