2653 Kvantová fyzika Suzanne Maresca

[ Ezoterika ] 2022-06-10

Co to má společného s manifestací? Doteď jsem příliš nepřemýšlela o tom, jak vlastně vytváříme svou realitu; jen jsem pomalu přijímala, že je to pravda. Důkazy o tom se teď docela jasně projevují na denní bázi jakýmikoliv způsoby, v malých i významných událostech.

Řekněme, že se například v mém domě, v mém životě nebo v dění v mém těle objevilo něco, co mě trápí... možná to není žádná velká nepříjemnost nebo něcoledva zaznamenatelného. Jednoho dne upoutá mou pozornost to, že zmíněné podráždění chybí. Už neexistuje, aniž bych musela podnikat vědomé a cílevědomé kroky k jejímu vyřešení. Řeknu: ʺDěkuji,ʺ a pokračuji ve svém dni.

Včera jsem na YT kanálu Tarot by Janine zhlédla video, které přesně vypovídalo o tom, co jsem měla na mysli ~ Že naše síla, jakožto lidstva s hvězdným semenem, je z velké části skrytá a velmi silně se nachází v oblasti Vědomého tvoření, nyní doslova více než kdy jindy. Mé omezené znalosti kvantové fyziky říkají, že když na nějakou věc zaměříme své myšlenky, doslova ji to změní.
Naše mysl vytváří realitu, kterou vnímáme. My jsme prostřednictvím svého vlastního energetického pole propojeni se vším ve vesmíru, který je z větší části naplněn vlnovou, kvantovou energií. To, co do tohoto pole vysíláme, je jako kámen hozený do vody. Vlnová forma se může se záměrem přeměnit na částicovou formu a naplnit prostor nekonečnými možnostmi.

Tým temnoty chce, abychom se všichni cítili skutečně nízko a beznadějně, plni bezmocného vzteku a zloby, a následně tuto vibraci vysílali do kvantového pole a generovali další negativitu. To poslední, co chtějí, je, aby se lidstvo probudilo a přijalo svou plnou sílu a potenciál.
Nebudu ani pokládat otázku ʺCo kdyby?ʺ, protože odpověď znám a vy ji ve svém srdci znáte také. Vyvíjíme se k hlubšímu pochopení zázračnosti bytí v Lidské podobě a připomínáme si vše, čím jsme a čím jsme kdy byli. Jakmile to jako kolektiv uděláme, pro padouchy hra definitivně skončí.

Na tom, na co soustředíme své myšlenky a pozornost, záleží mnohem víc, než mohou skutečně pochopit i ty nejstarší duše mezi námi... ale my se toho chytáme. Média nás krmí nejrůznějšími scénáři typu zkázy a zmaru, a to nejen v mainstreamu. Na kolik zdrojů si vzpomenete, které všem radily, aby se zásobili na neznámé cosi, co se blíží? Chtějí, abychom propadli panice, ale my nemusíme spolupracovat.
Potravinářské firmy zničené požáry všude kolem; dětská výživa se záhadně stává nedostatkovým zbožím, zatímco zločinec Bill Gates propaguje své laboratorně vytvořené ʺmateřské mlékoʺ; nepřátelé skupují americkou zemědělskou půdu a celá sídliště, pravděpodobně s úmyslem vyhladovět nás, abychom jedli brouky a byli jen nájemníky slumů, místo svobodných a suverénních majitelů domů. Je toho mnohem víc, na co bychom se neměli soustředit...

Na to všechno se vykašlete! Netvrďte mi, že nemáme obrovskou část lidského kolektivu připravenou a ochotnou říct těmto negativním tvorům, že jejich nepřítomnost je nutná. Říkáme NE všem jejich hloupým plánům a považujeme je za bezvýznamné a pro náš svět nepodstatné věci, kterými jsou. Odejděte z tohoto místa! Vyháníme tě navždy.
Jejich hnusné scénáře, které se úspěšně odehrávají, mi nikdy nevstoupí do mysli. V kostech vím, že je to naše víra v dobro, pravdu a krásu tohoto světa a pochopení, které máme pro své místo v tomto vývoji a v tomto krásném kvantovém poli... to jsou věci, díky nimž to pro Zemi a pro Lidstvo nakonec dopadne hezky.

Sami se zasníme při Vzestupu Země a naše noční akce jistě také pomáhají, aby se představení správně rozjelo. Je to teď trochu jako jít na pracovní pohovor, který vlastně nepotřebujeme. Odpadá tlak na ʺděláníʺ a naší prací je nyní jednoduše soustředit se na to, co chceme, a dělat, co můžeme, abychom si udrželi vnitřní klid a štěstí... daleko, daleko od jámy zoufalství.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/06/do-you-believe-in-quantum-physics.html

Zpět