271 Zvyšte svou intuici Rose Smith

[ Ezoterika ] 2020-03-18

1. Namísto vzpomínání si, co je napsané na nákupním seznamu si zkuste nákupní seznam představit třetím okem, jako by byl ve vaší ruce. Postupem času se budete zlepšovat.

2. Než dorazíte do cíle, přesvědčte sebe, že bude perfektně podle vás.

3. Než zvednete telefon / přečtete SMS, zjistěte intuitivně, o koho jde. Poté nahlas potvrďte: ?Měl jsem pocit, že jsi to ty.

4. Opakujte tip 3 obráceně. Než někomu zavoláte, chvíli o něm přemýšlejte. Pravděpodobně řeknou: ?Myslel jsem na tebe a ty jsi zazvonil.?

5. Zkuste intuitivně předvídat výsledek televizních pořadů, filmů, nebo knih.

6. Před odjezdem z domu si představte klidnou a volnou cestu, že dorazíte bezpečně a včas na místo určení. Až dorazíte, poděkujte.

7. Hrajte hry na rozbití kódu, lodě apod. Nacvičte si naladění před každým tahem. Můžete blokovat soupeře a ladit se na něj.

Existuje mnoho způsobů, jak integrovat intuici do každodenního života a naučit se přítomnost ducha i v těch nejjednodušších úkolech. Je důležité nejen praktikovat specifická ?psychická? cvičení, ale také vidět, jak jsou použitelná v každodenních činnostech. Snažte se žít život s Duchem jako svým důvěryhodným poradcem ve všech oblastech.

Často si myslíte, že duch je tu jen pro velké věci ... lásku, kariéru, finance a tak dále. Duch je součástí všeho, dokonce i světských úkolů, které každý den děláme. Každý den naslouchejte intuici v malých věcech, např. číslo na parkovišti. Postupně najdete význam ?důvěryhodného Ducha?. Když mluvíte s Duchem na úrovni ?každodenních maličkostí?, ve všem, co děláte, vidíte synchronicitu a vzorce. To buduje důvěru mezi vámi a Duchem. Důvěryhodný vztah, který rozvíjíte každodenním rozhovorem s Duchem, vám pomáhá mít víru ve skutečně náročných časech. Komunikujte s Duchem denně, bez ohledu na to, jak velký nebo malý je váš problém! Chcete-li vidět jemné zprávy a vzorce Ducha v život měnících okamžicích, je to možné pouze pokud víte, jak číst, komunikovat a důvěřovat Duchu každý den. Pokud se pokusíte zabývat jen většími problémy, může se vám zdát trochu ohromující nebo frustrující důvěřovat Duchu.

Důvěra je něco, co postupně budujete, když vidíte důkazy důvěryhodného Ducha. Udělejte si čas a nechte se řídit svou intuicí. Abyste objevili jiné dary a schopnosti, které jste nikdy nepovažovali za možné, musíte být vedeni Duchem.

Šťastný trénink. To je jen začátek.Zdroj: https://www.absolutesoulsecrets.com/spiritual-articles/increase-your-intuition-with-these-easy-tips/

Zpět