2544 Převzetí bílého klobouku Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-05-12

Pokud se podíváte zpět jen několik let, se věci změnily. Je to kvůli převzetí býlími klobouky. Pomáhají lidstvu a přivádějí nás na společnou časovou linii Světla. Úspěch převzetí Bílých klobouků v rámci americké armády byl klíčovým faktorem. Kosmický, univerzální zákon byl požádán, aby pomohl našemu druhu sebevědomě spustit posun vědomí a roli globálního posunu k časové ose Světla. Vrcholní představitelé americké armády si začali uvědomovat, co se děje, a rozhodli se naplánovat převzetí globální Kabaly, která svými válkami zničila naši planetu. Trumpovu administrativu dosadili Bílí klobouci špiček americké armády, aby tuto globální pohromu zlikvidovali. Opět platí, že nic není náhoda. Dosazení Donalda Trumpa a jeho administrativy bylo připravováno po celá desetiletí. V podstatě Bílé klobouky poskytly svou podporu odporu globální Kabaly. Proto se ve Spojených státech a na světové scéně odehrává extrémní chaos.

Došlo k tajnému vojenskému odmítnutí přijmout rozkaz jít do války se Severní Koreou. Tváří v tvář vnitřní vzpouře v americké armádě Trumpova administrativa neoblomně nařídila, aby se stáhli. Bylo uděleno vesmírné právo, univerzální právo a Spojené státy dosáhly dalších zdrojů, které pomohou při tomto převzetí, jež pomůže nasměrovat lidstvo na časovou linii Světla. Cestovatelé v čase byli dosazeni na místo pro tuto dobu v dějinách a na pomoc při naplnění převzetí Bílým kloboukem. Vybrali určité lidi, kteří budou nejúspěšnější a budou mít největší páky k tomu, aby nasměrovali lidstvo k úspěšnému posunu na časovou linii založenou na Světle. Některé temné instituce budou muset počkat až na dobu po posunu, aby byly transformovány nebo zničeny zvenčí.

Několik klíčových institucí, které byly pod vedením Temných klobouků, se stalo terčem útoku a převzalo je vedení Bílých. Vláda Spojených států a armáda Spojených států byly převzaty vedením Bílých. Bílé klobouky nejprve převezmou a infiltrují vlastnictví a správní rady ředitelů těchto institucí vedených Temným kloboukem. Hlavní součástí tohoto procesu včetně velmi pokročilých technologií, dostupných každé lidské instituci, jsou mimozemšťané, takže odpor je marný. Jakmile je jednou na palubě vedení Bílého klobouku, je poměrně snadné instalovat pozice autority a moci.

Optika může být velmi důležitá! Někdy je stávajícím Temným kloboukům umožněno pokračovat ve zdání, že jsou ve vedení během dne. Když je zahájena změna, Bílé klobouky začnou jednat a převezmou vládu, aby to všichni viděli. Instituce, na které se Bílé klobouky zaměřují, jsou světové finanční systémy, které přinášejí finanční posuny, jež tuto tajnou Temnou vládu zbaví moci a začnou zavádět celosvětový finanční systém založený na Světle. Proto jsou zaměřeny na všechny organizace, které podporují stávající Temné.

Dalším a klíčovým zdrojem podporujícím Temnou agendu jsou média. Mnohé z mnediálních konglomerátů jsou silně napadány. Proto to tvrdé a pravdivé odsouzení médií ze strany prezidenta Trumpa. Po tomto posunu založeném na Světle možná dojde ke slovní válce, informační bitvě mezi médii ovládanými Temnými a médii ovládanými Bílými. O výsledku této bitvy však nebude pochyb. Stačil by i jeden mediální konglomerát, který by byl ovládnut Bílými klobouky a přešel by na pravdu. V době přechodu Bílé klobouky ovládnou všechny rozhlasové vlny. Cílem je také lidský posun ke Světlu. To znamená, že ti, kteří nedodrželi svůj slib nebo měli pochybnosti, byli odstraněni nebo nahrazeni.

Brzy, velmi brzy bude lidstvo svědkem největšího posunu, jaký si kdy dokázalo představit. Posunu ze současné Temné časové linie do časové linie Světla. Tento posun bude iniciován lidským týmem politiků, médií a finančníků, kteří budou všichni podporováni převzetím několika klíčových institucí Bílými. Opět platí, že převzetí vlády a armády Spojených států amerických dosazením Donalda Trumpa do funkce bylo klíčovým převzetím Bílých klobouků. V době posunu bude všem řečena pravda a po celém světě bude vytrubováno oznámení o převzetí Bílým. Bude vyhlášena svoboda pro lidstvo a osvobození naší planety.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/12/white-hat-takeover/

Zpět