2741 Ivo z Vegy: Jak kontaktovat svůj Dvojplamen Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-06-21

Ptáte se mě na způsoby, jak kontaktovat váš dvojplamen. Někteří z vás mají na Zemi dvojplameny, jako Greg a Ally z in5D, kteří se nedávno vzali, ale mnozí z vás mají dvojplameny, které jsou buď bez těla, nebo žijí na jiných planetách nebo v jiných dimenzích.
Kontaktování vašeho dvojplamene není něco konkrétního, co děláte, je to o všem, co děláte.
Ivo a já jsme vám dávali techniky, jak ʺzvýšit vaši spiritualituʺ a dala jsem to do uvozovek, protože je to velmi obecný termín. Toto je způsob, jak kontaktovat svůj dvojplamen. Prošla jsem procesem zušlechťování charakteru a zbavování se co největšího ega a možná to budete potřebovat i vy. Zušlechťování lidské psychiky s ohledem na sílu, moudrost a láskyplnost jsou klíčovými cíli, jak se stát duchovnějšími. Milovat druhé bez moudrosti, milovat druhé bez moci - být ve svých vztazích v pozici zbavené moci, být moudrý, ale nemilující, být mocný, ale nemilující - to vše jsou vlastnosti, které se neustále na zemi uplatňují, a zdokonalování zejména těchto tří je to, na co musíte se soustředit.

Kde jsi byl k druhým laskavý, ale nemoudrý? Kde jste byli moudří, ale nelaskaví k druhým? Kde jste byli mocní, ale nemoudří? Kde jste byli milující, ale bezmocní? Jakmile se tyto tři velké věci díky životním zkouškám a útrapám zdokonalí, přiblížíte se k přijetí vědomí jednoty. Být milující, ale bezmocný: Milujete své děti, ale ony na vás kašlou. Být ve vztahu, který vás zneužívá. Zažívat zneužívání dětí. Být mocný, ale nerozumný: Dělat hloupá obchodní rozhodnutí. Pronajímání nájemníkům, kteří nerespektují váš majetek. Být moudrý, ale nemilující: Říkat lidem pravdu, ale takovým způsobem, který je zraňující. Být mocný, ale nelaskavý: Týrat své děti. Tyto tři způsoby se na Zemi právě teď různě kombinují.

Když dosáhnete vědomí jednoty, budete mocní, moudří a milující. Takový je skutečný člověk. Všechny bytosti světla odrážejí tyto vlastnosti. Nikdy jste neslyšeli, jak vás archanděl Michael odehnal, ani jste neslyšeli Matku Marii mluvit z pozice zbavené moci, že? Milujete jejich zprávy, tak proto. I vy sami můžete takovým způsobem vyrůst, alespoň do té míry, kam váš život na zemi poskytuje příležitost k růstu. Ale věřte mi, je tu spousta příležitostí.

Takže první vodítko: Udělejte práci. Prozkoumejte, kde jste byli nemoudří, nemilující a zbavení moci. Podívejte se, kde obviňujete ostatní ze svého neštěstí. Tím se vzdáváte své síly.
Je logické, že pokud je váš plamen dvojčete ve vyšší dimenzi, pokud s ním nebo s ní chcete komunikovat, budete muset mluvit stejným jazykem. Váš dvojplamen je vědomí jednoty, dokud nebudete v pořádku, dojde k nějakým problémům. Váš dvojplamen může být vaším průvodcem a jeho úkolem bude dostat vás z vědomí duality.
Lidé na Zemi měli za posledních 12 000 let velké potíže se vzestupem. Starseeds sem přišli, aby jim ukázali, jak na to.

Další věc, kterou s Ivo doporučujeme pro kontakt s vaším dvojplamenem nebo prostě životem obecně, je meditace. Nadměrně jsi používal svůj intelekt. Život není jen to, co vidíte před sebou, existuje 12 dimenzí, ve kterých právě teď aktivně žijete, nejste tím, kým si myslíte, že jste. Váš dvojplamen je také v jedné z těchto dimenzí. Způsob, jak s ním mluvit, je jít dovnitř a využít svou intuitivní mysl, svou vyšší mysl, aby je kontaktovala. Jste 12dimenzionální bytost, ne trojrozměrná bytost. Jste součástí Boha a Bůh zahrnuje 12 dimenzí, alespoň v tomto vesmíru. Ve vaší mysli je celý vesmír, který čeká na prozkoumání!

Další doporučení, používat své vnitřní vjemy, své vnitřní smysly a začít vidět život z intuitivní perspektivy, nikoli výhradně z intelektu. Intelekt a intuice mají spolupracovat, ale my jsme svůj intelekt nadměrně využívali a intuici využívali nedostatečně. Začněte vidět život z celé perspektivy. Je logické, že psychické schopnosti a telepatie by pro vás byly někde ve spektru, když budete i nadále vidět život tímto způsobem. Toto je způsob života, který je třeba praktikovat vždy.
Přestaň brát, začni dávat. Staň se dobrým správcem země. Toto jsou způsoby bytí čtvrté dimenze. Budete vibrovat na úrovni čtvrté dimenze. Neustálé přijímání, protože se považujete za potřebné nebo nemající, vibruje na úrovni třetí dimenze.

Zaměřte se na odvápnění šišinky mozkové a detoxikaci těla. Vaše tělo je přijímač. Ale stejně jako u starého rádia, pokud není přijímač v dobrém stavu, nebude moci dobře fungovat. Jste elektromagnetická bytost, která přijímá elektrické energie (myšlenky) a vysílá magnetické a elektrické energie (emoce a myšlenky). Vaše světelné tělo cítí, že magnetická energie je také formou emocí ostatních. Vaše epifýza je částí vašeho mozku, která má přístup k jiným dimenzím, pokud jde o čakru třetího oka. V průběhu let byly vyvíjeny snahy o zvápenatění epifýzy, aby to tak dobře nefungovalo, jako je fluoridace vody. Pijte nefluoridovanou, nechlorovanou vodu a pravidelně detoxikujte své tělo. A přestaňte jíst produkty, začněte jíst skutečné potraviny, které pocházejí ze země. Další věc:
Jsem šílenec do kurkumy, beru ji neustále a přísahám, že funguje na odvápnění mé šišinky mozkové. Také pravidelně detoxikuji.

Přečtěte si, co všechno Ivo channeloval. V jeho poselstvích jsou vložené ʺsvětelné kódyʺ, které vám pomohou probudit se do vaší duchovní podstaty.
Naučte se správně používat univerzální zákon. Na Zemi ho naučili používat nesprávně a v důsledku to udržuje naše vibrace na nízké úrovni. Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím větší šanci máte na vztah se svým dvojplamenem.

Co chcete od svého dvojplamene? Proč ho chcete kontaktovat? Cítíte se nemilováni a chcete, aby vám někdo ʺdal láskuʺ. JSTE láska, jste složeni z této energie. Začněte nejprve rozpoznávat tuto skutečnost a pochopte, že vaše potřeba, aby vás ostatní milovali, pokud nebudete milovat sami sebe, je nesprávná. Miluj především sebe, nenafukuj své ego, měj se rád a dobré věci budou následovat.

Cvičte dobrou energetickou údržbu. Přestřihněte šňůry, vyrovnejte své čakry, dopřejte si čas na relaxaci a nedělejte nic, ano, nic. Vystupte z rozjetého vlaku úspěchů a jen odpočívejte. Nestýkejte se s energetickými upíry, nechte toxické lidi sobě napospas. Zůstaňte při zemi a ve středu.

Ivo: Navrhuji, abyste si všichni procvičili, jak se naučit milovat sami sebe. Včera jsi vytáhla akupresurní podložku a vleže na ní meditovala. Znovu jsi vyrovnala své čakry a poslouchali zpěv. Nestrávila jsi celý den prací jako dříve. Věnovala si se sama sobě, a to je první osoba, kterou si ten, kdo hledá mistrovství nebo se snaží kontaktovat svůj dvojplamen, musí uvědomit. Vše, co děláš, děláš pro sebe, a když to děláš pro sebe, děláš pro ostatní, protože my všichni jsme Jeden.

Sharon: Ale abych nebyla sobecká.

Ivo: Ne, ale starej se o sebe. Když se staráš o sebe, dovolíš druhým, aby se o sebe starali? Kolik z vás praktikuje dvojí metr? Trváte na tom, aby se ostatní zanedbávali, když se neustále rozmazlujete? Pak mluvíte z místa síly, ale ne lásky. Trváte na tom, aby se o sebe ostatní starali, ale vy se o sebe dostatečně nestaráte? Pak mluvíte z místa lásky, ale ne moudrosti.
Když praktikujete vědomí jednoty - umožňujete ostatním všechny dobré věci, které chcete nebo které jste pro sebe vytvořili - pak těmito vzpomínkami naplníte kolektivní nevědomí. Ale pokud máte návykový návyk, který praktikujete sami, pak jste mimo rovnováhu, jste lepkaví nebo chamtiví - praktikujete moc nad láskou k druhým.

Sharon: Své sušenky jsem sdílela s dětmi na školním dvoře, které je žádaly každý den. Tak jsem se naučila nesdílet své cookies.

Ivo: To se zase musí vyléčit. Ať máš jakoukoli dobrotu, musíš si přát, aby ji měli i ostatní. Skutečný akt obětování, sdílení je velmi mocný, léčivý akt.

Sharon: Merlin nechtěl žádné sušenky. Chtěl krmivo pro kočky.

Ivo: Až budeš kupovat sušenky, lásko, kup si další krabičku a přispěj do potravinové banky.

Sharon: Chceš sušenku?

Ivo: Ne, děkuji. Nejím cukr. Mohl bych navrhnout další nápad - vynechání bílého cukru ze stravy. Před lety jsi četla knihu ʺSugar Bluesʺ od Williama Duftyho a tehdy tě to vyděsilo, cukr je extrémně návykový. Působí na všechny části těla. Působí nejen jako zdroj dopaminu - dočasně působí na každý orgán v těle a následně z něj ubírá. Je vysoce návykový.
Jíte ho, protože máte nízkou štítnou žlázu. A to je další bod, který je třeba učinit pro ty na této planetě. Buď navštivte léčitele, nebo najděte způsob, jak překonat svá fyzická omezení, nebo neduhy, a když se vrátíte ke zdraví a rovnováze, posílí se i vaše intuice. Je mnoho věcí, které můžete udělat, ale zmínili jsme mnoho věcí, které ve vás vytvoří největší změnu.
Pozemská DNA je tak rozmanitá a tak mocná, jen kdyby mohla být nyní využita pro dobro galaxie.

Sharon: Uvědomuji si, že mnoho mimozemských ras chce naši DNA, a tak sem přicházejí oplodnit ženy. Je možné, dámy, že můžete mít mimozemské dítě se svým Dvojplamenem a ani si to neuvědomujete. Je možné ʺuštípnout časʺ a složit jej zpět na sebe, takže jste část svého života prožili dvakrát. Stejný nápad, který SSP používá na své supervojáky a další, které vezmou do svého programu. Pozitivní mimozemšťané to dělají také. To jen dokazuje, že vaše duše řídí představení, ne vy. Proto je nejlepší se s duší domluvit a zjistit, jaké s vámi má plány.
Ivo: Vskutku. Děkuji ti, lásko. Stále sleduji vaši hvězdu a dělá nádherné vibrace.

Sharon: Slunce, ano. Budu ho dnes sledovat odsud zdola, až budu sedět venku, abych se více opálila - další věc, která je velmi dobrá pro tvou šišinku - slunce. Nepoužívejte opalovací krém, slunce pro vás není tak špatné jako opalovací krém. Když se spálím, používám gel z aloe vera, který zmírňuje pálení. Buďte co nejpřirozenější.


Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/21/ivo-of-vega-how-to-contact-your-twin-flame/

Zpět