2707 Povolání k novému osudu Alberto Villoldo PhD.

[ Ezoterika ] 2022-06-16

Můžeš si vypěstovat nové tělo. Víš, že můžeš, protože sis už jednou tělo vypěstoval. Deset prstů na rukou a nohou, celá ta nádherná krása tvého těla vyrostla z vajíčka a spermie podle pečlivých instrukcí. Abyste si vypěstovali nové tělo, stačí proniknout do zaheslovaných oblastí vaší DNA a zapnout kódy. Vím, že je to možné, protože jsem to dokázal. Neměl jsem na výběr.

V době této události se mi všechno dařilo. Profesně jsem byl na vrcholu, autor bestsellerů s dvanácti knihami na kontě, lékařský antropolog s doktorátem z psychologie, učitel a léčitel s následovníky po celém světě. Společnost Four winds, kterou jsem založil, se exponenciálně rozrůstala: více než 5 000 studentů prošlo naším školením energetické medicíny nebo mě doprovázelo na cestách do Amazonie a And. A to byly jen úspěchy, které mohla vidět veřejnost. Blízko mému srdci bylo mnoho vnitřních darů, které jsem na své cestě dostal, včetně toho nejcennějšího daru ze všech, milovaného partnera, který kráčí po duchovní cestě vedle mě.

Když už se zdálo, že život nemůže být lepší, zastavil mě v mých stopách. Najednou jsem se ocitl v boji o přežití, který si vyžádal vše, co jsem se za 30 let studia u nejnadanějších světových léčitelů naučil. Když jsem byl v Mexiku jako hlavní řečník na konferenci o vědě a vědomí, bez varování jsem zjistil, že nemohu ujít ani sto metrů, aniž bych se zhroutil vyčerpáním. Přátelé to přičítali mému bláznivému cestovnímu programu, ale já jsem věděl, že je něco strašně špatně. Několik dní před cestou jsem šel na vyšetření od hlavy až k patě, kompletní baterii testů od lékařských specialistů v Miami. Výsledky testů jsem dostal v Mexiku; zprávy nebyly dobré.

Zřejmě jsem během let výzkumu v Indonésii, Africe a Jižní Americe nasbíral dlouhý seznam odporných mikroorganismů, včetně pěti různých druhů viru hepatitidy, tří nebo čtyř druhů smrtelných parazitů a řady toxických bakterií. Mé srdce a játra byly podle lékařů na pokraji zhroucení a mozek jsem měl prolezlý parazity. Když jsem uslyšel slova: ˮJe to váš mozek, doktore Villolde,ˮ propadl jsem zoufalství. Lékaři mi doporučili, abych se nechal zapsat na seznam zájemců o transplantaci jater. Srdce se mi možná uzdraví, ale kde bych vzal zdravý mozek? Po konferenci se moje žena Marcela chystala do Amazonie, aby vedla jednu z našich expedic. Stál jsem v odletovém křídle na letišti v Cancúnu a zíral na své možnosti: brána 15, Miami a lékaři, nebo brána 14, Lima a Amazonie, kde bych byl s Marcelou v zemi svých duchovních kořenů.

Všechny výsledky testů ukazovaly, že umírám. Miami bylo logickou volbou. Nastoupil jsem do letadla a pohodlně se usadil. Zrovna když mi letuška nabídla vlhký ručník, prvotní instinkt mě přiměl zvednout se, sebrat odvahu a vložit svou budoucnost tam, kde jsou mé kořeny - žít to, co jsem učil tolik lidí. Můj zápis v deníku z té noci zní: Věděl jsem, že musím jít do džungle. Jinak bych svůj lék hledal na špatném místě. Nyní jsem se ženou, kterou miluji, a vracím se do zahrady, kde jsem poprvé našel svou duchovní cestu.

Můj návrat do Amazonie byl začátkem mého uzdravení. Nejdříve mě však čekalo obrovské množství práce. Byl jsem vážně nemocný. Musel jsem nabourat svou biologii, abych zapnul geny, které vytvářejí zdraví a které by mi pomohly vypěstovat nový mozek, nové srdce a nová játra. A musel jsem si to připomínat: Neexistují žádné záruky, je rozdíl mezi vyléčením a uzdravením. Nemusíš být vyléčen, můžeš zemřít. Bez ohledu na to, co se stane, má duše bude uzdravena.

Duch mi v rámci tohoto života nabízel další život. Byl jsem volán, abych vstoupil do nového osudu, bez sebedůležitosti, bez rafinovaných svodů světského úspěchu. Vnější stránky mého života se nemusely změnit, ale můj postoj ano. Uvědomil jsem si, že nemusím zemřít. Mohl jsem zůstat a uzdravit sám sebe, abych mohl pomáhat ostatním k uzdravení. Jakmile jsem se tak rozhodl, cítil jsem, jak můj duch opět zapouští kořeny do mého těla. Vrátila se mi úcta a úžas, když se mi začala rozplývat mozková mlha a já zažil Jednotu, kde život a smrt plynule přecházejí jeden v druhý a kde přebývám v nekonečnu.

Kdy jste zažili, že vám Duch nabídl další život v rámci tohoto života? Jaký byl nový osud, do kterého jste byli povoláni vstoupit?

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/16/called-to-step-into-a-new-destiny/

Zpět