2666 Ztělesnění fyzicky projevuje novou Zemi Denise Le Fay

[ Ezoterika ] 2022-06-06

Momentálně nejsem ve fyzické kondici, abych mohl o čemkoli psát, ale právě jsme prošli dalším velkým a důležitým energetickým krokem směrem k fyzickému vzestupu NOVÉ Země pro NOVÉ lidi. Kvůli tomu se snažím napsat to co nejrychleji. Mnozí z vás to nedávno INTENZivně pocítili ve svých fyzických tělech - 26. května, 31. května, 2. června až 3. června 2022, abychom uvedli několik z těchto nedávných extra silných dat. Nebo někteří z vás možná cítili, slyšeli, viděli další velký kus staré patriarchální pozemské reality a tým Temných se v poslední době (brzy ráno 3. června 2022) více ʺuvolnilʺ kvůli tomuto nejnovějšímu ztělesnění Energie (od května), která nyní postupně fyzicky projevuje vzestupující NOVOU Zemi pro NOVÉ lidi.

Někteří z vás, kteří jste ztělesnili tyto nejnovější světelné energie a kódy, jste měli pocit, že vaše fyzická těla už to prostě nemohou dělat, ne na této úrovni Fáze 2 pro NOVOU Zemi. Většinu května a 2. června jsem cítil a myslel totéž o svém těle ao tom, jak dlouho může dělat to, co dělá, na této vyšší a jiné úrovni Procesu Vzestupu.

Cítili jste někdy symptom vzestupu, kdy máte pocit, jako byste byli náhle někde ve svém těle bodnuti něčím, co je jako to, co si myslíte, že by se cítil sekáček na led? Tento konkrétní vzestup způsobený bolestí jde přímo do kosti nebo kloubu, nikoli do masa nebo svalů. Fyzická bolest z toho je extrémní a na pár sekund vám bere dech. Není to ʺdrtič leduʺ, ale jeden z těchto krásných úlomků Světla nesoucí frekvenci Triality plus různé NOVÉ kódy pro existenci na vzestupující NOVÉ Zemi jako NOVÝ Člověk. To, co nás ʺprobodáváʺ a bolí to jako peklo, jsou tyto úlomky světelné energie vstupující do vašich kostí a kloubů v celém vašem fyzickém těle.

Někdy je to kloub palce, jindy kloub prstu, jindy stehenní kost, kost v kotníku, někde ve vaší lebce, oku, rameni, určitém obratle, žebru, vašem vyšším srdci. Kosti na bázi uhlíku propíchnuté znovu a znovu střípky NOVÉ energie světla, otištěné až do DNA s NOVÝmi kódy, které z nich vyvinou kosti Světla na krystalické bázi, požadavky pro život na NOVÉ Zemi.

Data, měsíční úplňky a novoluní, roční slunovraty a rovnodennosti atd. ztratily smysl. Od 2. fáze Vzestupu v lednu 2020 a stále více v průběhu roku 2021 a samozřejmě ještě více v roce 2022, každý den a noc, je rychlejší a vyšší ztělesnění, než jsme kdy měli. Tento rok máme pár hodin mezi nejnovějšími příchozími energiemi Světla. ʺProstojʺ je nyní 1-2 hodiny, zatímco ve fázi 1 to byly měsíce, pak týdny. Čím výše jdeme, tím rychleji se u všech odehrává celý Proces Vzestupu. Jinými slovy, stal se konstantní, což je vlastně velmi dobré znamení. V roce 2022 mnozí z nás ztělesňující tyto světelné energie a kódy velmi rychle a někdy až do bodu, kdy máme pocit, že naše fyzická těla nemohou dělat víc. Mohou a budou, ale my, kteří v nich žijeme, občas nemůžeme chodit, sprchovat se, postarat se o sebe, uklízet, nakoupit jídlo, které si nemůžeme dovolit a dál, skoro jako bychom fyzicky nepřežili to, co se děje.

Od fáze 2, ale mnohem více od 22. února 2022, pokaždé, když ztělesníme další várku těchto nejnovějších přicházejících světelných energií, doslova způsobujeme, že stará pozemská realita velmi rychle odumírá, odpadne, zmizí. Řečeno jinak, pokaždé, když vy a já ztělesňujeme nějaké další energie šablony Božské Matky 2022 a další, samotný akt, kdy to fyzicky děláme, urychluje kolaps a odstranění staré patriarchální světové reality a jejích globálních systémů. ʺNarodíme seʺ, projevujeme se, přinášíme do fyzického projevu vzestupující NOVOU Zemi pro NOVÉ Lidi z našich vlastních fyzických a energetických těl.

Čím rychleji se ztělesníme v roce 2022, tím rychleji staré v roce 2022 odchází, což je další důvod, proč někteří z vás cítí, slyší, vidí, cítí a vědí, že další velká část Temných byla právě vytlačena, vykořeněna a vyvržena do stále rostoucího NOVÉHO Světla, které oni nenávidí. Proto pobíhají s vlasy v plamenech. Právě jsme ztělesnili další velký kus vzestupující NOVÉ Země, která automaticky způsobí, že entity Temného týmu a lidé se cítí opravdu mizerně, takže pobíhají kolem, křičí a ohánějí se odejdou, protože zde již déle zůstat nemohou.

Takže, více vyššího Světla dovnitř, více nižší špinavé ohavnosti ven, protože ty dvě (stará nižší realita Duality) nemohou koexistovat na vzestupu do NOVÉ Země pro NOVÉ Lidi.

Je toho samozřejmě mnohem víc, ale je to vše, co pro tuto chvíli mohu udělat. Moje tělo potřebuje okamžitě horizontálu! Dodám, že to bude pokračovat celý rok 2022 a 2023, takže se už moc nezaměřujte na data, čísla, dny, měsíce, zatmění, slunovraty a rovnodennosti atd., protože na NOVÉ Zemi to tak není. Je konstantní, což je to, na co se právě přivykáme prostřednictvím tohoto vyššího, rychlejšího, intenzivnějšího, zrychleného ztělesnění s velmi krátkým časem odpočinku mezi každým z těchto energetických schodů.

Neumíráte - vím, že to tak občas vypadá - rodíte NOVOU Zemi ve svém fyzickém těle a skrze něj. Vydržte, protože toho přijde mnohem víc, ale v těchto extrémních úrovních fáze 2 se v tomhle hodně zlepšujeme.

Zdroj: https://tinyurl.com/5frm23pc

Zpět