2829 QWS: Odstranění Chiméry James Mc Connell

[ Ezoterika ] 2022-07-14

Om, mani, padme, hum; om, mani, padme, hum; hum, hum. Zdravím vás!

Jsme zde ten, abychom vám pomohli, jak jen můžeme, protože pokračujeme v práci na tomto programu, který byl zahájen před delší dobou a pokračuje dodnes. Abychom vám i nadále pomáhali v tomto procesu vzestupu. Pomalu sem budeme přidávat, protože to nemůžeme dělat příliš rychle.
Nemůžeme přetěžovat váš centrální nervový systém, protože byste to nezvládli. Takže vám pomáháme tyto energie přinášet, ale také je před vámi zadržujeme, aby se nestaly příliš silnými, než abyste je byli schopni zvládnout. Trochu tady, trochu tam, pak ještě trochu tady a tam - tak to funguje. Ale přijde čas, a ten se zde blíží velmi brzy, kdy obdržíte velký příliv energie, a v té době to bude v pořádku, protože se na energie dostatečně aklimatizujete, abyste je byli schopni zvládnout. Ale už se to blíží. My vás zde jen varujeme.

Q: To je ten Velký sluneční záblesk, o kterém jste mluvili, nebo něco takového?

OWS: Rádi bychom řekli, že ano, ale zatím ne. Protože planeta, ti, kteří jsou zde na planetě, na to ještě nejsou připraveni. Kdyby k tomu došlo nyní, mnozí by museli opustit své fyzické formy, a to zde není v plánu. Ale blíží se to. A budou přicházet další a další přílivy energií, které povedou k Velkému slunečnímu záblesku.

Q: Stanou se některá Hvězdná semínka vzestoupenými před zábleskem?

OWS: Vy všichni jste v tomto procesu právě teď, když zde mluvíme. To vše je součástí programu. Je to program, který vám má pomoci stát se přesně tím, čím se stáváte, Vzestoupenými. Stejně jako my. Až se stanete těmito Vzestoupenými, budete pak schopni pomáhat ostatním, kteří přijdou po vás, stejně jako my pomáháme vám. Takový je zde plán.

Q: Podle Kobry je skupina Chiméra blízko porážky?

OWS: Jedním slovem ano. Řekněme, že jsou nyní velmi blízko tomu, aby byli zcela vyřazeni ze hry. Měli zde totiž vliv dost dlouho na to, aby si zde nadále udržovali kontrolu a pokračovali ve svých temných nekalých způsobech, a to jim již nebude dlouho dovoleno. Takže jsou v procesu. Ti z Aliance, ti ze Síly odporu, o nichž mluví Cobra, všichni v jednom, řekněme, jsou v procesu odstraňování velké části škodlivin, které brzdí vzestup člověka.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/14/one-who-serves-starseeds-removal-of-chimera/

Zpět