2651 Připraveni zažít prémiovou časovou osu New Earth? Don Spectacularis

[ Ezoterika ] 2022-06-06

Rychlá otázka: Letěli byste v ekonomické třídě, kdybyste mohli letět první třídou ZDARMA? Zůstali byste v zaprášené, rozbité chatrči (se škůdci pro společnost), kdybyste místo toho mohli mít luxusní rezidenci v 5hvězdičkovém hotelu - s gurmánskými vařenými jídly od rána do večera - ZDARMA?

Pokud jsou vaše odpovědi na výše uvedené (typy) otázek vzdorné ʺANO!!!ʺ, pokračujte ve čtení ...
...pokud jde o ostatní, kteří dpověděli záporně, budete si muset zajít dát zmrzlinu, podívat se na komediální speciál a poslechnout si nějakou Hakuna Matata.
---

Samotný fakt, že víte, že jste všichni nekonečně bohatí, mocní a věční božští Stvořitelé, vás činí 1 ppm lidstva. Jinými slovy, jste elita. A protože jste elitou, nemusíte, ani se od vás neočekává, že budete cestovat v nějaké časové ose masy na Novou Zemi. Nechápejte mě špatně. NEJSEM tu proto, abych vytvořil nějaké zážitky typu ʺElita 1% versus masa 99%ʺ založené na rozdělení a separaci. Místo toho vás žádám trochu zvýšit svou hru ʺVytváření realityʺ. Pokud nepřijmete svou vrozenou a nekonečnou božskou hojnost a posvátné tvůrčí síly, kdo ano? Pokud ostatním (spícím) lidem neukážete, jak krásné (a pro VŠECHNY prospěšné ) časové osy nejvyššího řádu mají být vytvořeny, kdo to udělá?

Jste jejich jedinou nadějí (a šancí), že se někdy dozví, jak se to všechno vůbec dělá. Jste příkladem, který budou všichni následovat, učitel, který bude všem příkladem. Jsi vůdce, kterého budou všichni ztělesňovat. Prosím, neopouštějte je, když vás nejvíce potřebují.
---

Tím, že se rozhodnete konečně vytvořit onu ʺelitní časovou osuʺ, kterou budou všichni sledovat (a učit se z ní), plníte své posvátné povinnosti (jako božská bytost stvořitele) vůči všem svým spolutvůrcům, kteří (zatím) spí a nejsou probuzeni. Tím, že se rozhodnete zpřístupnit nemožné, ukážete CELÉMU SVĚTU, jak lze tímto způsobem dosáhnout i těch nejdivočejších snů. Pouhým aktem budování této elitní časové osy v podstatě dáváte svým spolubratřím šanci (a příležitost) vybrat si ji také pro sebe.

ʺElitní časová osaʺ je taková, která přináší nejvyšší množství lásky, radosti, lehkosti, milosti a bezproblémovosti, stejně jako nekonečná hojnost, prosperita a mír pro jednoho a všechny (na uvedené časové ose). ʺElitní časová osaʺ je osamocená od všech katastrof a zkázy, zbytečných úmrtí, nemocí, temnoty a ničení. Je to časová osa, která je vždy bez násilí, odpojení, odloučení, temnoty, válčení, rozdělení, chudoby a zotročení. Místo toho je to časová linie lehkosti, milosti, lásky, světla, plynulých přechodů, krásných darů, nekonečných požehnání, nekonečné hojnosti, bezmezné prosperity, kosmické moudrosti, magických posunů, věčného míru, nikdy nekončící vděčnosti a čisté, božské blaženosti.. radostná časová osa blaženého života. Nenechte si ujít zlatou šanci (jejím darování svým bližním).
Začínáme...
---

Úplně první část úkolu je tou nejdůležitější, NEJkritičtější částí. Začněte následujícím článkem:
Arkturiánská rada Daniel Scranton https://danielscranton.com/predictions-about-the-event-a-solar-flash-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/
Jsme velmi pro to, aby si lidstvo vybralo vaši vlastní cestu. Nemyslíme si, že máme lepší pohled na to, co by pro lidstvo mělo přijít, než vy. Víme, že existuje mnoho předpovědí o tom, co se musí stát, než budete moci změnit své vědomí, ale tento posun nikdy nebyl o vnějších faktorech. Nikdy nebyl o tom, co dělá slunce nebo planety ve vaší sluneční soustavě i mimo ni. Vždy to byla vnitřní hra, vnitřní práce, a proto si každý z vás může vybrat, co bude dál na vašich individuálních cestách a co chcete zažít jako součást lidského kolektivu. Nemusíte věnovat pozornost předpovědím o Události nebo Slunečním záblesku, protože neexistuje jen jedna budoucnost, jedna Země a jeden lidský kolektiv. Je toho víc, než si dokážete představit. Můžete se sladit s tím, co je pro vás nejlepší. Nemusíte čekat v napjatém očekávání, co nějaká bytost nebo kolektiv z vyšší dimenze řekne, že se stane, abyste se mohli rozhodnout, kdy je nutné udělat zásoby nebo postavit úkryt pod povrchem planety. Vy si vybíráte osud sebe jako jednotlivců a vědomě či nevědomě si vybíráte, ke které verzi lidského kolektivu se připojíte na jeho cestě vzestupu.


Proto vám všem vždy radíme, abyste se přestali dívat mimo sebe, a vždy vám připomínáme, že vše je ve vás. A co je nejdůležitější, vaše vibrace je uvnitř vás. Je to vaše část, která vám říká, s čím souhlasíte. Chcete se sladit se světem, který je ve své podstatě velmi trojrozměrný, kde probíhá bitva mezi silami dobra a zla? Můžeš, jestli to chceš. Chtěli byste se raději sladit s verzemi Země a verzí lidského kolektivu, kde se všichni scházejí, spojují se, vzájemně si odpouštějí, uvolňují nenávist a směřují k vyšší úrovni vědomí jako jeden sjednocený celek? Můžete mít tuto zkušenost, pokud to chcete, a pro nás to zní mnohem spíše jako posun ve vědomí.

Lidé v nové době jsou až příliš zahleděni do toho, kdo má jakou technologii a k čemu ji používá. Příliš se zapletou do toho, co se veřejnosti neříká, a které části technologie jsou průměrnému člověku zadržovány. Teď už musíte vědět, že vaše vnitřní technologie je mocnější než cokoli, co by mohly vytvořit lidské nebo mimozemské ruce. Jako probuzené duše už musíte znát sílu, kterou v sobě máte, abyste získali přístup ke své vnitřní technologii, zvýšili svou vibraci a sladili se s tou verzí Země a lidstva, o které cítíte, že nejvíce rezonuje s tím, kým a čím skutečně jste. .

Pokud to, co čtete, nebo posloucháte, není o zvýšení vaší vibrace, milování, odpouštění, uvolnění úsudku a léčení, pak pro vás není verze reality, která je součást vašeho vědomí. Musíte se zaměřit na verzi reality, kterou chcete zažít, která je pro vás ta pravá. Mnozí upadají do více 3D typu mentality, paradigmatu my versus oni a šíření strachu převlečeného za duchovní moudrost, a chceme pomoci. Chceme vám pomoci navést vás zpět k sobě samým, zpátky k tomu, co je pro vás důležité a co je ve vás, abyste se mohli rozhodnout, kam dále jako jednotlivec směřujete a kam směřuje i kolektiv, se kterým se spojujete. Připojíme se k vám bez ohledu na to, kam půjdete a bez ohledu na to, jak se rozhodnete, a budeme vás i nadále vést, milovat vás a posílat vám energie, ale máte možnost si vybrat.

.....

Zdroj: https://tinyurl.com/bdf9ze5d

Zpět