2687 Archanděl Michael: Přístupy nové reality Asara Adams

[ Ezoterika ] 2022-06-12

Mnozí z vás začínají pociťovat posun v energiích. Nová, vyšší dimenzionální realita se rychle blíží a ti z vás, kteří se starali o své vibrační frekvence, jsou schopni vidět, cítit a vnímat, jak vrcholí. Pokud jste jedním z lidí, kteří byli většinu času v harmonii a spojení se svou JÁ JSEM Přítomností, budete si moci všimnout, že do vašeho vědomí mohou vstoupit nové zkušenosti. Tyto nové zkušenosti naznačují naplnění Božského plánu. Nyní je více než kdy jindy důležité zůstat v harmonii a ve spojení s JÁ JSEM Přítomnost tak dlouho, jak jen můžete, abyste byli schopni pokračovat v hybnosti těchto energií.
Brzy přijde hmatatelné potvrzení toho, že jste na správné cestě.

Pro ty z vás, kteří se v minulosti nedokázali postarat o svou harmonii a spojení, není příliš pozdě na zahájení procesu. Pokud by vám otevřely dveře k manifestaci naplnění Božského plánu dvě věci, 1. zůstat v harmonii a 2. být spojen se svou JÁ JSEM Přítomností po většinu vašeho času, udělali byste to?? Máme pocit, že ano...
Vše, co potřebujete, je váš záměr to udělat a přivést se zpět do harmonie a spojení se svou JÁ JSEM Přítomností, kdykoli budete mít pocit, že jste z ní vyklouzli. Požádejte nás v Andělské říši, abychom vám s tím pomohli. Začněte z toho dělat rutinu, kdykoli začnete a skončíte svůj den. Pamatujte, že nic není důležitějšího než zůstat v harmonii a spojení. To je vše.

Někteří by se mohli ptát: ˮCo je naplnění Božího plánu?ˮ
Obecně řečeno, Naplnění Božského plánu je cokoli, co je pozitivním stvořením pro vás i ostatní.
Cokoli, co ztělesňuje lásku, mír, harmonii, hojnost, pohodu, kreativitu, krásu, světlo a tak dále. To je naplnění Božího plánu. Možná se budete cítit inspirováni sedět s tímto konceptem ve své meditaci a vidět, jaký druh vize pro vás a váš svět se vytvoří. Pak pokračujte v důsledném držení této vize, zůstaňte v harmonii a spojení se svou JÁ JSEM Přítomností. Energie právě nyní nabírají na síle, aby přinesly Naplnění Božského plánu do vašeho života. Vše v pořádku, milovaní.
Vítejte doma. Jdeme vedle tebe, na každém kroku. Jste nadmíru milováni. Vždy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/12/archangel-michael-the-new-reality-approaches/

Zpět