2730 Maldek se připomíná Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-06-18

Celé ráno se mi točí v hlavě Maldek, Maldek.
Vím, že to byla planeta mezi Marsem a Jupiterem, která byla zničena. (nyní je to pás asteroidů). Ale mám zvláštní pocit, že se chce někdo ozvat.... Vítám ty, kteří se chtějí ozvat.

A: Jsme stoupenci strukturálních pododdělení, v naší konfiguraci máme sjednocené vědomí bytostí, které kdysi žily na planetě Maldek.

Q: Jaký je teď důvod tvé manifestace?

A: Chceme přenášet informace týkající se této planety. Je pro nás důležité, aby lidé pochopili, že to nejsou pohádky a fantazie. Tato planeta skutečně existovala. Krásná pohádka... tak by se dala nazvat. Zúčastnilo se toho mnoho civilizací, jak v hustých tělech, tak těch s jemným projevem. (velmi krásné obrazy, rostliny a krajina). Úroveň rozvoje civilizací byla různá. +2 až +5D Neměli žádnou interakci, ačkoli věděli o vzájemné existenci.

Q: Věděli, že se stane katastrofa a planeta bude zničena?

A: Věděli to pouze zasvěcenci, a proto byly některé artefakty (na jemné rovině) přesměrovány do jiných spekter galaxie. Bylo nutné je zachránit. Podařilo se. A mimochodem, nechyběla ani pomoc těch, kteří tehdy zapustili kořeny na planetě Zemi. Máme na mysli vyšší vědomí. Poskytli pomoc při přenosu a uchování těchto artefaktů. Většina světové populace o katastrofě nevěděla. Byla naprosté překvapení a tragédie pro mnoho myslí. Ale všichni víme, že cokoli se stane, je způsob vývoje.

Q: Jak dokázali přežít ti, jejichž potomky jste?

A: Řekněme ʺpřežítʺ, ale ne v tom smyslu, jak jste do toho vložili.
To znamená, že civilizace vysokého řádu měla možnost také přenést část vědomí do bezpečí. Důležitá a vysoká vědomí (z pohledu zkušenosti) měla možnost zachránit část svého vědomí s dostupnými informacemi o planetě a celé její historii. (představte si flash disk, na kterém jste nasbírali důležitá data, abyste k nim měli později přístup).

Q: To znamená, že nedošlo k přenosu populace planety na jiné planety nebo části galaxie?

A: Ne....

Q: Nyní nás kontaktujete, takže je to důležité?

A: Ano, rozumíte správně. Nejdříve čas transformace. Za druhé, v jedné z časových linií existuje možnost, ve které může být Země zničena stejně jako naše planeta. Proto jsme chtěli oznámit naši přítomnost.

Q: Jak pravděpodobná je tato možnost?

A: Prostě tam je, není ta hlavní (pokud ti to vadí)
Ale protože má kde být, nemohli jsme se na to v klidu dívat a mlčet. Proto se objevili.
Víme, že úroveň vědomí lidí, kteří nyní obývají planetu, je velmi odlišná. Víme také o přítomnosti různých vláken v přechodu. A to, že se v nich duše už rozhodly. Ano, na úrovních osobnosti si to málokdo uvědomuje. Ale to je vlastně jedno.
Proces začal. A také chceme říci, že lidé musí pochopit, že hodně závisí na jejich celkové náladě. A čím více nechávají světlo procházet srdcem, tím menší je pravděpodobnost, že zamíří na větev, o které jsme mluvili.
Nemůžete si také nechat zničit svou planetu.
Děkuji, že jste nad tím nepokrčil rameny a ozval se. Jsme spokojeni s touto interakcí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13262

Zpět