2671 Modifikace DNA Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-06-10

Válka o lidské vědomí vyvěrá na povrch jako nikdy předtím. Pokud patříte k těm, kteří to ještě nevidí, musíte být z nějakého individuálního důvodu ve stavu ʺnutné sedaceʺ.

Jasně vidíte agendu manipulace s počasím, životním prostředím, potravinami, lidskou DNA a neuvěřitelnou manipulaci, která probíhá s lidským vědomím prostřednictvím genetického inženýrství. Pro ty, kteří chápou neuvěřitelný potenciál naší dvanáctivláknové DNA, je divné, že negativní mimozemská agenda vyvinula takové úsilí, aby s ní manipulovala, zejména během současného procesu Vzestupu. Když si začnete spojovat jednotlivé body, bude vám zcela zřejmé, proč je nutné úplné odhalení.

Správci této planety používají vojenské programy, které jsou navrženy tak, aby prováděly bio-duchovní zotročení pomocí kontroly mysli a genetického inženýrství. Tyto programy se používají k získání přístupu a kontroly nad lidskými mozkovými vlnami. Což nakonec vede k ovládání myšlení a chování a omezuje lidské vnímání. To znamená, že tato negativní mimozemská agenda udržuje lidské vědomí na velmi nízké vibrační frekvenci, která nám brání dosáhnout neuvěřitelného vhledu a poznání, které bychom nakonec obdrželi z vyšších dimenzionálních rovin, které existují jen mimo naše vnímání.

Tyto neuvěřitelné vysoce pokročilé technologie, které jsou před veřejností skryty, jsou zaměřeny na veřejnost za účelem dokonalého ovládání mysli. Byli jsme pokusnými králíky při používání těchto tajných vojenských technologií, což znamená lékařské, farmakologické a technologické experimenty. Za všechny jmenujme chemtrailing, očkování a výrobu geneticky modifikovaných potravin. Všechny tyto škodlivé experimenty jsou známy vnějším světům. Mnozí si však stále neuvědomují globální zotročování lidské populace, které probíhá již tisíce let.

Genetické inženýrství je ve skutečnosti jen genetická modifikace druhu pomocí příkladů, které jsem použil výše, ale také používání vysílání velmi nízkofrekvenčních signálů (ELF) ke změně lidských mozkových vln, které v konečném důsledku ovládají úroveň vědomí/uvědomění druhu. Dává to smysl?

Nám lidem bylo řečeno, že genetické inženýrství je akt, kdy se z organismu odstraní geny a ručně se vloží do jiného. To je velmi omezené vnímání, které se dostává veřejnosti a hlavnímu proudu vědy. Naší mainstreamové vědě moc důvěry nepřikládám, to je vše, co k tomu řeknu. Tak velká část lidstva si není vědoma pokročilých světelných a zvukových technologií, které jsou používány proti lidské populaci. V podstatě, stručně řečeno, manipulují s naším elektromagnetickým polem. Magnetické pole pro lidskou mysl a její paměťovou kapacitu je velmi důležité. Bez vnějšího magnetického pole nemůžeme žít. To znamená, že tato negativní mimozemská agenda manipuluje s naším magnetickým polem pomocí těchto pokročilých technologií, které nakonec ovládají naše vědomí.

Přemýšleli jste někdy o tom, proč této negativní mimozemské agendě prochází, že v podstatě ničí vzduch, vodu a životní prostředí této planety bez jakýchkoli vážných následků? Když znečišťujeme prvky na Zemi, znečišťuje to také odpovídající nukleovou kyselinu v naší DNA. Lze se tedy divit, že tato protilidská agenda podněcuje znečišťování našeho životního prostředí. Takže v podstatě přímo poškozují inteligentní informace, které přicházejí s vývojem naší DNA prostřednictvím manipulace s naším kódováním DNA.

DNA je velmi složitý kódovací systém a malé segmenty, které se z naší DNA oddělují, jsou naše geny. Geny nám dávají naše vlastnosti. Klonování dokonalého člověka může vést do hluboké králičí nory. Lidská rasa byla experimentem prostřednictvím spojování a rozdělování naší DNA. Jeho účelem je získat požadované vlastnosti, které lze zdědit prostřednictvím hostitelského potomka, který může definitivně zničit původní DNA plán. Říká se tomu transgen, což je zkratka pro transformaci genetiky. Genetická transformace = klonování genů, které probíhá po celou dobu naší existence.

Genetická transformace je v podstatě způsob, jak přidat nové znaky danému organismu, kterým je člověk, o němž mluvím. Lze to provádět také u rostlin, zvířat atd. Domnívám se, že tímto způsobem získáváme určité cizí hybridizační linie prostřednictvím pokrevní linie. Nakonec můžete tyto vlastnosti posílit nebo degradovat prostřednictvím genové modifikace organického lidského těla. To je velmi nebezpečné, protože čím více organické lidské tělo obsahuje genové modifikace, splétání a dělení naší DNA, tím pravděpodobněji ztrácí schopnost aktivovat náš původní plán. Velmi nebezpečné!

ASCENZE je genetická rehabilitace našeho původního plánu DNA. Už chápete, proč se tito negativní mimozemští správci tak usilovně snaží snížit úroveň lidského vědomí a fyzického těla prostřednictvím mnoha svých cest? Až lidský druh vzestoupí, ztratí nad námi a celou svou planetární říší úplnou kontrolu.

V podstatě tedy říkám, že genetické inženýrství, které na této planetě probíhá, nebylo nikdy navrženo pro urychlení naší DNA. Proto tomu říkám antihumánní agenda. Tito kontroloři si hráli s našimi fyzickými těly a naším vědomím na Boha a je načase, aby tato manipulace do otroctví skončila.

Toto rozsáhlé experimentování s genetickým klonováním produkuje duchovně mrtvá těla, biologické trubce. Ty tito kontroloři využívají k masové střelbě, mnozí z nich jsou na velmi vysokých místech ve vládě, armádě, obchodu, finančnictví, farmacii, školství atd. Jsou to s největší pravděpodobností neorganičtí lidé.

Transhumanismus je o nahrazení původního plánu DNA organických lidí. Používají syntetické technologie, programování umělé inteligence, aby zničili duchovní funkce člověka. Opět chtějí vytvořit člověka, kterého budou moci zcela ovládat, a to mohou udělat pouze tak, že zničí velmi silnou vlastnost, kterou máme, a tou jsou emoce. Emoce přispívají k empatii, kterou oni nemají!

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-06-10-human-modification.php

Zpět