2605 Panna Orleánská Olejit

[ Ezoterika ] 2022-05-19

Zdravím Vyšší Já Johanky z Arku.
Celý den nepustí myšlenku na ohnivou proměnu, kterou jsi prošla.
A: Ano, rozumíš správně. Lidé, kteří byli upáleni na hranici, prošli ohnivou proměnou, protože v této fázi vývoje duší byl tento druh přeměny nezbytný. Je možná varianta ohnivé proměny bez spalování v těle. Ale tyto sféry jsou vysoko a lidé ještě nejsou připraveni jimi projít v této podobě. Proto je zvolena možnost přes upalování. (pamatujete si svou zkušenost).

Q: Ale proč se vaše upálení stalo nezapomenutelným? Skutečně v té době bylo běžné pronásledování čarodějnic a upalování (pokud to tak vůbec mohu říci).

A: Jedním z faktů je, že jsem byla v určitém smyslu slavnou osobou. Proto byla ukázána taková možnost. A nikdy jsem nepochybovala o správnosti těchto akcí. Ano, bylo to bolestivé a velmi děsivé. Ale na hlubší úrovni jsem pochopila, že je to nezbytná podmínka, která mi umožní vstoupit do vyšších vrstev. Také je třeba pochopit, že všichni, kdo prošli ohnivou proměnou, jsou jakoby sjednoceni v jednu kolektivní duši. To znamená, že nemůžete dosáhnout této úrovně, jeden po druhém. To platí i pro ty duše (lidi), které byly upáleny v pecích koncentračních táborů. To byly určité kategorie duší, které si tím musely projít. Chápu, je těžké pochopit a přijmout skutečnost, že tyto procesy byly nutné a účelné. Ano, hrozné, z pozice každého jednotlivého člověka.

Q: Řekni prosím. Existuje souvislost mezi ohnivou proměnou, kdy je živý člověk upálen, nebo je tělo po jeho smrti spáleno?

A: V této variantě cenná ohnivá proměna při spalování ve vědomí, když je člověk naživu. Ano, existují tradice, ve kterých jsou těla po smrti spálena. To už ale není nutné. Protože ohnivá proměna je vždy možná pouze tehdy, když je duše v těle. Až lidstvo vyroste na úroveň ohnivé přeměny, aniž by spálilo tělo, bude to jeden z největších úspěchů duší, kvůli kterému vstoupily do těl na planetě. Částečně se dotknete pochopení toho, co je ohnivá proměna, třeba čtením Agni Yogi.
Prostřednictvím těchto knih byly uvolněny potřebné kódy. Pro lidstvo v globálním smyslu je samozřejmě stále obtížné přijmout tento druh informací. Ale pokud nyní tyto otázky začaly vyplouvat na povrch (projevují se v obecné oblasti), pak nastal čas začít to studovat.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13080

Zpět