2535 Argoriané: Nový 4D/5D prostor Lev

[ Ezoterika ] 2022-05-10

Vesmírná letka 25D Argoriánů pokračuje v transportu 5D Země na novou vibrační dráhu v páté dimenzi v galaxii Gerios, na dráhu hvězdy Oryx. Z cílového bodu do celého multivesmíru Gaia od 12D do 3D přicházejí na Zemi silné kvantové vlny, které formují nový 4D/5D prostor a rozdělení Duší v různých dimenzích podle frekvencí, které vysílají. Argoriáni tyto procesy pečlivě sledují jak prostřednictvím siriuských lunárních základen, tak na neutrinovém dvojčeti Měsíce. Letka se připravuje na novou změnu vibrací v kanálu mezi dimenzemi. Lodě dokončují pohyb devátým stupněm kaskádového filtru třetí spirály (z celkových šesti). Čištění 3D Země pokračuje. Provádí se nezbytné práce. Energie prostoru se zvyšují. Opakovač-konvertor na Měsíci pracuje na plný výkon a směruje energie Hvězdného oryxu na planetu. Mění pole Gaii a celého blízkozemního prostoru uzavřeného v ochranném kokonu červené energie ERMA. Země již plně vstoupila do čtvrté dimenze, i když si toho mnozí pozemšťané nevšimli. Plně se rozvinula nová SOLARIS, která kombinuje dimenze. Nárazníkový 4D prostor se zcela odpojil od 3D a vstoupil do další fáze 4-6 hustot. Nyní se celý tranzitní 4dimenzionální svět začal přesouvat do světů kvantové úrovně 6D. Časové programy byly zcela nahrazeny. Planeta se otřásá a cítí to i ti, kteří nevěří tomu, co se děje.

Velení letky pečlivě kontroluje trasu přes filtrační kaskády mezi dimenzemi. Lodě a planetární multivesmír 3D-12D se blíží ke vstupu do bodu změny cyklu. Toto je vážná fáze. Celý tým Argorianů je nyní ve stavu napětí a pozornosti. Touha zachránit co nejvíce pozemšťanů pro přechod do 4D/5D stále naráží na vážné potíže. Mnoho lidí se o problémy planety nezajímá. Jsou zcela ponořeni do svých drobných osobních problémů každodenního života. Proto kriminalita, agrese, hněv, zášť a války. Dědictví poslední, třetí Atlantidy, se opakuje v plné síle. Na pětidimenzionální planetě není s takovým zavazadlem co dělat. K urychlení zničení zbytků Atlantidy na Subtilní rovině je aktivně využíván celý komplex 144 tisíc pyramid. Země se nemůže sama vypořádat s dědictvím Černých archontů a jejich Drako-Reptiloidní hierarchie. Pro postupnou a méně drsnou transformaci pozemšťanů jsou zóny bytí v některých civilizačních bodech dočasně uzavřeny. Radiační systém planety je přestavován od vlny k pulsu a připravuje se na nový rytmus a systaltické energie.

Matrice je rozdělena na silové prostory s různými frekvencemi. Plazmové generátory 5D sytí Zemi energiemi páté dimenze silovými poli. K tomu se aktivně využívají portály, jádro planety a kanály z něj vycházející. Proudí jimi kondenzovaná 5D plazma, která odstraňuje spotřebovanou 3D energii a obnovuje stabilní fungování pětidimenzionální krystalové mřížky. Z kvazitronu (tvořeného Bermudským trojúhelníkem, Středozemním a Ďáblovým mořem) vyzařují vlny modré a zlaté energie. Rozčleňuje čtyřrozměrný prostor, aby vytvořila prostředí s určitým druhem hmoty a načetla počáteční Časové programy svého vývoje. Pole Quasitronu se otáčí doleva. Interdimenzionální vliv na klima vzniká prostřednictvím spojovacích kanálů zemské kůry. Kvazitron se skládá z multidimenzionálních částí podporujících život s gravitačním (vědomým) systémem, který tvoří fraktály. Zahrnuje také pyramidový komplex Země, napojený na hologramové pole a systém pro formování šestidimenzionálního prostoru, kde se vytváří 5D. K tomu se používá několik druhů energií. Tyto informace jsou pozemšťanům částečně předávány prostřednictvím kruhů v obilí. Některé z nejnovějších příkladů jsou v britských hrabstvích Dorset (jádro planety vytváří 5D informační pole se silovým polem) a Hampshire (tvorba sfér čtyřrozměrné energie vycházející ze zemského jádra).

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/10/argorians-update-new-4d-5d-space/

Zpět