273 Změny Sharon Steward

[ UFO ] 2020-04-17

Ivo: Existuje několik informací, které vám mohu prozradit. Je zřejmé, že se týkají pouze některých, jiní celý příběh neslyší a vzbouří se. Pokud jste zavření v bezpečí, neuvědomujete si, že existují další hrozby pro vaši pohodu, protože jste o nich nebyli informováni. Mnozí slyší, jako by vláda sešla z cesty. Ne. To, co se nyní děje, je velmi uvážený plán, na kterém se pracuje již mnoho let. Tento plán prošel mnoha etapami a předchozí pokusy o jeho realizaci na této nejvyšší úrovni, kterou dnes vidíme, byly zmařeny.

Úkolem Johna F. Kennedyho bylo osvobodit planetu Zemi v 60. letech a víme, jak to bylo zmařeno - byl zavražděn představiteli CIA, kteří mu zabránili vyčistit deep state a osvobodit Ameriku.

Ti, kteří s ním spolupracovali, byli buď varováni, nebo byli také zavražděni. O tom teď není žádný záznam, ale on s nimi spolupracoval. Můžete se podívat na samotnou rodinu Kennedyů a zjistit, kdo jsou jejich spolupracovníci.

Marilyn Monroe toho věděla moc, jak říkáte, byla zavražděna, ale muselo to vypadat jako sebevražda. Byla s Kennedym, aby získávala informace pro deep state. Byla špionem pro deep state. A věděla toho moc. Dostala tuto úlohu, ale věděla příliš mnoho. Reportovala tam a zpět. Její dům byl odposlouchávám, cítili, že musí být umlčena. Ve skutečnosti byla dost inteligentní. Tak inteligentní, aby byla schopna předat citlivé vládní informace svým psovodům.

Jackie Kennedyová toho moc nevěděla a byla snadno umlčena. Její syn však nebyl. Velmi se zajímal o prozkoumání smrti jeho otce a prostřednictvím svých politických kontaktů zjistil podrobnosti, o nichž nechtěl vědět. Ve skutečnosti předstíral svou vlastní smrt a prozatím se skrýval. Je klíčem k tomuto plánu.

Sharon: Slyšela jsem, že 11. září byla masová vražda bílých klobouků, které byly v Pentagonu a v budově 7 u obchodních věží.

Ivo: To je pravda. Ve skutečnosti měly být uvolněny fondy St. Germaine, byly ukradeny Bushovým kartelem. Postačí, když řekneme, že jsme pracovali na mnoha zárukách, abychom zajistili tyto věci, a další, které jsme očekávali nebo viděli během cestování časem do budoucnosti, budou zmařeny.

Sharon: Jsem zvědavá, jak jste získali zpět prostředky St Germaine?

Ivo: Měli nějakou pomoc. Naše kvantové počítače mohou snadno proniknout do jakéhokoli finančního systému na Zemi a v tuto chvíli máme vše pod kontrolou. Můžeme tam, kde je to nutné, vložit bezpečnostní opatření a přidat viry.

Sharon: Jako například přestat zasahovat do hlasování?

Ivo: Například. Udržíme vaše lidi poctivé.

Sharon: Můžeme diskutovat o viru korona?

Ivo: Ano, existují různé kmeny. Neexistuje žádná vakcína proti tomuto viru, protože ve skutečnosti virus způsobí, že člověk onemocní, ale ne o nic víc, než nachlazení. Je třeba lidem připomenout, že viry nelze vyléčit. Vždy je virům dovoleno provést kurz. Na bakteriální infekce jsou léky, ale nejsou léky na virové infekce. U viru jde o léčbu příznaků a posílení těla, aby se virus izoloval a aby se s ním bojovalo. Skutečnost, že neexistuje žádný lék na viry, by vás měla upozornit, že nejsou pro vaši planetu přirozené. Protože je celý váš svět v rovnováze, na nemoci ve vašem světě tak existují také léky poskytované přírodou. Viry jsou v rozporu s touto skutečností. Jsou umělé.

Vaše zdravotnictví na vás vydělává peníze, protože vaši kontroloři systematicky oslabují imunitní systémy. Pokud by vaše imunita byla například na úrovni před 18. stol., bylo by mnohem méně nemocí, než kolektivně zažíváte. Proto byly vytvořeny viry - španělská chřipka, černý mor, všechny byly virové. Museli vytvořit parazita, se kterým by vaše těla nedokázala jednat bez zásahu. Toto je součást agendy kontrolorů ? ovládají vaše těla a vytváří strach, kterým se živí. To nejlepší, co teď můžete udělat, musíte viry obalit a uzavřít. Pokud si vaše tělo vyvine imunitu vůči viru, ve skutečnosti ho vyhodí z rovnováhy, protože viry nejsou součástí vašeho vnitřního a vnějšího prostředí. Jediným řešením je posílení imunitního systému. Imunitní systém je součástí endokrinního systému, který je také třeba v mnoha ohledech vyvážit.

Existují světoví vůdci, kteří věnují pozornost býlím kloboukům. Trump odmítl používání očkování pro děti, což je pro lidi velká výhra. To také naznačuje, že teror se brzy skončí.

Pokud jde o Big Pharma, nejlepším způsobem je obrátit se na alternativní léky, homeopatii a jak jsem řekl, posílit imunitní systém. Vaše těla jsou odolnější, než vás přesvědčili. Když potvrdíte, že váš imunitní systém je silný, posílíte jej. Když se budete starat o své alergie, pak tělo oslabíte. Tělo reaguje na to, co říkáte.

Sharon: Jak dojde ke zhroucení ekonomiky, pokud se nerozbijí korporátní monopoly? Jak ospravedlnit, že se FEDu sebere kontrola nad ekonomikou a finančními systémy?

Ivo: Postavíte nový systém a řeknete lidem, že je lepší, spravedlivější, jaký ho uděláte. Tma neustále ohlupovala vaše lidi, že podporují zlepšování lidstva. Proč by tedy světlo mělo měnit postup? Také mohou říci, že je to pro zlepšení lidstva, a tentokrát lhát nebudou. Vaše finanční systémy budou decentralizovány, budou jednodušší. Momentálně je v kase příliš mnoho rukou a peníze jsou přidělovány na všech úrovních. Bude větší federální kontrola peněz a zjednodušení procesu. Federální kontrola bude v souladu s QFS. Kontrola vlastních financí bude vrácena lidem. Zhroucení ekonomiky je zhroucení systému, který již nefungoval. Nikdy nefungoval pro lidi - pouze pro ovladače.

V tuto chvíli Trump na vše dohlíží a přidělení nových systémů vytvořili jeho ministři, kteří jsou primárně bílými klobouky.

Sharon: A co Faucci? Je to satanista.

Ivo: Ano, bude zatčen. Všichni satanisté musí být souzeni za zločiny proti lidskosti. V tuto chvíli se může domnívat, že je v bezpečí, ale jeho čas přijde. Ti v politické funkci budou odstoupeni a nahrazeni jinými, kteří zavedou nový plán. Poté se to rozšíří do dalších zemí. Tyto kroky se například začínají dít v Kanadě. Syn Fidela Castra, Justin, je v domácím vězení a byl nahrazen jiným, v souladu s politikou Světla a zákonem GESARA. Ve skutečnosti nejhorší práci dělají v USA. Jsou precedens. Všechny ostatní země budou požádány o dodržování. Pokud odmítnou, budou jejich vlády vyřazeny a bude provedena vláda světla v souladu se zákonem GESARA. Stejným způsobem, jako Trump vyhrál v roce 2016, bude postup fungovat pro všechny ostatní země. Je to velký svět, ve kterém žiješ.

Sharon: Jak omezujete cestování, aby nemohli uniknout? A jak všeho dosáhnout, bez hromadné paniky.

Ivo: Virus CoVid funguje jako rozptýlení. Odvádí pozornost světové populace, která je zaneprázdněna snahou zůstat zdravá. Red pills, vědomí, světelná komunita a Qanon tomu rozumí jinak. Virový útok deep state byl využit Světlem. Pokud jde o omezení cestování, my ze Světla máme vaši planetu obklopenou. Chráníme všechny portály v naději, že se pokusí uniknout. Pak je chytíme a předáme na galaktický proces.

Sharon: Ano, myslím, že velitel Hara je dole v Karibiku a sleduje temné portály.

Ivo: Ano. Právě teď máme systém, který informuje ty, kteří potřebují být informováni, jako například ty, kteří přenášejí poselství prostřednictvím sociálních médií. Také tvoje omezení na Facebooku byla zrušena. Máš stovky nových sledujících. Počítače Quantum mohou do vašich počítačů vložit zabezpečení, nebo viry.

Sharon: Úplně vidím Zuckerberga, jak vyděšeně objímá svůj sálový počítač....

Ivo: Ví to. Jsou si dobře vědomi toho, co se děje. Jejich kontrola je odebrána. Každý na této planetě je lokalizovatelný svým energetickým podpisem a naše počítače to také dělají. Můžeme sledovat každého, koho chceme. Stejně tak jejich počítače Matrix sledovali světelné dělníky. Už roky tě lidé v černém neobtěžují a nezastřelili tě energetickými zbraněmi. Je to proto, že jsme tvůj energetický podpis v jejich síti zakryli.

Sharon: Děkuji. Byli obtěžující. Už zbývají jen návštěvy Archona ve 4 hodiny ráno.

Ivo: Ano. Mohou tě sledovat jako organickou bytost. Všem, kdo poslouchají, řeknu, že technologický systém, na kterém Bill Gates a společnost tak tvrdě pracovali, aby vás napojili na počítač Matrix, je také jejich zánik.

Proč prostě nevypneme jejich počítač? Protože vaše realita by se zastavila a to by výrazně ovlivnilo vaši mysl. Musíte přestat pohánět jejich počítač, dávat mu energii a dávat jim energii tím, že věříte v systém. Jejich počítač pracuje na vaší energii. Jste také v procesu vzestupu a tento proces musí být ponechán na místě v co největším možném rozsahu. Vaši lidé musí vystoupit z nízké úrovně, ve které se momentálně nacházejí, a vyhladovět svůj počítač a umělé časové osy, ve kterých žijete.

Nakonec celý váš svět odejde z QFS - kvantového počítačového systému, který je na palubě naší lodi. Snáze tak provádíme kontroly jeho zbytků, abychom zajistili hladký chod vašeho světa. Tento počítač pracuje v souladu s univerzálním právem, takže k němu také budete vedeni.

Jste nebezpečnou zbraní Světla. Rozhodli jste se přijít sem, stejně jako mnoho jiných, změnit celý svět, a nyní se tento svět mění ze dne na den, jak vidíte.

Sharon: Chci vykřičet tolik pravdy těm, kteří sledují pohyby tanků, zabírání podzemních základen a další vojenské informace, protože to nás nutí cítit, že děláme solidní pokrok.

Ivo: Stále udržujte ideál ve své mysli, a uskuteční se. Energie vás podporují. .

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět