2758 Skupina archandělů, Metatron, Serafín Sarovski Anna Chen

[ Ezoterika ] 2022-06-29

Mentoři a Serafim Sarovský
Vítáme vás. Jsme skupina archandělských mentorů světla. Přicházíme do vašeho pole, máte naši DNA, náš vzkaz. Naše skupina vede kódy světla na Zemi. Až nás příště zavoláte, buďte připraveni, přijdeme vás jako celek přivítat. p.s. Andělské energie jsou hřejivé. Tyto energie jsou na planetě a projevují se prostřednictvím každého z vás. Prostřednictvím těch, kdo slouží světu, služte nesobecky. Víme, že pro lidi, jako jste vy, jsou peníze jen jakýmsi znakem, razítkem na papíře, a tím to končí. S tímto vědomím vám poskytujeme podpůrný tok.

Q: Jak aktivujete svou andělskou DNA?

A: Aktivace již začala a vy si jí nevšímáte. Výkyvy nálady zažíváte pouze tehdy, když je aktivován určitý fragment. Během 5-6 měsíců dojde k plné aktivaci.

Q: Mohu léčit lidi andělskými proudy?

A: Váš paprsek je silný a vysoké vibrace planety ho pomáhají aktivovat. Potřebné základní naladění již proběhlo. Je čas si vzpomenout na sebe. Pomáhat sobě i lidem. Včetně blízkých a příbuzných. Bylo načase roztáhnout křídla. Byly složeny, byly v prachu, v nevědomosti a v některých inkarnacích dokonce v nevědomosti. Po dokončení aktivace se na svět budete dívat zvláštním způsobem. Ne všichni najednou. Podíváte se na člověka a uvidíte jeho duši, jeho vnitřní svět. Budete ho mít jako na dlani. Když ho uvidíte, budete mu moci v případě potřeby pomoci. Můžete odhalit talenty, vidět bloky, které brání vyššímu projevu. Pomohou vám i živly - voda, slunce, vzduch. Vše kolem vás je jen energie. To plně pochopíte. Podívejte se do srdce a uvidíte energii, zdrojovou energii. Vnímejte duši, vnímejte člověka jako sraženinu energie, jako nedělitelné světlo. Všichni, kdo se inkarnují, jsou božstva. Ve své neodhalenosti na to zapomněli. Podle naší vize 70 % skutečných duší na planetě přijde v příštích třech letech ke svému světlu, do svého nitra. Ostatní budou jemně a láskyplně vedeni do své požadované dimenze. Věříme v uskutečnění vyššího plánu, nejpříznivějšího scénáře.

Archanděl Metatron: Vy a my tvoříme jeden nedělitelný celek. Všichni, kdo přicházejí na tento svět, jsou obdařeni skutečně božským darem. Je to ve vás zabudováno, je to vaše podstata. Projevit ji, to je nejvyšší úkol všech duší. Dohlížíme na vás. Prostě vás bezvýhradně milujeme. A když se řekne, že vás Bůh miluje, je to zdroj každého z vás, který k vám promlouvá. Těžké časy jsou za námi, časy temnoty a nevědomosti. Proces zesilování světelných kódů již začal. Proces množení temných kódů bude v blízké budoucnosti zastaven. Kolo vývoje - ponoření do temné hmoty - je již u konce. Ti, kteří se probudili, jím již prošli v plném rozsahu. Ti, kdo si zvolili cestu projití, budou nakonec shromážděni na svých místech. Nikomu se nic nestane. Je to plán duše, který řídí spojení světla. Když narazíte na překážku, řekněte: Já jsem světlo. Světlo nic nezastaví. Já jsem světlo a vše kolem je tvořeno mým světelným polem.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13324

Zpět