2663 Paralelní realita Nového světa. Bod, odkud není návratu Olmat

[ Ezoterika ] 2022-06-06

Proč je nyní důležité věnovat pozornost osvobození vědomí od připoutanosti k jeho ego-mysli? Ego-mysl obsahuje pro vědomí známý obraz světa, kde hlavní pozici zaujímá osobní, izolovaná existence.
Energie neustále pumpují prostor a plní ho jako balón. Vnitřní prostor tohoto svazku, se automaticky rozšiřuje spolu s celým objemem. Fyzicky je pro lidi stále obtížnější být ve svém dřívějším, omezeném stavu.

Energie expandují podél těchto klíčových pozic, díky čemuž je zachován omezený stav. Jde o strach o život, strach z toho, že se něčeho pustí a vzdát se, pocit nedostatku, pocit vlastní malosti atd.
Zde si musíte jasně uvědomovat, na čem mysl lpí a nechat to jít, odevzdat se tomu, co mysl děsí. Tato metoda je nyní bez alternativ. Odevzdání se svému strachu je nejrychlejší metodou transformace a odchodu do božského světa. Protože vše, čeho se mysl bojí, jsou hranice, které vytvořily zámotek ega.

Nyní se vesmírem pohybuje směrem k Zemi obrovská vlna energií, která na Zemi přijde 21. června. Ti, kteří jsou v této době odhaleni, se rychle odtrhnou od zbytku lidstva. Projdou bodem, odkud není návratu. Již nyní jsou lidé, kteří prošli bodem, odkud není návratu. Ráj už je tady. Dokonce i ta vědomí, která kráčí po cestě uvědomění po mnoho let, nejsou připravena toto přijmout a uvědomit si. Pro ně jsou to prázdná slova. Je to pro ně problém, protože chápání ráje je omezeno myslí na nejzazší možné limity. Ráj jsou energetické příležitosti, vyšší energie, které se aktivují v prostoru tady a teď. Jako byste se přestěhovali ze staré skříně do světa plného světla a prostoru, ale mysl je tak prodchnuta skříní, návyky v ní jednat, že žije setrvačností a stále si v mozku zachovává vizuální obraz skříně.

Jakmile si uvědomíte energie ráje, vaši průvodci vás začnou připojovat k nové realitě. Budete přeneseni do paralelní reality. Nejprve budete přeneseni na vysokovibrační místa podle vibrací vašeho těla a vědomí. Za druhé, lidé, kteří nejsou zapojeni do procesů, mohou v těchto místech stále žít, ale nebudou si vědomi vašeho světa, protože nejste jejich úroveň. To je koexistence dvou světů. Postupně budou z vašich míst odstraněni lidé s omezeným vnímáním, což přitáhne další lidi, kteří jsou připraveni s vámi sdílet novou realitu. Na takových místech budou pro vás všechny transformace k opuštění ego-mysli a osobnosti značně urychleny, čímž se probudí vědomí Vyššího Já skrze vaše tělo. Když se shromažďovací bod přesune úplně k Srdci, minete svůj bod, odkud není návratu a cesta do starého světa se vám zavře.
Všichni jsou nyní na takovou příležitost připravováni, citlivě se sledují růstové a kondiční parametry. Dávat, je-li to nutné, přesně to, co je nyní, pomůže tím nejlepším způsobem, očistí a provede transformaci potřebných částí, osvobodí vaše vědomí od podmínění. Mohou to být jak vnější situace a okolnosti, tak vnitřní znalosti.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13182

Zpět