2657 Mira z Plejádské vyšší rady Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-06-11

Vaše planeta nyní zažívá nestabilitu a zmatek. Správci prohrávají šachovou partii s lidstvem. Jejich plány selhávají. Očekávání, že si udrží plnou kontrolu nad planetou a lidmi, se každým dnem hroutí.

Ukrajina, která se na posledních 8 let stala centrem chazarské mafie, se začala vracet zpět a vytvářet vládcům problémy, protože nečekali, že Světlo zasáhne a zhatí plány proti mírumilovnému obyvatelstvu. Bez následků zabíjeli bezbranné děti, ženy a starce.

Na planetě Zemi se lidstvu přihodilo příliš mnoho nevýslovných věcí. Temné duše si neváží života, a tak odebírají lidem orgány, jedí lidské maso, pijí dětskou krev a dělají další zrůdnosti. Bohužel lidstvo velmi dlouho spalo a nemělo tušení, co se mu děje. Na lidech byly používány různé druhy indoktrinace.

Během delší doby ztratili smysl pro identitu a zapomněli na svou vícerozměrnou identitu. Váš úkol zde je velmi jednoduchý - zachránit svou planetu před kontrolory, kteří se ji neustále snaží zničit. Neočekávali žádný odpor ze strany Světla.

Matka Země přežila mnoho tragických a katastrofických událostí. Čeká, až lidé vezmou do svých rukou sílu. Doba mírových střetů se Zlem skončila, takže vaši bojovníci musí svrhnout zkorumpované vlády. Nastal velký okamžik pro lidstvo, aby rozhodlo o výsledku války mezi Světlem a Zlem, která trvá již miliony let.

Doba mírových jednání skončila již před časem. Nastal čas, aby vojensky vycvičení jedinci vyčistili Zemi. Denně vyplouvá na povrch více pravdy o vašem světě, už ji nemohou skrývat. Vysoké vibrace, které vysílají z kosmu, odhalují lži, zločiny a podvody Zla.

Lidstvo se musí sjednotit a přestat odsuzovat, bavit se egem, hněvem a dalšími emocemi nízkých vibrací. Buďte vždy v přítomnosti. Miliardy bytostí meditují, aby pomohly s přechodem do vyšších dimenzí a opustily tuto 3D iluzi. Můj příchod je naplánován do vaší nové reality. Děkuji vám, Univerzální kanále.

Posílám svou lásku
Spojte se se svou vnitřní silou

Zdroj: https://tinyurl.com/2b3duft2

Zpět