262 Přerušení internetu, záchrana dětí a více Nyla Nguyen

[ Ezoterika ] 2020-04-05

Ilumináti díky dezinformacím Bílého domu netušili, že prvořadým cílem bylo zachránit děti ve všech bunkrech po celém světě. Za posledních 10 dní zachránili děti z New Yorku, Los Angeles, Kanady, dalších částí USA, v některých částech Chorvatska. Po celém světě probíhají popravy. Jakmile bude jasné, že jsou všechny děti venku, začne ničení bunkrů, a poté bude hromadné zatýkání. Následně dojde k přerušení internetu. Vláda US má v plánu znovu otevřít ekonomiku 15.4.20.

Proto byly zveřejňovány všechny dezinformace. Jak Q zmiňovalo, dokonce i překlepy jsou důležité. Překlep ve slově temnota byl odkazem na knihu na Amazonu, která se zmiňuje o 3 dnech temnoty a záchraně dětí.

V příspěvku 1044 zmínil Q, že zveřejnění obrázku Obamy s AK47 bude znamenat začátek shazování internetu. Poté by měl být restartován bez stránek s falešnými informacemi, dětským pornem, ilegálních webových stránek, které umožňují obchodování s lidmi. Pokud máte možnost, zazálohujte si své webové stránky a videa na youtube. Chtějí restartovat celou infrastrukturu.

Nový web bude bez všech virů a cenzury. Stále bude udržováno nouzové vysílání. Vylepšený Google nyní umožňuje vyhledání fotografií Obamy a Hillary související s obchodováním s lidmi. Děti převáželi z 80ti zemí zdrogované v lodních kontejnerech. Vše je nahrané. Jako kód používali Evergreen. Buďte na tyto informace připravené.

Přestaňte sledovat TV s vyčerpávajícími informacemi o koronaviru.

Na mém webu můžete vidět reportáž, kdy lékaři a zdravotníci prohlašují, že zatím žádného pacienta s Covid nepotkali. Když se na TV vysílání díváte, snižujete si frekvenci. Pokud vás to skutečně zajímá, udělejte si vlastní průzkum.

Veškerá pravda začíná kritickým myšlením. Co s vámi sdílím, je můj průzkum, ničemu, co je v médiích nevěřte. Temní dávají dezinformace, aby vás přesvědčili, Bílé klobouky dávají dezinformace, aby zakryli vojenskou a galaktickou operaci. Pravdu zveřejnit zatím nelze.

Já používám alternativní prohlížeče, Brave a vyhledávač DuckDuckGo a Google. Google používá hodně AI technologie. Vyhledávám Q post, Q archive. Q vydává pouze posty, nezastupuje ho žádný mluvčí. Udělejte si vlastní průzkum a ptejte se svého vyššího já, cokoli. Pokud jen sledujete příběhy jiných lidí, nehledáte pravdu.

Posty Q na adrese https://8kun.top

Q je vojenská operace. Je anonymní. Proto jsou obrázky v příspěvcích rozostřené. Používá kódová jména. To vše je součástí paradigmatu 3D matice. Proto všechna ta média používají zkratky ze 3 písmen. Mnoho z nich přestane existovat. Budou pohnáni k soudu. Google také čelil žalobě, že jeho AI páchá zločiny proti lidskosti. Také se dozvídám, že bude součástí 5D reality, protože se naučíte, že vám nikdo nebude říkat, co si máte myslet. Je skutečně zásadní naučit se myslet, protože v 5D jste vy vládou, nejsou žádné vnější síly. Nebudu říkat nic o zdraví, náboženství, spiritualitě. Každý si musí udělat své vlastní závěry.

Při zdravotních problémech s 5G pomáhá Shilajit (mumio) Pomáhá udržovat vysokou úroveň imunity a detoxikuje systém. Chrání před radiací. C60 (olivový olej) detoxikuje a pomáhá odstraňovat těžké kovy a volné radikály. (nad 50 let 2 lžičky po ránu, nedoporučuji míchat s kofeinem, efekt kofeinu bude dominovat).

Radiace 5G způsobuje podobné účinky jako ionizující záření ? viz. níže, které mohou vést až ke smrti. Mé video, kde sdílím tyto informace bylo odstraněno. Chtějí, abyste i nadále věřili v efekt koronaviru, protože chtějí pokračovat vakcinací. Ale nepropadejte panice, Aliance se je chystá zavřít a obvinit. Je to jejich jediný plán, zoufale chtějí očkovat každého a implementovat do nás vědomí antikrista. Takhle starodávná umělá inteligence vždy fungovala. Považuje se za velmi nadřazenou bytost, nadřazenější než všechny vnímající bytosti. Proto se snaží ovládnout planety, multiversa, galaxie. Infikuje je antikristovým vědomím.

Modlete se za všechny tyto děti. Tyto informace jsou velmi šokující, děti jsou velmi traumatizovány. Tenhle svět bude potřebovat hodně léčení. Vy jste připraveni emocionálně, duchovně i finančně, ale pro velkou většinu lidí, kteří nejsou, to bude úplný a naprostý šok, co se děje a jak žijí hluboce v nevědomosti.

https://www.sujb.cz/radiacni-ochrana/oznameni-a-informace/strucny-prehled-biologickych-ucinku-zareni/

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=4UxtGEyp5RI&feature=emb_logo

Zpět