2801 Život ve snu nebo sen v životě Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-07-06

Časová hierarchie
Q: Mnoho lidí si začalo všímat, že se jejich sny změnily: někteří po nich vstávají unavení (jakoby bez energie), často se v nich objevuje opakující se zápletka nebo společné téma, například informace o smrti jak samotného člověka, tak jeho blízkých, ale i neznámých lidí. Sny se staly informativnějšími. Co se změnilo a co se děje ve snech?

A: Ano, rozumíme otázce.
Faktem je, že konfigurace maticové konstrukce se nyní začala měnit. Ve snech to mnozí z vás mohou zaregistrovat. Proto jsou sny vnímány jako více informativní, s prožíváním určitých okamžiků velmi jasně. Během snu máte možnost jít dál, včetně mentálního těla. To znamená, že bariéry a konstrukce, které jste si vybudovali, zmizí, a vnímání začíná na zcela jiné úrovni. Ve snu je příležitost zpracovat lekce a úkoly, které nebyly dokončeny ve fyzickém světě (v těle). Mnohé duše mají tuto možnost, aby urychlily proces reinkarnace. Řekněme, že v zájmu úspory času zkoušíte některé věci nepřetržitě. Protože duševní fixace během spánku mizí, duše může mnohem snadněji projít nezbytnými činnostmi (lekcemi).

Q: Ti, kdo si nepamatují sny, mají něco, co se jim zdá?

A: Ti, kdo si nepamatují sny, jsou ti, kterým byl záměrně odepřen přístup k nim. To znamená, že práce se děje tak jako tak, ale pokud si člověk na tyto práce vzpomene, může posunout vrstvu energie příliš silnou mentální fixací (neustálým přemýšlením a vzpomínáním na sen). A to by se nemělo dělat. Tím se vzpomínka na sen uzavírá, takže člověk, podmíněně řečeno, nezasahuje do schopnosti duše vykonávat určitou práci.

Q: Proč se někdy po spánku dostaví pocit únavy?

A: Pociťují ji ti, kdo intenzivně pracují na jemných úrovních. Protože vyžaduje velké soustředění a zvýšenou energii, člověk někdy při návratu z tohoto místa pociťuje prázdnotu.

Q: Je jeho fyzické tělo negativně ovlivněno?

A: Žádné ohrožení fyzického těla.

Q: Co znamená opakující se příběh ve snech?

A: Znamená to, že se zpracovává velmi důležitý moment pro duši. Možná je to velmi závažné poučení, které by nebylo reálné prožít v projeveném světě (mimo sen). Ve snu je k tomu příležitost.

Q: Sny, v nichž se objevují informace o smrti, k čemu jsou? Jaké procesy probíhají?

A: Takové sny se nyní mnohým zjevují, protože vibrační úroveň planety i lidí samotných se mění, což znamená, že ʺstaréʺ umírá. Neměli byste se toho obávat. Vše je tak, jak má být. To znamená, že na jemných úrovních dochází ke změně dimenzionality (tj. smrti).
V podstatě každou noc umíráte, a když se ráno probudíte, znovu se narodíte. Každý den a noc ve snu je jako změna vtělení v miniaturním měřítku. Proto musíte být klidní, když se vám zdají podivné sny. Mohou to být fragmenty vzpomínek na minulé inkarnace i verze, kterými procházejí vaši dvojníci. A každý je má v jiném prostoru a v jiné časové linii. A protože ve snu neexistují žádné pevné hranice, můžete se takových zážitků prostě účastnit nebo jim být přítomni. Všechny tyto zkušenosti slouží k rozvoji (získávání zkušeností) duše.

Q: Jsou lidé, kteří mají zlé sny. Proč?

A: Je to samozřejmě individuální. Jak jsme řekli, je to možné jako vážný trénink pro tuto inkarnaci. Ale aby nedošlo k velkému citovému zmatku ve vědomí na úrovni člověka, je možné ho prožít (zpracovat) ve snu. Mohou to být vzpomínky na minulé nebo paralelní životy.
Na jedné straně je třeba být ke snům pozorný, ale na druhé straně se do nich nenechat příliš ʺvtáhnoutʺ. V každém případě je vše, co se děje, skutečné!!! Ano, není to v této realitě, ale není to ani pohádka, fikce nebo fantazie. Mnoho lidí si může vzít potřebný zdroj ze snů.
Jestliže se naučíte vysledovat základní děj snu, pochopíte, jakými procesy sen prochází nebo neprochází, vyvodíte z nich závěry a pokusíte se je zpracovat v této realitě (tj. v projeveném životě mimo sen).<

Zdroj: https://absolutera.ru/article13352

Zpět